Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Arsenal London

    [quote author=caniggia7 link=topic=2670.msg196911#msg196911 date=1289773146]
    Posto Liverpool nikako ne moze do titule navijam da Arsenal osvoji,moj 2. omiljeni tim u PL.Tako da znate da sam uz vas u borbi protiv Chelsea i Manchestera. h5g6k8
    [/quote]
    Hvala Hvala
    Ne znam sta da kazem za Liverpul posle pobede nad Chelzijem mislio sam da se vraca u trku ali jbg
    Sve u svemu nadam se boljoj igri Liverpula i da skinemo malo Ovaj Chelzi i Manchester sa vrha vishe dosadili su i bogu i narodu

    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Odg: Arsenal London

      Da,da uz Liverpool smo, da sto bolje zavrse.
      Makar u prvih 7 da budu.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Odg: Arsenal London

        Bice u 4 na kraju!
        sigpic

        Comment


        • Odg: Arsenal London

          [quote author=caniggia7 link=topic=2670.msg197068#msg197068 date=1289824433]
          Bice u 4 na kraju!
          [/quote]
          Navijamo !
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Odg: Arsenal London

            Bas sam se razocarao kad sam video da ce Arsenal-Tottenham biti na SK+ u subotu!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Odg: Arsenal London

              Baš bezveze, videh i ja malopre. A baš sam čekao tu utakmicu pogotovu. Nije mi jasno, u to vreme na SK nemaju nikakav program a opet ne daju. +-*^%*

              Comment


              • Odg: Arsenal London

                [quote author=Topdzija link=topic=2670.msg197456#msg197456 date=1289852707]
                Bas sam se razocarao kad sam video da ce Arsenal-Tottenham biti na SK+ u subotu!
                [/quote]
                Stvarno strasno ..
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Odg: Arsenal London

                  [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg197593#msg197593 date=1289875445]
                  [quote author=Topdzija link=topic=2670.msg197456#msg197456 date=1289852707]
                  Bas sam se razocarao kad sam video da ce Arsenal-Tottenham biti na SK+ u subotu!
                  [/quote]
                  Stvarno strasno ..
                  [/quote]

                  Ma totalno bezveze *%@(D!RY-
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Arsenal London

                    Samo jos jedna glupost SK. #%d* #%d* #%d*
                    Imam ja SK+ ali opet mnogi ga nemaju.Uzas!
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Arsenal London

                      Kruze glasine da bi Ashley Young mogao da zavrsi u redovima Arsenala za male pare jer mu ugovor uskoro istice. Ja u to ne verujem, ali mislim da bi nam dobro doslo jedno jebacko levo krilo.
                      P.S. Znam da Ashley igra desnom nogom na desnoj strani ove godine, al je mnogo bolji po levoj........xD

                      Comment


                      • Odg: Arsenal London

                        Sutra derbi deco.................xD

                        Comment


                        • Odg: Arsenal London

                          [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg198341#msg198341 date=1289951799]
                          Kruze glasine da bi Ashley Young mogao da zavrsi u redovima Arsenala za male pare jer mu ugovor uskoro istice. Ja u to ne verujem, ali mislim da bi nam dobro doslo jedno jebacko levo krilo.
                          P.S. Znam da Ashley igra desnom nogom na desnoj strani ove godine, al je mnogo bolji po levoj........xD
                          [/quote]
                          Bolje da nadju normalnog golmana a ne da se iz kola u kolo nerviramo Fabianskom i njegovom vele mozgu ...
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Odg: Arsenal London

                            Stvarno imaju probleme sa golmanima ove sezone. Najpre Almunia a sada Fabianski, baš su ih skupo koštali do sada.

                            Comment


                            • Odg: Arsenal London

                              Mogao bi Arsenal da dovede Givena sad u Januaru...

                              Dosta solidnih igrača će otići iz Sitija na zimu...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Odg: Arsenal London

                                Ja sam ove sezone prezadovoljan Fabianskim.............. Jes' da je sjebo ono protiv newcastla, al nas je izvuko u 3 il 4 druge tekme. Nek nastavi da brani ovako i ne moraju da kupuju nikog narednih 10 godina..................xD

                                Comment

                                Working...
                                X