Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znas ti to jos, ali ces ga nositi na avataru posle ove tekme.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Da nas Wigan nije "castio" onom pobedom, bilo bi nezgodno. Ovako, bod je k'o kuca. Uz to, niko nije povredjen.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_19 View Post
        Da nas Wigan nije "castio" onom pobedom, bilo bi nezgodno. Ovako, bod je k'o kuca. Uz to, niko nije povredjen.
        Njukastl izgbio,samo da totenhem u preostale 2 utakmice negde kiksne i eto nama 3 mesta

        Comment


        • Al' smo zakomplikovali stvari. Valjda cemo biti treci. Inace kakav je bio danas moj miljenik ?
          Ja sam gledao 20-ak min i nije bio los, imao je jedan ozbiljan sut.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Nit sam zadovoljan nit sam potisten prvo poluvreme je bilo nase promasili smo par situacija sto se moralo dati ali su nas zato stegli u drugom , Zervinjo je bio ubedljivo najgori danas ali dobro sta je tu je .
            @Tobdzija nisam verovao da cu ovo reci ali bio je dobar danas imao je dva solidna suta pored stative ,mada najbitnije je da ga onaj indijanac Shawcros nije opet polomio
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Nit sam zadovoljan nit sam potisten prvo poluvreme je bilo nase promasili smo par situacija sto se moralo dati ali su nas zato stegli u drugom , Zervinjo je bio ubedljivo najgori danas ali dobro sta je tu je .
              @Tobdzija nisam verovao da cu ovo reci ali bio je dobar danas imao je dva solidna suta pored stative ,mada najbitnije je da ga onaj indijanac Shawcros nije opet polomio
              Po meni je Gervinho vec duze vreme jedan od losijih jer previse drzi loptu u svom posedu.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Kaze juce komentator sa ESPN-a da Wenger planira da dovede Martineza iz Bilba-a nisam siguran kolika mu je klauzula ali covek kida
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Kaze juce komentator sa ESPN-a da Wenger planira da dovede Martineza iz Bilba-a nisam siguran kolika mu je klauzula ali covek kida
                  Ja sam jutros procitao na jednoj stranici da je to gotovo sigurno. Valjda je objavio Sky Sports i ne znam ko jos.
                  U svakom slucaju, dobro bi nam dosao.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Sky Sport nije jos uvek nista objavio
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Sky Sport nije jos uvek nista objavio
                      To je neka stranica na fb objavila za Sky Sport. Znaci na leto su nam kao pojacanja u igri Martinez,Podolski,Vertrogen,Hazard,M'Villa. Ako 2-3 igraca od ovih dovedemo ja sam zadovoljan.
                      Iskreno cekam vec kraj ove sezone.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • ja bih tvog miljenika na pozajmicu sld sezone

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          ja bih tvog miljenika na pozajmicu sld sezone
                          Ja bi ga proterao iz drzave
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Ja bi ga proterao iz drzave
                            e cekao sam nekoga da Remziku pecne
                            ja bih ga namerno poslao na kaljenje t.j "NAS NE BRUSENI DIJAMANT"

                            Comment


                            • Kazite vi sta hocete, ali moj miljenik je kapiten svoj nacionalnog tima. .
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Da ponovo stave u funkciju Goli otok? Ramsey bi sjajno tucao kamen...
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X