Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To se nikad ne zna ali Francuzi su dobri i vrijedni igraci uglavnom i spremni na odricanje i napredovanje, ali ono sto je npr. Nejmar igrao pretprosle sezone je sigurno bio nivo Mesija i Ronalda, steta bi bila velika kad bi izgubio taj nivo i taj nivo motivacije i zelje da pokazuje klasu, ali Brazilac jbg, nikad se ne zna s takvima
    sigpic

    Comment


    • Pa Modrić je brat bratu, zasluzio 2 Zlatne Lopte.
      Zasluzio ih je zato što je njegovo dejstovovanje na terenu imalo najveći pozitivni uticaj i najviše je omogućio da njegov tim bude šampionski i osvaja LŠ.

      Tako je i sa Xavi-em i Scholes-om. To su igrači koji važe za 11 igrača, njihovo dejstovanje na terenu više pozitivnog uticaja i koristi ima nego 7,8 driblinga na terenu nekog krila. Oni čine da ceo tim funkcioniše, svima olakšavaju posao. Sa njima krilo ima stalno 1v1 protiv bekova na širokom prostoru, bez njih nema, sa njima po potrebi switch-uješ tempo utakmice i kontrolu kako poželiš, sa njima sakriješ loptu kad je to potrebno... i još zilion stvari.

      Možda nisu najatraktivniji, ali su po uticaju na učinkovitost igre njihovog tima verovatno najbolji igrači modernog fudbala. Zidan iako bolji fudbaler sa loptom u nogama, da predribla, napravi foru, jednostavno nije bio toliko moćan u tome. Nijedan igrač koji je igrao u Unitedu nije rekao da je neko drugi najbolji igrač sa kojim su igrali. Svi su kategorično naveli Scholesa.
      A zanimljiv fakt je da i u Unitedu i engleskoj reprezentaciji, Scholes maltene nikada nije gubio na treningu 5side.
      Podrazumevalo se da njegov tim dominira, bez obzira sa kim ga sastave.
      Last edited by Busby Babe; 19-01-18, 16:49.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        To se nikad ne zna ali Francuzi su dobri i vrijedni igraci uglavnom i spremni na odricanje i napredovanje, ali ono sto je npr. Nejmar igrao pretprosle sezone je sigurno bio nivo Mesija i Ronalda, steta bi bila velika kad bi izgubio taj nivo i taj nivo motivacije i zelje da pokazuje klasu, ali Brazilac jbg, nikad se ne zna s takvima
        Nejmar je jedini koji može da se umiješa među ovim dvojicom ova godina je i ključna za njega ima ligu šampiona i svjetsko kao šansu da se dokaže,što se tiče ovamo mbappea on je priča za sebe veliki potencijal sa lakoćom igra
        Temeritas est damnere quod nescials!

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Je l' si ti malouman ili namerno bezobrazan?
          Ne svidja mi se nista od ponudjenog. Pises o necemu sto nisi gledao, a to bi se vec moglo podvesti pod bezobrazlukom. Ti da si gledao tog Anrija, ne bi ti prva pomisao bila broj golova u sezoni, nego njegova magija na terenu.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Jeste da smo odavno u offu, ali mislite li da je Mbape next big thing kao Ronaldo i Mesi?
            Ja mislim da može da bude big thing kao Pele ili Ronaldo Zuba. Nestvaran igrač.
            Jedino što me plaši su povrede, previše je eksplozivan. Nadam se da će kroz karijeru imati i sreće i dobre trenere za fitnes i dobre medicinske timove, da mu poznaju telo i da ga optimalno odmaraju izmedju utakmica.

            Comment


            • samo cu da kazem Zidan > ostali veznjaci svijeta

              Ronalda usporedit sa Mbappeom je smrtni grijeh, izgleda da su neki prespavali kasne 90e i pocetak tisucljeca. Ronaldo > Henry, Seva i koga god hocete, sem naravno messi i kristina, jer su oni van konkurencije
              Last edited by Mrkela; 19-01-18, 16:55.

              Comment


              • Izvinite mali off ,vezano za Arsenal
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by PRINCIP View Post
                  Ne svidja mi se nista od ponudjenog. Pises o necemu sto nisi gledao, a to bi se vec moglo podvesti pod bezobrazlukom. Ti da si gledao tog Anrija, ne bi ti prva pomisao bila broj golova u sezoni, nego njegova magija na terenu.
                  Broj golova u sezoni je da ti ilustrujem njegovu dominaciju. Anri u njegovom prajmu nikada nije dominirao na nivou na kojem su Ronaldo i Mesi dominirali. Ja nisam Bogu hvala navijač Arsenala da se palim na lepršavost i magiju, ono što je bitno su rezultat i produktivnost, a tu Anri ne može da se meri s najboljima. Napisao je Vladan, Anri je uvek bio tu, ali je uvek neko bio tu da mu ukrade slavu. Najboljem niko ne može ukrasti slavu jer je on na vrhu.

                  Mada razumem ja tebe, vi navijači Arsenala volite magiju i lepršavost, to vam je bitnije od rezultata i time se zadovoljavate. Uživaj u bravurama Ozila protiv Ludogoreca, to se računa očigledno kod vas.

