Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Jos ako Arsene dovede Belhanda-u ili Hazard-a, mogu odmah titulu da posalju na Emirates.
    ma skocio bi sa potkrovlja samo da osvoimo bilo kakav trofej makar to bio liga kup,a mnogo je 7 god bez trofeja
    p.s Wade ceo dan sam se smejao onom klipu sto si okacio juce stomak me jos boli od smejanja
    Last edited by ledeni 80; 08-05-12, 12:44.

    Comment


    • Belhanda je nesto kao Hazard. Moze da igra na krilu ili ofanzivnog veznog. Ofanzivnog veznog igra u Montpeiller-u i njihov je najbolji igrac. Verovatno ce dobiti priznanje za najboljeg igraca Francuske za ovu sezonu.

      Sada, ima dosta opcija za poziciju ofanzivnog veznog, videcemo sta ce Arsene da uradi. Hoilett je koliko su mediji prenosili oduvek i bio najblizi Arsenalu, a bio bi dobro pojacanje, u tom slucaju bi sigurno jedno od sadasnjih krila napustilo klub.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • ima da nas bude kao mrava na sredini terena ja mislim da je krajnje vreme da prekinemo ovaj zaista dugi post od 7 god i jos bi voleo da nam se toliko igrace ne povredjuju kao prethodnih god ako ikako moze i juce sam jos razmisljao sa tim povredama postali smo gori od Portland-a

        Comment


        • Ne znam samo koje krilo... Ne racunam Arshavina, njega su prezaili svi, i Benayouna koji je pozajmljen.
          Trenutno po bokovima imamo Walcotta, Ox-a, Gervinha, i Rya koji se vraca s pozajmice, i za kog se nadam da ce nam biti prvi izbor na levom krilu. Decko je zmaj!
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Arsenal doveo još jednog fudbalera posle Podolskog. Reč je o reprezentativcu Francuske Janu Mvili, javljaju francuski mediji.
            Vezista Rena Jan Mvila drugi je igrač koga je Arsenal doveo za naredne sezone. Posle Lukasa Podolskog, dosadašnjeg fudbalera Kelna, Arsen Venger je odrešio kesu i za fudbalera iz Francuske.

            Francuski mediji bruje da je dogovor postignut i da će Mvila potpisati četvorogodišnji ugovor sa londonskim klubom.

            Taj transfer težak je 22 miliona evra.

            Mvila će 29. juna napuniti 22 godine, što znači da su Arsenal i Venger nastavili filozofiju dovođenja mlađih igrača.
            Mondo.rs
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Ako Theo ne bude hteo da produzi ugovor, on verovatno ide. Hoilett bi mogao biti starter (ako dodje naravno). a uz njega Ox ili Gervinho. Nisam iskreno pratio kako igra Miyaichi, ali video sam par prodora.

              Ne znam stvarno, ali je lepo kada se ima vise kvalitetnih igraca, pa da Arsene ima slatke muke koga da izabere.

              Uz pojacanja treba i malo srece, da se izbegnu silne povrede kao prethodnih sezona i bice sve ok.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Tako je Wengeru ptico moja lepa trosi samo trosi Video je covek da ne moze vise da se stedi nego zanima me da li ovo znaci odlazak Song-a ?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Tako je Wengeru ptico moja lepa trosi samo trosi Video je covek da ne moze vise da se stedi nego zanima me da li ovo znaci odlazak Song-a ?
                  zasto bi on otisao

                  Comment


                  • Sto volim kad imam spreman odgovor na Gangrenino pitanje.
                    Ne znaci, najverovatnije ce Song da krene malo napred, jer je on prilicno cesto i ove godine imao "izlete" napred, i ostavljao silne rupe pozadi. To je samo Arteta mogao da "krpi", a sad kad je povredjen, duva nam promaja. Zato je doveden M'Vila, da bude taj "cistac", a da se Song transformise u box-to-box.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      zasto bi on otisao
                      Zato sto mu istice ugovor i ovim imamo dva DM ali evo ima Vlada jednu ideju koja ima logike
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • e zato ako osvoimo bilo kakav trofej sld sezone ima da skaces samonom sa potkrovlja Gangrena

                        Comment


                        • Song,Theo i RVP su kriticni sto se tice ugovora usli su u poslednju godinu , prvo to da vidim kako ce proci pa onda da se radujem
                          I naravno ako se ovako nastavi najverovatnije necemo gledati Remziku sledece godine
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Song,Theo i RVP su kriticni sto se tice ugovora usli su u poslednju godinu , prvo to da vidim kako ce proci pa onda da se radujem
                            I naravno ako se ovako nastavi najverovatnije necemo gledati Remziku sledece godine
                            nam topdzija ako ne bude njegovog ljubimca

                            Comment


                            • Nesto sam ubedjen da ce Song produziti ugovor.

                              RvP i Theo su mi kriticni, mada, kada se vidi da je Wenger poceo da trosi, ne sumnjam da ce uspeti da nagovori ovu trojicu da produze ugovore. Kada se tim ovako pojaca, nema ni razloga da idu.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Radim tetovazu na desnom listu pre nego sto zapalim za Austriju dajte neki predlog nesto tipa

                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X