Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Muniain
    Ako on dodje, mi smo zatvorili poziciju levog krila, i mirni smo.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Kalou je na radaru Schalkea, ako je vjerovati novinarima.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Kalou je na radaru Schalkea, ako je vjerovati novinarima.
        pa on se i pominjao kao zimsko pojacanje,pa evo opet se sad pominje ma meni je bitno da resimo to pitanje u veznom redu i ako je moguce nekoga na poziciji stopera,a Vermalen me iznervirao kako je zadnjih par utakmica odigrao da ako se dozove malo pri sebi sld sezone

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_19 View Post
          Muniain
          Ako on dodje, mi smo zatvorili poziciju levog krila, i mirni smo.
          Ja bi dao bez oklevanja 30 milki za njega zamisli posle kombinaciju AML/AMC/AMR Muniain - Wilshere-Ox mirni bre 10 godina
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Ja bi dao bez oklevanja 30 milki za njega zamisli posle kombinaciju AML/AMC/AMR Muniain - Wilshere-Ox mirni bre 10 godina
            da ali hoce li toliko i da daju Wengeru nasi dragi vlasnici

            Comment


            • Ok, sad cu da gorim sto cu ovo da kazem, ali Boze moj...
              Celnici Rennes-a rekli Interu i Arsenalu da na M'Vilu mogu da zaborave do zavrsetka EP, u nadi da ce mu cena porasti i da ce i drugi klubovi da se zainteresuju. Bravo Wengeru, samo ti odugovlaci...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                Ok, sad cu da gorim sto cu ovo da kazem, ali Boze moj...
                Celnici Rennes-a rekli Interu i Arsenalu da na M'Vilu mogu da zaborave do zavrsetka EP, u nadi da ce mu cena porasti i da ce i drugi klubovi da se zainteresuju. Bravo Wengeru, samo ti odugovlaci...
                Znaci nista ni od M'Ville.
                Mi cemo poceti da osvajamo trofeje kada uvedu onaj famozni finansijski fair-play. E tada cemo se valjda moci nadati necemu.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • 2011/12 Player Review: Laurent Koscielny <-- Click here




                  2011/12 Player Review: Mikel Arteta




                  Zeljno iscekujem Remzikin review
                  Last edited by Lord Gangarić; 29-05-12, 19:44.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Montepellier accept Arsenal's 8.5 million + Chamakh bid for Olivier Giroud.

                    (Canal+ Sport)

                    Nije meni sto kupujemo Girouda, nego sto prodajemo Kacamaka.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Giroud kako je igrao ove sezone, ako dodje, moze RVP i da ide za dobre pare.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Giroud kako je igrao ove sezone, ako dodje, moze RVP i da ide za dobre pare.
                        Nemoj zajebavat Wada, Giroud je sjajan igrac, ali on da zameni RVP-a, ni u ludilu...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Nisam ni rekao da treba da ga zameni, ali me nervira ovo odugovlacenje oko produzenja ugovora. Nema potrebe za zavlacenjem, ili hoces ili neces. RVP ocigledno ceka da vidi da li cemu neko dati vise para od Arsenala. A, ni jedan igrac ne bi trebao biti iznad kluba.

                          Kada se dovede konkurencija, uvek je drugacije, mozda i ostane. RVP nakon ove sezone sigurno misli da moze u bolji tim od Arsenala i za bolje pare da igra, a realnost je ta da svi jaci timovi imaju dosta dobre napadace, tako da ne znam sta odugovlaci koji djavo.
                          Last edited by D-Wade; 29-05-12, 20:24.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Znam da ovo nista ne znaci, ali trenutno na wikipediji pise da je Fernando Llorente igrac Arsenala.
                            Tako je pisalo i za M'Villu pre par dana pa su skinuli.


                            http://www.fichajes.net/noticias/llo...-20120529.html

                            Edit: Pogledajte sta kazu na ovom linku. Meni i dalje izgleda neverovatno.
                            Last edited by Tobdzija; 29-05-12, 21:07.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Navodno je na konferenciji Llorente izjavio da ide iz Bilbao-a, i ide u Arsenal.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Gde vi nalazite te vesti 0o ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X