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    samo cu da kazem Zidan > ostali veznjaci svijeta

                    Ronalda usporedit sa Mbappeom je smrtni grijeh, izgleda da su neki prespavali kasne 90e i pocetak tisucljeca. Ronaldo > Henry, Seva i koga god hocete, sem naravno messi i kristina, jer su oni van konkurencije
                    Posle Ronalda do Mbappea nisam video fudbalera koji toliko brzo i dobro razmišlja pri takvoj ekstremnoj brzini i ubrzanju. Fenomenalna intuicija, koristi obe noge odlično, odlična tehnika, koja će tek biti bolja kako vreme odmiče. Ulazi u loptu prilikom šuta na više načina.
                    Npr Martial ulazi samo unutrašnjim felšom i prečesto obara telo nazad na ledja kod šuta, ne zna da zatvori nogu i telo kod šuta, da udja u loptu pri vrhu lopte. To npr zna Rashford, ali pak ne zna mnoge druge stvari koje može Martial, nema toliko dobar sitan a brz korak.
                    Mbappe je nekako najbolje od obojice.

                    Nije mi drago što je u PSG-u takav igrač, ali once in a lifetime talenat. Što ne znači da će biti legendaran igrač. Tek treba da gilja...

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      Posle Ronalda do Mbappea nisam video fudbalera koji toliko brzo i dobro razmišlja pri takvoj ekstremnoj brzini i ubrzanju. Fenomenalna intuicija, koristi obe noge odlično, odlična tehnika, koja će tek biti bolja kako vreme odmiče. Ulazi u loptu prilikom šuta na više načina.
                      Npr Martial ulazi samo unutrašnjim felšom i prečesto obara telo nazad na ledja kod šuta, ne zna da zatvori nogu i telo kod šuta, da udja u loptu pri vrhu lopte. To npr zna Rashford, ali pak ne zna mnoge druge stvari koje može Martial, nema toliko dobar sitan a brz korak.
                      Mbappe je nekako najbolje od obojice.

                      Nije mi drago što je u PSG-u takav igrač, ali once in a lifetime talenat. Što ne znači da će biti legendaran igrač. Tek treba da gilja...
                      Meni jeste, malo mi se smučilo da Real i Barca drže monopol i uzimaju creme de la creme igrače. Nejmar i Mbape su sada u Parizu umesto u Realu i Barceloni.
                      Last edited by Победа; 19-01-18, 17:05.

                      Comment


                      • Originally posted by Jack View Post
                        Malkom ode Totenhem izgleda
                        Ovo sa Malkomom je šteta prava ali šta da se radi Arsenalu je trebao odma ovi ga ne daju sad,a Totenhemu se ne žuri..
                        Temeritas est damnere quod nescials!

                        Comment


                        • Slazem se da je Mbappe najblizi od ovih mladih da postane wc igrac..on vec, ne samo da obecava, nego je i konstantan poprilicno, sto malo mladih igraca ima..i vec ima uticaj na igru i rezultat i to u vuse vezanih meceva, a ne kao recimo Rash, ima ga na jednoj pa na tri nema, sto opet ne znaci da nece biti top napadac..
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Nefer je bilo kog prospect-a porediti sa Mbappe-om i njega uzimati kao neki kriterijum. On je out of this planet prospect.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Broj golova u sezoni je da ti ilustrujem njegovu dominaciju. Anri u njegovom prajmu nikada nije dominirao na nivou na kojem su Ronaldo i Mesi dominirali. Ja nisam Bogu hvala navijač Arsenala da se palim na lepršavost i magiju, ono što je bitno su rezultat i produktivnost, a tu Anri ne može da se meri s najboljima. Napisao je Vladan, Anri je uvek bio tu, ali je uvek neko bio tu da mu ukrade slavu. Najboljem niko ne može ukrasti slavu jer je on na vrhu.

                              Mada razumem ja tebe, vi navijači Arsenala volite magiju i lepršavost, to vam je bitnije od rezultata i time se zadovoljavate. Uživaj u bravurama Ozila protiv Ludogoreca, to se računa očigledno kod vas.
                              Jok ne moze ... ima i rezultate ima i produktivnost a pri tom i leprsavost, kreativnost, tehniku ...
                              On je 5 uzastopnih sezona u Arsenalu imao 30+ golova. To je nesto cime malo ko (ako iko, mozda cak niko nisam siguran mrzi me da guglam) ne moze da se pohvali. To ti je automatski potvrda produktivnosti ali na konstantnom nivou.
                              Jos je najbolji strelac Arsenala svih vremena, najbolji strelac Francuske reprezentacije svih vremena .... sta ti jos treba?
                              Last edited by Sandugp; 19-01-18, 17:16.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Jok ne moze ... ima i rezultate ima i produktivnost a pri tom i leprsavost, kreativnost, tehniku ...
                                On je 5 uzastopnih sezona u Arsenalu imao 30+ golova. To je nesto cime malo ko (ako iko, mozda cak niko nisam siguran mrzi me da guglam) ne moze da se pohvali. To ti je automatski potvrda produktivnosti ali na konstantnom nivou.
                                Jos je najbolji strelac Arsenala svih vremena, najbolji strelac Francuske reprezentacije svih vremena ....
                                Ronaldo je u Primeri davao 3x po 40+ golova. Znači ne u sezoni, nego u ligi.

                                Kao i Messi, s tim što je Messi jedne sezone u ligi dao 50 golova.

                                Al' ajde, sada očekujem priča da je La Liga zajebancija itd.

                                Comment

                                Working...
                                X