Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Arsenal London

    [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg200713#msg200713 date=1290335634]
    Nema nikakve diskriminacije, nego svaki put kad Arsenal pukne, dodjes da nam natrljavas to na nos................ /#*^D
    [/quote]

    Dimitrije, da si malo pažljivije čitao moj post, video bi da sam upotrebio reč nažalost novi poraz na Emiratima. Ta reč nažalost sve govori.
    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

    Comment


    • Odg: Arsenal London

      Nema nikakvog rivalstva. Sto se mene tice, moze slobodno da iznese svoje misljenje.
      Ja nemam komentar na ovaj poraz. Verovatno je bilo na poluvremenu, "Vodimo 2-0, lako cemo". Verovatno su opusteno usli u 2. poluvreme.

      Ja sam siguran da Arsenal ove sezone nece nista osvojiti. Jedino ako im nekako dodje Carling Cup. No taj kup Wengeru nista ne znaci.

      Sad protiv A.Ville osecam da ce biti X.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Odg: Arsenal London

        Wenger je izjavio da ove sezone očajnički želi da osvoji Carling Cup.
        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

        Comment


        • Odg: Arsenal London

          [quote author=Mags Serbia link=topic=2670.msg200732#msg200732 date=1290339979]
          Dimitrije, da si malo pažljivije čitao moj post, video bi da sam upotrebio reč nažalost novi poraz na Emiratima. Ta reč nažalost sve govori.
          [/quote]


          Mags, ne obaziri se.
          Nakakvo pravilo nisi prekrsio.
          Ko ne ume da podnese poraz i normalnu konverzaciju, nece biti na forumu.

          Comment


          • Odg: Arsenal London

            [quote author=mr.gold link=topic=2670.msg201075#msg201075 date=1290368310]
            [quote author=Mags Serbia link=topic=2670.msg200732#msg200732 date=1290339979]
            Dimitrije, da si malo pažljivije čitao moj post, video bi da sam upotrebio reč nažalost novi poraz na Emiratima. Ta reč nažalost sve govori.
            [/quote]


            Mags, ne obaziri se.
            Nakakvo pravilo nisi prekrsio.
            Ko ne ume da podnese poraz i normalnu konverzaciju, nece biti na forumu.

            [/quote]
            Kakvo podnosenje???
            Jedino sto meni smeta je sto ga ne vidjam kad arsenal pobedi..................xD
            a u tom "nazalost" se oseca gorcina, a ne saosecanje............

            Comment


            • Odg: Arsenal London

              Ja sam iskreno do kraja mecha pojeo listic polupao daljinski i popio 2 praska za smirenje
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Odg: Arsenal London

                Evo danas novi poraz od Brage. Ne znam sta se desava sa Arsenalom, ali ja sam siguran da nece osvojiti nijedan trofej ove sezone(eventualno Carling Cup dolazi u obzir).
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Odg: Arsenal London

                  I karling cup je nesto, a dogodine kad pocnu da se pominju treneri koji bi mogli da zamene wengera videces kako ce odma forma da skoci...............xD

                  Comment


                  • Odg: Arsenal London

                    Bas tako, dok nema pritiska nad trenerom ,nece biti ni trofeja.Svaka cast Vengeru za mlad tim,za sve mlade igrace koje pravi,ali su potrebni i trofeji.U timu treba 6 iskusnih fudbalera, ne mislim na igrace kao npr. Volkot,koji ma iskustvo u Premijer ligi,ali zato ima i 20 godina,odlican je on fudbaler,ali nama treba jedan Roben,jedan Snajder...Van Persija i ne racunam da vise igra za Arsenal, taj je u protekle 2 godine vise sedeo na tribinama nego sto je igrao,i mislim da je red da ga prodaju,svaki start nad njim on se povredi na 3 meseca.Fabregas se isto mnogo povredjuje u poslednjih godinu dana.Rosicki je prica za sebe,ne znam kako i zasto on uopste trenutno igra u Arsenalu.Fabianski se dobro pokazao,ali nam treba iskusan golman, poput Reine mozda, ili takvog nekog,a ne da nam brani decko od 23 godine...Toliko od mene za sad.Pozdrav za sve Topdzije iz Srbije
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • Odg: Arsenal London

                      Ako izgubimo od Partizana Wenger definitivno treba da se rokne &+I}\
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Odg: Arsenal London

                        Tesko da ce Arsenal izgubiti od Partizana.

                        Comment


                        • Odg: Arsenal London

                          [quote author=dusan1610 link=topic=2670.msg204751#msg204751 date=1290738892]
                          Tesko da ce Arsenal izgubiti od Partizana.
                          [/quote]
                          Jeste ali pazi sta je ispalo sa Bragom -.-
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Odg: Arsenal London

                            [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg204750#msg204750 date=1290737176]
                            Ako izgubimo od Partizana Wenger definitivno treba da se rokne &+I}\
                            [/quote]I ja cu da se roknem ako izgubimo od njih...
                            Ma pobedjujemo sigurno i prolazimo kao drugi u grupi,ali u 1/8 finala samo da ne dodje Real...
                            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                            Comment


                            • Odg: Arsenal London

                              I suviše je to jak tim da bi bio ugrožen od Partizana, ali generalno što se igre i rezultata u PL i LS tiče, nisam baš veliki optimista. Kao da se ponavlja priča iz prethodnih sezona i Arsenal nema tu konstantnost koja je potrebna za osvajanje trofeja. A kvalitet je tu, nema sumnje.

                              Comment


                              • Odg: Arsenal London

                                topnici kakva su vasa misljenja jel moze arsenal za vikend dobiti vilu u gostima (%fsd%&j

                                Comment

                                Working...
                                X