Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neverovatno potcenjen, moj miljenik, 53 gola i 48 asista, trenutno nas najbolji strelac od svih igraca, za jednog veznjaka impozantan ucinak, ne zaboravite da je decko imao uzasan otvoren prelom noge...

    Comment


    • Niko ne pljuje Remziku, čovjek je samo istakao da on defanzivno doprinosi jako malo, što jeste činjenica. Takođe je rekao da bi taj isti Remzika prekucao da iza sebe ima klasične defanzivne veznjake. Čemu izvrtanje konteksta?

      Ova pobjeda je sjajna prije svega za samopouzdanje novih igrača. Osim toga, uzeli smo 3 boda i to je najbitnije, a sama dominacija ne treba da zavara, vidjećemo kakav nas Arsenal očekuje u naredna 2-3 kola pa onda suditi.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Reci da Remzika doprinosi defanzivno malo je takva glupost da to nije realno.

        Covjek u prosjeku trci 15 kilometara svaku utakmicu. Skoro svaka akcija pocinje od njega i daje kamaru golova.

        Ove sezone kad njega nije bilo u timu, mi nismo gola mogli da damo. A kad Mesuta nemamo, ne moze akcija da se sastavi.

        Ja ne volim Remziku, ocima ga ne mogu i njegov prvi dodir, ali nevjerovatno vazan igrac za Arsenal.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • To koliko on pretrči ne govori apsolutno ništa o njegovom defanzivnom učinku. A činjenica da je izuzetno bitan igrač, da akcije kreću od njega i da trpa sve redom još manje. Remzika zlata vrijedi Arsenalu, ali on nije ni holding ni destroyer.. prije nešto između btb i amfa, tj. ta neka free rola. Zato toliko trči.
          Last edited by Ves; 04-02-18, 22:20.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Reci da Remzika doprinosi defanzivno malo je takva glupost da to nije realno.

            Covjek u prosjeku trci 15 kilometara svaku utakmicu. Skoro svaka akcija pocinje od njega i daje kamaru golova.

            Ove sezone kad njega nije bilo u timu, mi nismo gola mogli da damo. A kad Mesuta nemamo, ne moze akcija da se sastavi.

            Ja ne volim Remziku, ocima ga ne mogu i njegov prvi dodir, ali nevjerovatno vazan igrac za Arsenal.
            Kakve veze ima trčanje s defanzivnom? Lalana trči najviše u Liverpulu pa nije najbolji defanzivac na sredini terena.

            Pritom 15km ne trči Remzi, možda 13, ali 15 nema šanse.

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Niko ne pljuje Remziku, čovjek je samo istakao da on defanzivno doprinosi jako malo, što jeste činjenica. Takođe je rekao da bi taj isti Remzika prekucao da iza sebe ima klasične defanzivne veznjake. Čemu izvrtanje konteksta?
              A bitno je da se nesto kontrira



              Akanova skola

              Comment


              • “It was the perfect home debut. Mkhitaryan got three assists and I thought he was sensational today. His clever movements, his vision… but he was fighting for the cause as well. They were exhilarating going forward and the caused Everton problems all day long. It’s what Arsenal are all about.”
                Steven Gerrard
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Jack Wilshere je potpisao novi ugovor.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Sad treba jos Remziki novi ugovor spremiti, kao i pripaziti na Nelsona da nam ga ne mazne neko od gigantski klubova real i psg se interesuju.
                    Last edited by krele90; 06-02-18, 12:34.

                    Comment


                    • Oporavili se svi za subotu. Znaci full roster na raspolaganju, Vengerica na slatkim mukama da sastavi tim

                      Comment


                      • Ja za u subotu igram x2&gg I dalje sam siguran da ne gubimo protiv pevcica

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          Ja za u subotu igram x2&gg I dalje sam siguran da ne gubimo protiv pevcica
                          Ja sam slicno mislio x2&2+

                          Comment


                          • Ja svima u kladionici kod mene govorim cista 2 na Arsenal tip vikenda, a kvota preko 3.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Arsenal mora da odigra odličnu defanzivnu utakmicu. Monreal je jedini defanzivac koji je iole u nekoj formi. Pitanje gde će ga Venger koristiti,i da li na beku ili u sredini?
                              Mnogo zavisi da li će Totenhem izaći sa 3 ili 4 igrača u zadnjoj liniji.
                              Džaka da smanji doživljaj, ne kažem da ne treba da bude agresivan, ali u granicama normale.
                              Poketino će gledati Dajerom da uguši Ozila, što povlači da Remzi mora da bude minimum na prošlonedeljnom nivou. Mihtarijana će da biju nenormalno
                              Last edited by matuzalem88; 08-02-18, 09:05.

                              Comment


                              • Anri nekada kao Gipsey Kings [emoji23]

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X