Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa najblizi ste Nzonziju,40m mislim da ima klauzulu ili je to cifra,i ja kazem AFC radi dobro ove sezone Leno na golu,Sokratis stoper,plus ako dodje Nzonzi i Toreira taman sredina koju je tesko proci napad ,doveden Laka i Auba,samo da se vidi kako ce Emeri da se snadje dal dobro ko u Sevilji ili lose ko PSZ,ja licno mislim gledajuci do sad timove AFC realno 4 sa Nzonzijem

    Zola... Toreira ko Kante,(nije bas da ujeda/hapsi ko on al taj fazon igraca) al sa mnogo boljom tehnikom,ima Dzaka da greje klupu,ako dodje Nzonzi,ili proba sa svom trojicom,al neko ce da visi Toreira im je najbolje pojacanje za male pare a mlad
    Last edited by 61563; 25-07-18, 11:48.

    Comment


    • Suludo je dati 40m za Nzonzija u tim godinama, svaki transfer je veoma dobro odradjen, po odličnoj ceni i sad prosuti tolike pare za njega cisto sumnjam. Xhaka ce biti prvotimac u to nema sumnje, produzio je ugovor. A Toreira ce upravo kao Kante da vreba iza Xhake i Ramsija i cuva im ledja sto im je bilo preko potrebno prethodnih sezona.
      Last edited by krele90; 25-07-18, 12:32.

      Comment


      • Nzonzi je u perfektnim godinama za veznjaka, pritom kako je stariji sve je bolji

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Pa sad gledajuci cifre i nije puno,po meni,al ocigledno se trazi ,jos jedan igrac tu i spominje se i Bakajoko iz CFC,ako propadne Nzonzi

          A i nije cudno znajuci Emerija voli on pojacanu defenzivu na sredini,on je pored Matudidi,Veratija,Rabioa,kad je dolazio,doveo i "svog" Krihovjaka na sredini.

          Licno mislim da ce dosta igra AFC zavisti od Ozilovog raspolozenja,tj.dal ce biti odlican ili senka...

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            Suludo je dati 40m za Nzonzija u tim godinama, svaki transfer je veoma dobro odradjen, po odličnoj ceni i sad prosuti tolike pare za njega cisto sumnjam. Xhaka ce biti prvotimac u to nema sumnje, produzio je ugovor. A Toreira ce upravo kao Kante da vreba iza Xhake i Ramsija i cuva im ledja sto im je bilo oreko potrebno prethodnih sezona.
            Nadam se da Emeri nije lud toliko.

            Dzaka je igrac za rotaciju, i nista vise. Dzaki da čuva ledja, dobar si.


            Nzonzi(toreira)-Remzi-Ozil

            miki-lakazet-obamejang

            Comment


            • Mislim da su 2 Mancestera ispred ostalih...moguce i Liverpul...nekako mi Celzi djeluje bas rastimovano,mada moguce da ce se solidno pojacati...
              Najvise me raduje to sto je oca trojka naprijed tu od pocetka priprema i da ce biti spremni za pocetak...

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Pa sad gledajuci cifre i nije puno,po meni,al ocigledno se trazi ,jos jedan igrac tu i spominje se i Bakajoko iz CFC,ako propadne Nzonzi

                A i nije cudno znajuci Emerija voli on pojacanu defenzivu na sredini,on je pored Matudidi,Veratija,Rabioa,kad je dolazio,doveo i "svog" Krihovjaka na sredini.

                Licno mislim da ce dosta igra AFC zavisti od Ozilovog raspolozenja,tj.dal ce biti odlican ili senka...
                Tako nesto,kao i uvek doduse,spominjao sam da ce Mysut imati odlicnu sezonu,al igra ce se bazirati na Ramziju uz Mesita koji ce vuci konce,od njih dvojice zavisice nam uspeh,racunam da Laka i Auba isporuce potrebno,jedina briga mi je odbrana i ako smo tu najvise dovodili
                sigpic

                Comment


                • https://www.rezultati.com/utakmica/0EyZwpAU/#postave;1
                  Cisto da se malo zabavimo

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Braco mila ko je ovaj klinac od 17 godina, Smith-Rowe budućnost ili jos jedan Ivobi u nastajanju?

                      Comment


                      • Screenshot_20180726-224854.jpg

                        Comment


                        • Comment


                          • Liči na Barselonu.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • 75 funti bi izasao dres sa natpisom i brojem igraca, ovo tako dobro izgledaaa [emoji7]

                              Comment


                              • Za razliku od gej dresova za koje se Vudvord opredelio, ovo je fenomenalno.

                                Čak i moćno izgleda.

                                Videćemo samo kako će se videti na tv-u zbog zelene pozadine.

                                Comment

                                Working...
                                X