Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Los transfer, i taj sta je vredio nesto u klubu i nosio bodobe sad i toj ga nema...
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Originally posted by stewanoskipp View Post
      Los transfer, i taj sta je vredio nesto u klubu i nosio bodobe sad i toj ga nema...
      Vreme ce pokazati. Mislim da je bas suprotno. Ekipa je na prvom mestu.

      Comment


      • Vjerovatno najveci prodavac lopti u historiji kluba je napokon otisao.

        Zivot poslije Alexisa, zasigurno je uzasno poceo.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Gotovo,fala urcu

          sigpic

          Comment


          • Pa ajde neka je sa srecom

            Comment


            • Romano

              Comment


              • Brojevi koji su trenutno slobodni u Arsenalu: 1,3,5,7,14,15.

                Dakle igrači koji nedostaju ovom timu su: Seaman, Ashley Cole, Keown, Pires, Henry i Parlour.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Sretan rođendan, Miki! Neka ti ovaj dan bude prekretnica u karijeri, da zablistaš u narednim godinama kao nikad ranije!

                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Mnogo je igraca kojih se Mou olako rešio a sada su najbolji u ligi (Salah, De Brujne...) Takvi igrači ne mogu igrati u njegovom sistemu. Kod nas moze samo bolje da izgleda, ali mozda ce mu biti potrebno malo vremena da se privikne ipak je skroz druga filozofija u pitanju.

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      Mnogo je igraca kojih se Mou olako rešio a sada su najbolji u ligi (Salah, De Brujne...) Takvi igrači ne mogu igrati u njegovom sistemu. Kod nas moze samo bolje da izgleda, ali mozda ce mu biti potrebno malo vremena da se privikne ipak je skroz druga filozofija u pitanju.
                      Ne verujem da ce mu trebati mnogo vremena da se uklopi u tim, cim povrati samopouzdanje eto onog Mikija iz Dortmunda. Ali ne treba se zadovoljiti sa dovodjenjem najboljih igraca iz Junajteda i Dortmunda . Zadnji vezni je neophodan uz Vilsera, posebno ako Ozil ostane, jer bi onda jedino mogli da guramo 4231.

                      xxxxxxxx Vilser
                      Miki Ozil Laka
                      Auba

                      Ako Ozil nece da produzi neka se tera iz kluba i gura 4312 formacija, mada u toj varijanti trebaju nam jos dva vezna igraca.

                      Comment


                      • Produžiće vidi mu se po gestikulaciji na terenu kao sto se videlo i da alexis nece, zivi bili pa videli. Ali vec su započeli pregovori sa Jackom i Ozilom. Ako to sve zavrse do kraja januara to ce biti najbolji prelazni ikada i onda na leto ostaje samo defanziva da se sredi, i da se ne stedi jer je potreban i GK, DC i DM.
                        Last edited by krele90; 21-01-18, 12:22.

                        Comment


                        • Za Vilsera znam da se pregovara, ali za Ozila nigde nisam procitao da se ista desava povodom produzenja njegovog ugovora. Ako se zeli LS, ne moze dovodjenje zadnjeg veznog da se ostavi za leto. Ako Nzonzi ima onu klauzulu o kojoj se pisalo, ne treba cekati. Ja bih dao priliku Ospini na golu, a stoper moze za leto da se ostavi.

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCIP View Post
                            Za Vilsera znam da se pregovara, ali za Ozila nigde nisam procitao da se ista desava povodom produzenja njegovog ugovora. Ako se zeli LS, ne moze dovodjenje zadnjeg veznog da se ostavi za leto. Ako Nzonzi ima onu klauzulu o kojoj se pisalo, ne treba cekati. Ja bih dao priliku Ospini na golu, a stoper moze za leto da se ostavi.
                            Slazem se za Ospinu ali očigledno Cech ima u ugovoru zagarantovano mestu u prvom timu sto se tice PL. A za DM igrace nam egipatski Buskec ili svajcarski Alonso nema nam druge

                            Comment


                            • Originally posted by krele90 View Post
                              Mnogo je igraca kojih se Mou olako rešio a sada su najbolji u ligi (Salah, De Brujne...) Takvi igrači ne mogu igrati u njegovom sistemu. Kod nas moze samo bolje da izgleda, ali mozda ce mu biti potrebno malo vremena da se privikne ipak je skroz druga filozofija u pitanju.
                              Mkitarijan će izvjesno bolji biti u Arsenalu, više će mu odgovarati napadački sistem Arsenala. Međutim mislim da se u njegovom slučaju Murinjo nije olako odrekao, dobio je Henrik šansu konkretnu ali nije se snašao, jbg. Imao je trenutke kad je blistao, ali nekako više na momente. Ali natjeraće me da gledam Arsenal od sada jer mislim da će kod vas te momente češće imati.

                              Comment


                              • Ozil je dogovorio ugovor ima bar 3 mjeseca, sve sto treba da uradi jest da ga potpise.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X