Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naftaski klub od sezone 2013/14 nosi opremu Nike. Nisam 100% siguran, al' mi se cini da i nama tad istice ugovor s njima. Zna li neko to sigurno kad istice? Ocajne nam dresove prave.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_19 View Post
      Naftaski klub od sezone 2013/14 nosi opremu Nike. Nisam 100% siguran, al' mi se cini da i nama tad istice ugovor s njima. Zna li neko to sigurno kad istice? Ocajne nam dresove prave.
      al zato papreno placaju

      Comment


      • Istice 2014. ugovor s Nike-om.
        @Prototype- U odnosu na druge klubove, ugovor nam je smesan. 8 miliona funti po sezoni.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Onda uzmite Adidas, jer ionako dosta klubova koristi nike opremu. Pa zbog konkurencije mogu vam dati prilicno dobar ugovor.

          Comment


          • Sastav za danas : Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Song, Ramsey, Rosicky, Gervinho, Benayoun, Van Persie.

            Klupa: Fabianski, Santos, Djourou, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Park, Chamakh.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Sastav za danas : Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Song, Ramsey, Rosicky, Gervinho, Benayoun, Van Persie.

              Klupa: Fabianski, Santos, Djourou, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Park, Chamakh.
              Ja bih stavio Ox-a umesto Gervinha, ali ok. Drago mi je sto igra Ramsey prvu.
              Ovo je poslednja utakmica ove sezone na domacem terenu, MORAMO POBEDITI !
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Remzika igra
                Salu na stranu dobar je sastav jos 2 kola imamo stvarno nema mesta za kiks COYG !
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Topdzija sef, jedini Remzudina voli.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • 36 kola smo izgurali, jos 2 tekme su ostale. Ne ide da sad zaseremo. "Ajmo Remzika, odigraj k'o covek. 'Ajde Robine do titule najboljeg strelca. 'AJMO U LIGU SAMPIONA!
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Koji rezultat prognozirate ? Ja nekih 3:0 uz makar 1 gola RVP-a. Nadam se da ce ostati prvi strelac lige, danas mu je idealna prilika da se jos vise odvoji od Runija.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ocekujem 2:0 RVP i Benajun
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Samo da osvoje ta 3 boda. Kako god.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • 900. utakmica Wengera i verovatno poslednja utakmica kod kuce za naseg asistenta Pat Rice-a koji se povlaci na kraju sezone
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Sami smo krivi za ovo. Preostaje nam da se nadamo da Newcastle i Tottenhem nece sutra pobediti i onda je sve na nama u mecu sa WBA.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ne znam sta da kazem danasnjim nerviranjem sam izgubio 5 godina zivota najmanje.
                                Sad ovako nervozan idem na utakmicu kako sam krenuo nogu cu nekom polomiti
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X