Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde ozvanicite produzenje saradnje i promovisite ga u novog kapitena, jedini koji je pokazao pun potencijal od one britanske generacije i zasluzuje da bude nagradjen!
    Last edited by krele90; 29-07-18, 20:33.

    Comment


    • Ne znam koliko ima istine, ali bas bi bio dobar posao da Arsenal da Ramzija za Dembelea iz Barse

      Comment


      • Pa i ne bas,bolji posao bi bilo prodati nekog drugog i dovesti Dembela,treba nam neko krilo,a sad ne toliko ocajno da damo Ramzija bas posto smo vec ostali bez Jacka
        sigpic

        Comment


        • Sta smo mogli da zaključimo iz sinoćne utakmice.
          Cech ce verovatno biti prvi golman, stari problemi sto se tiče odbrane i dalje prisutni, ne igramo isključivo kratke pasove nego koristimo i dijagonale i duze lopte (malo direktije na momente) pogotovo mali Guedenzi me oduševio, kakav asortiman pasova, na momente smo videli i starog nevidljivog Ozila a na momente je znao da bljesne, odigrao svih 90min verovatno mu Emeri trazi jos pravo mesto u timu za njega uvek ima mesta. Ivobi i dalje ne zna da sutira, sa 5 metara uspeo da dozvoli golmanu 100% sansu da mu skine. Ramsey na kraju povučen iz startne postave zbog verovatno neke minorne povede nadam se da nije nista ozbiljno. Veoma dobro delujemo sveukupno gledano na ovim pripremnim tekmama, jos Lazio u subotu, ovde očekujem manje vise tim koji ce startovati protiv Sitija.

          Comment


          • Originally posted by Princoni. View Post
            Ne znam koliko ima istine, ali bas bi bio dobar posao da Arsenal da Ramzija za Dembelea iz Barse
            Dati boljeg igraca za losijeg nikako ne moze biti dobar posao.

            Comment


            • Sta mislite hoce li Lacca i Auba zajedno igrati? Auba na krilo ili kako? Bilo bi glupo da jedan drugom greju klupu
              sigpic

              Comment


              • Emeri je u Parizu igrao sa trilingom RW Embape-ST Kavani-LW Neimar, tako da svakako može da uklopi trio RW Ozil-ST Lakazet-LW Obamejang.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Obamejang i Lakazet moraju igrati zajedno, steta bi bila stvarno da jedan drugom budu zamena, mislim da ce Mktarijan najvise sa klupe pocinjati.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • RM Miktarijan-CM Toreira-LM Ramzi
                    RW Ozil-ST Lakazet-LW Obamejang
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      RM Miktarijan-CM Toreira-LM Ramzi
                      RW Ozil-ST Lakazet-LW Obamejang
                      Preofanzivno, ja mislim da ce Xhaka igrati sa Torreirom i Remzijem.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        RM Miktarijan-CM Toreira-LM Ramzi
                        RW Ozil-ST Lakazet-LW Obamejang
                        Portugalac likes this, lagana pobjeda bi bila
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Očajan igrač.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Ajde OX je jos na momente pokazivao da moze biti nesto od njega ali je imao problema sa povredama ali Ivobi nema taj problem ali nema ni taj potencijal, ja bi ga prodao bez razmišljanja ko li njega toliko gura meni nije jasno.

                              Kolasinac propusta start sezone, povreda kolena, oporavak 8 do 10 nedelja... Taman da Nacho uskoci i objasni neke stvari
                              Last edited by krele90; 03-08-18, 21:57.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X