Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci, ide po sistemu, ako prodas igraca za 30m, mozes da kupis najvise za 30m, u pocetku za 70m?
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Imaju veze i sponzori i tv prava i svaki dohodak kluba,sustina je sto se podvlaci crta na kraju sezone i ako su u plusu na primer 35 miliona,toliko mogu da potrose na transfere.

      Comment


      • Ma FP jedino moze da utice na City. Zasniva se na profitu tokom sezone, u sta ulaze tv prava, sponzori i generalno sva primanja koja klub ostvari. Pogledajte koliko najjaci klubovi u Evropi zaradjuju tokom godine. Real je zaradio u zadnjih sedam godina najvise para, a nije osvojio LS. City je u bas velikom minusu, tako da ce na njih najvise uticati, ali posto imaju dosta kvalitetnih igraca, prodajom jednog, mogu da ga zamene drugim. Ima pozitivnih stvari FP, jer nece moci da trose do iznemoglosti, ali nece toliko zagorcati zivot drugima.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_19 View Post
          Znaci, ide po sistemu, ako prodas igraca za 30m, mozes da kupis najvise za 30m, u pocetku za 70m?
          Jednistven sistem, slican onom u NBA sa salary cap-om... Samo sto ce taj minus vaziti preko tri godine, tj tri sezone... Dakle, klub moze da napravi minus od 100m u prvoj sezoni... Ali u drugoj i trecoj mora da izbalansira gubitke tako da oni budu na 45m... Posle prve tri godine, gubitak koji klubovi mogu da priuste smanjuje se na 30m, i tako ce svake tri godine gubitak smanjivati za 15m... Kao sto sam rekao, Platini ce tolerasati dve sezone, ukljucujuci ovu proslu i sledecu, ali u sezoni 2013/2014, ce poceti ostre kazne za klubove koji se ne budu pridrzavali pravila, i bice bogami i izbacivanja timova iz Evropskih takmicenja LS i LE...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • U teoriji mi se svidja ovaj FP, ali znajuci UEFU, bice tu mnogo izuzetaka i mutnih radnji.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Wenger zajedno sa Benitezom specijalan gost Eurosporta tokom EP \o/

              Inace evo i slika koje su obelezile sezonu vec neku nedelju stoje na sajtu red je da se objave

              Spoiler






















              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Venger i Benitez rade za Eurosport kao strucnjaci.Venger pise blogove koji se mogu citati na njihovom sajtu.Eto ako neko nije znao

                Comment


                • to se mora pogledati! Imas li koji link?
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • http://eurosport.yahoo.com/blogs/arsene-wenger/

                    Izvol'te.

                    Kurva ovog popodneva donosi odluku gde ide, da se sto se decko smislio.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • M'Vila ce posle Eura reci gde ide. Jest ova danasnja omladina uobrazena, sta je u pitanju?
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        M'Vila ce posle Eura reci gde ide. Jest ova danasnja omladina uobrazena, sta je u pitanju?
                        Pa i realno nema vremena sad covjek A i porasce mu cijena

                        Comment


                        • Ovo pocinje da mi se gadi vise majke mi ...
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Ovo pocinje da mi se gadi vise majke mi ...
                            Fudbal propada zbog novca i zbog fudbalera kao sto su Hazard,Nasri i njima slicni. .
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ma strasno.Gade mi se takvi igraci,nadam se da Persi nece ispasti takav.Mnogo bi znacilo da ostane,ovako tesko da moze neko sledece god. da ga zameni.
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • Da me je neko proslog leta pitao kog bi najradije video u Arsenalu, iz topa bih rekao Hazard i Mata. I jedan i drugi su u Londonu, samo u Chelsea-u. Pare, i kraj... Dzabe nama i Ox, i Miyaichi, i svi drugi talenti kad ce ih ponovo sutra neko kupiti. Ne trazim da bacamo po 30m na igraca, samo da zadrzimo ono sto je nase. Trenutno nam RvP kako bi ostao trazi pojacanja, i to sa punim pravom. Ovaj prelazni rok mora da se dozivi maksimalno ozbiljno, da se dovede M'Vila, jedan plejmejker (ili da Ox udje u sredinu), po mogucstvu desni bek, jer me plasi razvoj situacije sa Sagnom, i to je to. Jeste sad Chelsea konkurentan kao pre 2 sezone, jeste da City moze da kupi igraca kojeg god pozeli, jeste da Ferguson drzi nivo s Utd-om, ali verujem da ako ovaj prelazni rok odradimo kako valja, mozemo da se borimo za titulu.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X