Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svidja mi se Torreira i nadam se da dolazi. Potreban je neki trkac u veznom redu koji je kvalitetniji od Egipcanina.
    Jos golmana i stopera.

    Comment


    • Nadam se da ce onaj mali turcin iz budesa doci na stopera, uz naravno Papadopulosa koji je zavrsen ali ce biti zvanicno 1 jula. Moguće da ce se pokušati dovesti Martins za dzaba ali ce morati jaku platu da mu daju a ne vidim ga kao nekog startnog igraca. Sledeci bi lako mogao biti ovaj Toreira.
      Imam osecaj da ce ovaj prelazni proci bez mnogo pompe sto se nas tice ali da cemo se solidno pojacati, i da cemo skockati nesto.

      Comment


      • Izgleda je ozbiljno


        Comment


        • Gotovo je to. Fina pojačanja, on i Leno ako dođe. Ovo ostalo osrednje.

          Comment


          • Sto se tice golmana volio bih Rika iz Sevilje...on mi se bas svidja...
            Bila je neka prica da Boateng napusta Bajern, mogli smo njega potpisati ako je istina...
            Solidno za sad, mada i dalje smo van top4 po meni

            Comment


            • Meni se baš sviđa kako Arsenal odrađuje ovaj kao i januarski prelazni rok. Sve dobra pojačanja, napad su na zimu riješili, odbranu i poziciju golmana gotovo završili, još taj momak iz Sampdorije i sredina je završena. Za tih 50 miliona funti koliko navodno imaju, odlično.

              Sa sve novim trenerom, Arsenal ne može da ima lošu sezonu. Koliko dobru će imati to ćemo vidjeti.

              Comment


              • Ispali nas mali iz Psz-a

                Comment


                • Auuu kakav raspored na početku, mada mozda i bolje odma sa šampionom dok im se masina ne zagreje, i prosle god su nesto sporije startovali

                  Arsenal First 10 Games:
                  Man City (H)
                  Chelsea (A)
                  West Ham (H)
                  Cardiff (A)
                  Newcastle (A)
                  Everton (H)
                  Watford (H)
                  Fulham (A)
                  Leicester (H)
                  C.Palace (A)

                  Comment


                  • sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Da mi je znati cime li je zasluzio novi ugovor

                      Comment


                      • sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • Mlad i veoma dobar igrac.

                          Comment


                          • Tacno ce mi nedostajati poslednji dan prelaznog roka kada se non stop prate transferi u nadi da ce Venger aktivirati neku transfer bombu posto celo leto nista ozbiljno nije doveo

                            Comment


                            • Stara dobra vremena
                              Sad cemo izgleda imati komoletiran tim, malo nasih kljucnih igraca igra na WC tako da ocekujem da budemo bas spremni za početak sezone. Bukvalno samo rezervisti plus Xhaka (koji ispada u grupama) i Ozil (koji ce verovatno daleko sa nemcima) ostali su nam rezervisti.
                              Last edited by krele90; 19-06-18, 09:11.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X