Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.arsenal.com/news/news-arc...r-money-wisely

    Toga se mi i bojimo .

    Originally posted by Topdzija View Post
    Sinoc sam procitao da cemo poslati ponudu za Eriksena i Vetrongena Ajaxu, kao i da bi trebao da dodje Giround iz Montpelliera.
    Samo Podolski umjesto Girouda, pa da slavimo.
    Last edited by Ricma; 13-04-12, 20:18.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Danas zenska ekipa igra polufinale LS protiv Frankfurta.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Kida nasa zenska ekipa.

          http://arsenalaction.com/2012/04/14/...te-last-night/

          Navodno je sinoc V.Persie vecerao sa nekima iz Man Citya. Mislite da je to istina ili sta ?
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Cinjenica je da RvP nije bas veliki covjek. Msm da bi on zbog love otisao. Do sada nije jer je bio u problemima sa povredama. Pada mi na pamet trampa: Rvp - Dzeko. Bio bih srecan ako se to desi.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Video sam sliku koju je okacio Topdzija za ovu veceru, malo sam trazio po netu, i shvatio da dzabe lupam glavu, da necu nista saznati.
              Iskreno govoreci, kao navijac Arsenala zamericu svakome ko ode iz mog kluba, a bio je potreban i nije oteran (Eboue). A opet, kao neko sa zdravim razumom ne mogu da kazem da RvP nije u pravu ako ode, jer je City konkurentniji za trofeje od nas, zeleli mi to da priznamo ili ne... Cinjenica je da i mi i oni ove sezone necemo nista osvojiti, ali je i cinjenica da imaju daleko jaci sastav od nas po imenima, a o finansijskoj moci da ne govorimo... Ipak, moja zagrizenost i ljubav prema Arsenalu je nesto sto je odavno prevazislo zdrav razum, tako da ce mi odlazak RvP-a mnogo tesko pasti, i u nekoj meri cu ga "kriviti"... Naravno, daleko manje od onog idiota Na$rija, jer je RvP daaaaleko vise dao klubu od spomenutog. Ovo je sve u slucaju da Robin ode.
              Opet, ubedjen sam da ce Robin ostati, jer cemo zavrsiti kao treci, jer imamo talas vrhunskih mladih igraca (Ox, Miyaichi, Coquelin, Campbell), dobru okosnicu tima (Song ako ostane, Wilshere, Sagna, Gibbs, Szczesny, stoperski tandem Verminator i Koscielny, Walcott...). Iskreno se nadam da Robin zeli da bude lider ovog tima, da ga vrati na staze trofeja, da postigne mnostvo golova u Arsenalu, pa da kroz 10-15 godina svi pricamo o legendi Arsenala- Robinu van Persie-u!
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                Video sam sliku koju je okacio Topdzija za ovu veceru, malo sam trazio po netu, i shvatio da dzabe lupam glavu, da necu nista saznati.
                Iskreno govoreci, kao navijac Arsenala zamericu svakome ko ode iz mog kluba, a bio je potreban i nije oteran (Eboue). A opet, kao neko sa zdravim razumom ne mogu da kazem da RvP nije u pravu ako ode, jer je City konkurentniji za trofeje od nas, zeleli mi to da priznamo ili ne... Cinjenica je da i mi i oni ove sezone necemo nista osvojiti, ali je i cinjenica da imaju daleko jaci sastav od nas po imenima, a o finansijskoj moci da ne govorimo... Ipak, moja zagrizenost i ljubav prema Arsenalu je nesto sto je odavno prevazislo zdrav razum, tako da ce mi odlazak RvP-a mnogo tesko pasti, i u nekoj meri cu ga "kriviti"... Naravno, daleko manje od onog idiota Na$rija, jer je RvP daaaaleko vise dao klubu od spomenutog. Ovo je sve u slucaju da Robin ode.
                Opet, ubedjen sam da ce Robin ostati, jer cemo zavrsiti kao treci, jer imamo talas vrhunskih mladih igraca (Ox, Miyaichi, Coquelin, Campbell), dobru okosnicu tima (Song ako ostane, Wilshere, Sagna, Gibbs, Szczesny, stoperski tandem Verminator i Koscielny, Walcott...). Iskreno se nadam da Robin zeli da bude lider ovog tima, da ga vrati na staze trofeja, da postigne mnostvo golova u Arsenalu, pa da kroz 10-15 godina svi pricamo o legendi Arsenala- Robinu van Persie-u!
                Lepo si ovo rekao, u svemu se slazem sa tobom. Ja cu se jako, ali jako razocarati ako ode. Nasri mi je bio omiljeni igrac prosle sezone, otisao je, sad jos ako Robin ode(a omiljeni mi je ove sezone). .
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Bitch is back

                  Христос Васкрсе најпре а на другом месту прошао сам пробу тако да се селим пред крај лета Текму наравно нисам стигао да одгледам сад ћу гањати неке реплеје или нешто видео сам статистику и само ћу рећи
                  Ремзика боготац
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Bitch is back

                    Христос Васкрсе најпре а на другом месту прошао сам пробу тако да се селим пред крај лета Текму наравно нисам стигао да одгледам сад ћу гањати неке реплеје или нешто видео сам статистику и само ћу рећи
                    Ремзика боготац
                    Prosao si probu, pa potpisujes neki profesionalni ugovor za neki klub ?

                    Ako RVP ode, Ramsey mi omiljeni igrac naredne sezone.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Prosao si probu, pa potpisujes neki profesionalni ugovor za neki klub ?

                      Ako RVP ode, Ramsey mi omiljeni igrac naredne sezone.
                      Druga liga , moze se reci polu-profesionalni iskreno samo da zapalim iz ove drzave pa makar igrao i beton ligu Kakve sam samo preglede prosao au sine
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Druga liga , moze se reci polu-profesionalni iskreno samo da zapalim iz ove drzave pa makar igrao i beton ligu Kakve sam samo preglede prosao au sine
                        Objasnices mi to detaljnije u privatnoj poruci ili skajpu. Cekam sutrasnji mec.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Zenska ekipa porazena u prvom mecu od Frankfurta 1-2...
                          Gangrena, cestitam na prolasku pregleda, dobrodosao nam nazad!
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                            Zenska ekipa porazena u prvom mecu od Frankfurta 1-2...
                            Gangrena, cestitam na prolasku pregleda, dobrodosao nam nazad!
                            A gde se igralo danas ? U Londonu ili u Nemackoj ?
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              A gde se igralo danas ? U Londonu ili u Nemackoj ?
                              U Londonu
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ajde Gangrena srecno pa da ogovaramo tebe u ovoj temi za par godina
                                Taman ce do tad Remzi valjda da se popravi.

                                Mislim da danas ne bi trebalo da bude problema sa Viganom...Ocekujem laganu pobedu.
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X