Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nzonzi ima vec 30 godina i oslabio je u odnosu na ranije sezone.

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Nismo uopšte na trzistu za jos jednog srednjaka, sto se tice DM pozicije pokrivace je Elneny, Xhaka i Maitland Niles.
      Necemo prodat Zirua u Celzi jedino ako se WHM otvori, ali on verovatno ostaje.
      Sve WC igraci.

      Comment


      • Znam da nisu ali nije ni Nzonzi resenje plus godine nisu na njegovoj strani. Ta pozicija će pričekati
        Mada Elneny je jako dobro odigrao zadnje 2 na toj poziciji...

        Comment


        • Ja nisam ni spomenuo Nzonzija kao bilo kakvo rijesenje.

          Originally posted by Rossonero View Post

          Nisam siguran koliko bi vam Nzonzi bio od pomoci, ni sjenka igraca od prije par sezona.

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            Znam da nisu ali nije ni Nzonzi resenje plus godine nisu na njegovoj strani. Ta pozicija će pričekati
            Mada Elneny je jako dobro odigrao zadnje 2 na toj poziciji...
            Meni se Niles svidja. Igrao je lijevog bocnog solidno iako mu to nije prirodna pozicija. Treba dati i igracima iz akademije sansu. Postajemo polako kao Chelsea sto se toga tice.

            Comment


            • Ako mislis na to kako nemamo igrace iz Akademije, imamo strasnu gemeraciju sada koju predvodi Nelaon. To su sve jos jako mladi fudbaleri i tesko mogu u ovoj konkurenciji da se iskažu.

              Comment



              • sigpic

                Comment


                • Stize Ubica!

                  We believe Pierre-Emerick Aubameyang has left Dortmund airport in the last half hour and is believed to be on a private jet heading for London.

                  Flight duration between Dortmund and London is just an hour and twenty minutes so potentially he could be at Arsenal’s training ground at London Colney before 4pm this afternoon.

                  Comment


                  • Jedva cekam da ga vidim na terenu

                    Comment


                    • Comment


                      • Ne znam sto ste tako uzbudjeni kad on nije ni top5 napadac na svetu [emoji23]

                        Comment


                        • Ma popravice on to

                          Comment


                          • Lakazet apsolutno podbacio, ali Auba je klasa vise, rasturace po PL.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Lakazet apsolutno podbacio, ali Auba je klasa vise, rasturace po PL.
                              Lakazet podbacio?

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Lakazet apsolutno podbacio, ali Auba je klasa vise, rasturace po PL.
                                Apsolutno nije podbacio. Onaj ko ga gleda redovno zna to.

                                Comment

                                Working...
                                X