Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .. Wilser...Arteta...
    ...... Song............

    Nema tu nedoumica. Bice, naravno, puno rotacije, jer sa dolaskom Podolskog i Vertongena + nekog od "velikih" imena ( Gece, Hazard ili sl. ) mi najozbiljnije ulazimo u konkurenciju za osvajanje trofeja na sva 4 fronta. Bez obzira, pomenuta trojka ce zasigurno biti prvi izbor.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Song ulazi u zadnju godinu ugovora tako da ce ga najverovatnije prodati kako bi ostvarili ono njihovo govno za stadion a kako ce izgledati vezni red nisam pametan neko mora otici Arshavin gotovo sigurno .Da prvo vidimo kako ce se ova sezona zavrsiti
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Verovatno vec znate ali cisto da se napomene Aneke otisao u Preston North End a Yennaris u Notts Country na pozajmicu naravno
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nisam znao za Yennarisa, nadam se da ce nam se vratiti jos bolji. Iskreno, on je meni mnogo sigurniji od Jenkinsona.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Nisam znao za Yennarisa, nadam se da ce nam se vratiti jos bolji. Iskreno, on je meni mnogo sigurniji od Jenkinsona.
            Meni takodje jos je kod nas od svoje desete godine
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Sve vise se spominje M'Vila i navodno smo ponudili Songu nov ugovor
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Preduhitrio me Gangrena za vesti.
                Da dodam, izvor je Daily Fail za oba, tako da je to na staklenim nozicama... Inace, spominje se da ce naredne nedelje da se ozvanici transfer Lukasa Podolskog.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Ne slazem se sa tobom, po meni Gervinho usporava igru, jer zadrzava loptu previse u svom posedu. Ja nisam primetio da odigrava vise pasova nego obicno. .
                  Videces kad se usavrse tvoj Gervinho i moj Ramsey kako cemo tek onda harati!
                  Ajde odgovoricu ovde da ne spamujemo onu temu . Slazem se sa tobom usporavao je ali protiv Aston Vile ono je bio sasvim drugi Zervinjo.Ulazio je u sredinu davao pasove najblizem igracu mozda je krenuo samo jednom ili dva puta u one njegove driblinge sve u svemu popravlja se
                  Nego sta mislite ko bi trebao da bude prvi levi bek Santos ili Gibbs ?

                  edit: http://fuldans.se/?v=tpoljgeecn kako je zarazno ahahahha
                  Last edited by Lord Gangarić; 27-03-12, 16:00.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • ja sam za Gibbsa posto nam je u jako dobroj formi od kako nam se vratio na teren

                    Comment


                    • Trenutno sam i ja za Gibbsa, u odlicnoj je formi. Kad je Santos usao u subotu skoro da smo odmah primili gol nakon njegove greske. Dobar je i Santos, ali je imao duzu pauzu(3 meseca ako se ne varam).
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ja sam i dalje za Bainesa.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Igraci koji ce najvjerovatnije napustiti Arsenal na leto(izvor 1 stranica na fb):
                          Almunia, Arshavin, Bendtner, Chamakh, Denilson, Djourou, Fabianski, Park, Squillaci, Vela.

                          Sta mislite o ovome ?
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment



                          • Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Igraci koji ce najvjerovatnije napustiti Arsenal na leto(izvor 1 stranica na fb):
                              Almunia, Arshavin, Bendtner, Chamakh, Denilson, Djourou, Fabianski, Park, Squillaci, Vela.

                              Sta mislite o ovome ?
                              Sto Djuru 0o ?
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • ja nisam za to da se Djuru proda

                                Comment

                                Working...
                                X