Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prava ljubav prema klubu
    nikad nece da stane
    za tebe samo živim
    tebe volim ARSENALE !

    SAMO JEDAN KLUB, SAMO JEDAN GRAD, SAMO ARSENAL !

    http://www.youtube.com/watch?v=l-tN56w6ed0

    Morao sam ovo da podelim sa vama. 'ladno se moze izmeniti tekst pa da mesto Partizan, bude Arsenal.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • 293866_379362565437841_100000923010606_1160808_14018962_n.jpg
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Nasri mi je bio jedan od omiljenih igraca par godina unazad i verovatno ga ne bi ni pljuvao sad toliko da nije onih izjava koje je davao.Razumem coveka presao je gde su vece pare njegov izbor ali nemoj pljuvati po klubu koji te je lebom ranio i kenjati kako ste bolji, neka ste svaka cast ali to se prosto ne radi zbog navijaca i ljudi koji vole taj klub.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • e pa kad pare udare u glavu i razum poludi ocekuj od coveka sve moguce i ne moguce Gangrena

          Comment


          • The French midfielder, who endured a miserable return to the Emirates on Sunday, took exception to the former Daily Mirror editor’s jibes on Twitter following the Gunners' 1-0 win over City.

            Still smarting from the defeat which effectively ended his side’s title challenge, Nasri hit back at the notorious wind-up merchant via his own social network page, advising Morgan and other Arsenal fans to ‘move on’ and ‘support your team’, rather than harbouring resentment towards him for making a £24million summer switch to City.

            But after Morgan pushed the Frenchman by referencing his quotes about ‘leaving Arsenal to win trophies’ – which seems an unlikely scenario this season – Nasri couldn’t resist taking a pop at his old club.
            Piers Morgan Wind-up: Morgan claims his latest footballer victim on Twitter

            ‘I'm aware what i said about titles i'm sure i will lift a trophy with Man City before AFC,’ snapped Nasri.

            Morgan then quickly challenged the midfielder to put his money where his mouth was with a £10,000 wager, to which Nasri replied: ‘No problem we bet and the winner gives the money to a charity.’

            While Morgan is no stranger to making charity bets with his celebrity pals such as The Apprentice star, Lord Alan Sugar, it’s likely the Football Association will have something to say about Nasri indulging in gambling, regardless of its light nature.

            Nasri’s City team-mate Nigel De Jong had previously tried to warn him off getting into a war of words with the serial Twitter tormentor before he agreed to the bet, saying: ‘Don't waste anymore tweets 2 Morgan @SamNasri19. Easy 2 sit behind your screen and give comments. Be a real man and say it their faces.’
            Govno jedno ono najgore , ljigo od coveka sledece sezone treba pustiti Frimponga na njega da mu obe noge polomi . Ljiga najveca moguca
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Moram dupli post cika Maricu nemoj me banovati molim te

              Sutra idem u "inostranstvo" na neku probu tako da necu dolaziti najmanje nedelju najvise dve,propusticu Vulvse a mozda i Wigan ali bi trebao pre Celsija da se vratim.Nemoj da nam zamre tema usi cu vam pocupati

              Spoiler
              ps ko isamara Marica dok se ja vratim ima gajbu piva
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • aj poz brate pa se lepo provedi tamo de si naumijo

                Comment


                • Pozdrav, Gangrena, cujemo se kad se vratis.
                  Nadam se da ce Ramsey zabiti koji gol dok se ne vratis i odigrati dobro protiv Wigana i Wolvesa.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Srećan put !

                    Danas Totenhem i Čelsi kiksnuli, sad nam prilika da se malo odlepimo i da sačuvamo to treće mesto.
                    A na leto sa par pojačanja na Premier Ligu!
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • Zapalice nas Gangrena zbog neaktivnosti.
                      Povezujemo se sve vise s Clint Dempseyjem, napadacem Fulhama.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                        Zapalice nas Gangrena zbog neaktivnosti.
                        Povezujemo se sve vise s Clint Dempseyjem, napadacem Fulhama.
                        Mislim da bi to bio dobar posao, kad bi on dosao. U slucaju da i Podolski dodje, ne znam bas da li bi se Dempsey naigrao.
                        Sta se ocekuje veceras ? Ja pobedu, uz dosta muke, bice nekih 1:3 za nas.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ledeeeeeni, 'ajmo prognoza!
                          Mislim da ce dobiti "ruzno", 0-1 ili 1-2... Tezak mec, tvrdi su Wolvesi.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Kad se setim kako smo negde u Decembru kiksnuli protiv njih, onih mrtvih 1:1 kada je Hennesey imao utakmicu zivota. Nadam se da ce danas biti busan.
                            Red je vec da Robin van Persie postigne neki gol, Rooney se priblizava na listi strelaca.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=599467

                              Samo pare, pare i pare!

                              Vulvsi su na dužni iz prvog dela sezone kada se onaj njihov golman povampirio.Protiv ovakvih timova sam primetio da mi ako ne damo gol do poluvremena, u drugome se toliko mučimo da nas samo može usere nešto. Prošlu tekmu protiv njih smo na 0:0 promašili 3,4 zicera i posle nam se to odbilo o glavu.
                              Treba pobediti večeras u učvrstiti to 3.mesto.Pobedimo i idemo na +4 5.kola pred kraj.

                              Zanimljiv sportski dan danas,ne znam šta pre da gledam,derbi od pola 8,u 14 do 9 Borusija-Bajern,u 9 mi,u 10 Atletiko-Real...
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • Mozda nisam objektivan prema Walcottu, jer me izuzetno nervira, ali covek je od tolike plate udaljen nekoliko svetlosnih godina...
                                Prodati ga PSG-u ili slicnim naftasima za 20-25m, i kupiti neko krilo koje ima i malo mozga, ne samo brzinu, jer ce Walcott ostati veciti talenat...
                                Nekako mi se cini da je Robin zakazao s golovima u poslednje vreme jer nam krila nisu toliko ubojita kao pre... Bolje lopta ide kroz sredinu trenutno...
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X