Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_19 View Post
    Topdzija, to me "hvatas" na to sto mi je omiljeni Jack, pa ga spominjes u tandemu s Remzikom?
    Nije mi to bio cilj. Jer su igrali oni zajedno nekada ? Ja se ne secam bas nesto. Uticace Jack na Remziku i proradice i on.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Nisu.
      Dace Bog da proradi, al' mi je mnogo psihicki nestabilan...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment






      • Brale al mi zakucao bio forum tek sad otkucalo
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • sve velike pohvale za Peta za provedene godine u Arsenalu

          Comment


          • Kako je tuzna ova druga slika...
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • "Arsenal je veliki klub u kome sam proveo prethodnih 8 godina. Naredne sedmice ćemo odlučiti o tome da li ostajem dio tima. Šta god da se desi zauvijek ću voljeti ovu ekipu!"

              Robin van Persie

              Comment


              • Ma ostace Robin. Gde ce da ide,nije valjda lud u Siti da ode. Jedino gde moze da ode je Real i Barsa, da ga jbm ako ode u Italiju ili negde drugde.
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • Osigurali smo LS, tako da sad samo cekamo potvrdjivanje transfera M'Vile, a onda da Wenger definitivno "skrene" i pukne lovu za jednog plejmejkera.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Vazno je da smo mi osigurali plasman za LS gledam ostali se naostrili MU dovodi Kagavu Celsi Hulka mora doci taj MVilla pa da ga je**m .
                    Sto se Persija tice nek radi sta hoce meni je bitno da jedan od ove trojice ostane eventualno dva i ja sam srecan.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Vazno je da smo mi osigurali plasman za LS gledam ostali se naostrili MU dovodi Kagavu Celsi Hulka mora doci taj MVilla pa da ga je**m .
                      Sto se Persija tice nek radi sta hoce meni je bitno da jedan od ove trojice ostane eventualno dva i ja sam srecan.
                      Gangrena, dobar avatar.

                      Videcemo sta ce RVP odluciti narednih nedelja. Ispasce glup ako ode(pogotovo ako ode u City). S druge strane radije bih da ode RVP nego Song.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Avatar je vanserijski.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Podolski





                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Kakvo govedo od coveka!

                            - U Arsenalu su želeli da dokažu da sam došao samo zbog novca. Sada se nadam da me gledaju, kako držim šampionsku medalju. Koliko znam, oni trofej nisu osvojili nekoliko godina. Da me je zanimao samo fudbal ostao bih u Arsenalu i jednostavno primao platu. Nadam se da će me navijači Arsenala zaboraviti i nastaviti sa svojim životima. Neka oni slave svoje treće mesto, a ja ću i dalje da razmišljam o osvajanju titule - rekao je Nasri za TF1.
                            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                            Comment


                            • Arsenal ce ponuditi £130 000 nedeljnu platu Kapitenu plus £5m odmah na ruke .
                              Sastanak je zakazak za 10:30h sutra u Wengerovoj kuci.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Bendtner View Post
                                Kakvo govedo od coveka!
                                ma nikad mi se nije svidjao kreten jedan

                                Comment

                                Working...
                                X