Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imamo bodova vise nego Real ali dzaba niko nam ne garantuje to 4 mesto koje vodi u LS, jedino ako dobijemo sve do kraja pogotovo sledecu sa Junajtedom. Koliko su jaki ovih top6 u engleskoj dovoljno govori i podatak da je u La Ligi 4. Alaves sa negativnom gol razlikom [emoji16]

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

    Comment


    • Proigrali ste fino, ne bi mi bilo krivo da završite ispred nas kao što bi mi bilo da i dalje igrate kao ranije Juče ste lagano mogli uzeti 3 boda, sudija je zasrao isto prilično.

      Čelzi 2 utakmice manje od Junajteda i Arsenala, stvarno prognozirati ko će biti četvrti (a i treći ako se Totenhem ne trgne) je baš teško.

      Comment


      • Eto nam Monchi iz Rome, ne znam jel ovo dobro ili lose. Spali smo na nivo Rome i Sevilje sto znaci nece biti top transfera...

        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

        Comment


        • Na vrlo pozitivnom glasu, tzv. sensei za transfere, mada se baš i nije proslavio u Rimu. Čitajući neke strane forume primijetio sam da navijači najviše zamjeraju zbog olakog puštanja bivših vrlo značajnih igrača za ekipu, te dovođenja nekih "neprovjerenih" imena, mada vrlo kvalitetnih wonderkida, ponajviše aludirajući na perfektnog Zaniola, Kluiverta, Čorića, etc.

          Kako god, vaša uprava nastavlja u Wenger smjeru, tj. gledanju ka budućnosti. Vidjeti ćemo ishod svega.
          Last edited by • STEVIE; 08-03-19, 14:09.
          "Ultra culture is a way of life, a subculture, that goes far beyond the match day.
          Punks were punk, and ultras are ultra.“

          Bring back the Anglo-Italian Cup!

          NO NZS. NO CPS.

          Comment


          • Nije toliko lose radio Monchi, meni se cini. Ljudi moraju da shvate ako Roma ima kvalitetnog igraca, oni tog igraca nece moc da zadrze i tacka.

            A opet je doveo ovih dosta mladih igraca Schika, Klajverta, Younesa (koji mi se cini da je citavo vrijeme povrijedjen nesto :/), Zaniola i to prodao Radju uz to, ne znam je li Under dosao prije njega...
            Roma treba prvo da se okrene da uzme nekog dobrog trenera, a Monchi je meni se cini manji problem tamo.

            Sent from my Mi A1 using Tapatalk

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by Jack View Post
                Meni mesut ne obećava ni malo u ovalvim utakmicama... Ali svidja mi se sto idemo ofanzivno. Jer pobeda bi nam mnogo znacila.

                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                Comment


                • Comment


                  • Nema vise nikog od top6 do kraja, a oni igraju medjusobno. Sve od nas zavisi. Top4 vrlo blizu, ali treba izresetati Ren u četvrtak.
                    Last edited by krele90; 10-03-19, 18:43.

                    Comment


                    • Bice tesko protiv Rena ,ova pobeda ce sigurno pomoci,danas bez Mustafija i eto,ne primismo gol nekako
                      Inace nije los bio Najls ,al bas nam fali Belarin tu,


                      sigpic

                      Comment


                      • znali neko zasto je otkazana utakmica protiv Wolvsa

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          znali neko zasto je otkazana utakmica protiv Wolvsa
                          Zato sto oni igraju FA kup

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • nisam to ni video

                            Comment


                            • Lakazetu odobrena dzalba za suspenziju tako da ce biti na raspolaganju pune snage za Ren, stvarno ne bi trebalo da razmišljamo o osvajanju ovog takmičenja ako nismo u stanju ovo da preokrenemo

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X