Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Miki,nek ti je sa srecom
    ...
    sigpic

    Comment


    • Dobrodošao Miki!

      Ne znam šta će biti sa ovim klubom u narednom periodu, ali posmatrano izolovano, sjajno smo prošli sa ovom trampom. Izgubili smo igrača koji je bio svakako slobodan za par mjeseci, koji nije želio ostati, koji bi svakako otišao bez ikakve naknade klubu. S druge strane, dobili smo igrača kojeg je Wenger nekoliko puta pokušao dovesti, a najbliži je tome bio upravo pred njegov transfer u Jedinstvo. Bio je pod ugovorom, čini mi se još neke 2 godine, a mi smo ga dobili džaba. Sjajan posao zaista. Ne izgleda tako, ali jeste, za razliku od mnogih sličnih pokušaja u zadnje vrijeme.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Dobar posao, Sancheza sam obožavao, ali sa Mikitarijanom možemo samo biti bolji.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Tobdzija View Post
          Dobar posao, Sancheza sam obožavao, ali sa Mikitarijanom možemo samo biti bolji.
          Bolje bi bilo da smo Sancheza poslali izvan lige negdje a nikoga doveli nismo.

          Comment


          • Nigde ne bi dobio ovakve finansijske uslove, nije dovoljno da mi zelimo da ode van lige, seti se samo letos kad se bayern ukljucio kako su brzo odustali od svega a da smo cekali kraj sezone otisao bi za dzabe i opet bi ostao u PL, isto ti dodje City ili United... Ne treba zaliti za Alexi$om niko nije veci od kluba.
            Last edited by krele90; 23-01-18, 08:27.

            Comment


            • Kad je došao ovaj lik iz Dortmunda u Arsenal?

              Comment


              • Spominjao je to neko. Mislim da je on doveo i ovog Mavropanosa malog.

                Nego, kaže Wengerica da smo otvoreni za pojačavanje na svim pozicijama, odnosno da još nije odlučio koju će pojačati. Mada ja mislim da je Auba završen i da Žika ode u suprotnom smjeru. Ali nije isključeno da dovedemo bar još jedno pojačanje. Nešto se Arsen otvorio.

                Evo i šta je rekao o Sančezovim motivima:

                I said here that he’s 29 years old going on to 30 in 2018, and that is was maybe his last contract. Of course the financial aspect is important. He could combine both. I think he’s going to a great club and he gets a great contract, so you can understand that a professional player can combine both aspects.
                Alexis combined both. At the end of the day, we are a serious football club who have responsibilities and we want to spend the money we can afford. The maximum we can afford, we do, but as well you have some decisions to make at some stage - are you responsible in your management or not? If you cannot afford, you have to say ‘No, sorry, can’t do that’.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Vise puta smo spominjali Svena. On je otkrio i Malkoma hteo u Borusiju da ga dovede. U svakom slučaju fenomenalan je u svom poslu, godinama dovodio extra talente u Dortmund za sitne pare. Ovaj Mavropanos sto je dosao je trebao ravno na pozajmicu ali po svemu sudeći Venger se odusevio njegovim mogućnostima na treningu i oce da ga zadrzi. Mada ne verujem da ce dobiti priliku jer vise nema lakih utakmica kad smo ispali iz FA kupa
                  Elem zao ce mi biti ako nas Giroud napusti, bio mi je jedan od omiljenih igraca ali razumem ga mora da izbori svoj put na WC ;(

                  Comment


                  • London is red!

                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      Vise puta smo spominjali Svena. On je otkrio i Malkoma hteo u Borusiju da ga dovede. U svakom slučaju fenomenalan je u svom poslu, godinama dovodio extra talente u Dortmund za sitne pare. Ovaj Mavropanos sto je dosao je trebao ravno na pozajmicu ali po svemu sudeći Venger se odusevio njegovim mogućnostima na treningu i oce da ga zadrzi. Mada ne verujem da ce dobiti priliku jer vise nema lakih utakmica kad smo ispali iz FA kupa
                      Elem zao ce mi biti ako nas Giroud napusti, bio mi je jedan od omiljenih igraca ali razumem ga mora da izbori svoj put na WC ;(
                      Dortmundu dovodio ekstra talente za sitne pare, a Arsenalu odlucio da dovodi igrace na pragu tridesete i to neke i za velike pare.

                      Comment


                      • To ti je direktna zamena za Alexi$a, treba ti neki WC igrac koji ce instant da ga zameni a ne da cekas talenta da se razvije. Toliko smo njih prodali valjda mozemo da i potrosimo nesto, samo neka trosi jos... Ako smo dobili za Oxa 40 miliona na isteku ugovora a Aubu dovedemo za 60 ne vidim u cemu je problem cak mislim da je to jako dobra cena

                        Comment


                        • Kakav kralj

                          Comment


                          • Miki zadužio broj 7, ali će u LE nositi drugi broj jer je sa ovim već igrao Alexis. Asociralo me na Rosickog ovo sad.

                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • https://www.mirror.co.uk/sport/footb...nchez-11882734

                              Comment


                              • Hvala, Borise, to što mnogi ne pišu u temi Jedinstva ne znači da je ne čitamo. Drugi su razlozi... Elem, sama činjenica da postoji potreba da bivši saigrači izjavljuju kako nije bilo nikakvih problema dovoljno govori o svemu. Vi ćete vjerovati u svoje i tako.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X