Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je tacno da je maksimalna plata u ANS 100 000 funti nedeljno ?

    Mnogo bre to za Podolskog !

    Comment


    • Nesto sam cuo da mu je manja plata , more nista ne verujem dok ne objavi arsenal.com ...
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ramseyju se sve stvari desavaju u pogresno vreme, nekako se uvek namesti. Prvo, doziveo je prelom noge kad je trebao da krene da se bori za prvi tim. Nakon toga, sa nepunih 20 godina postao je kapiten svoje reprezentacije, sto je za neke previse i kad imaju po 30. Automatski je morao da bude vodja i lider tima, to nosi kapitenska traka, a ne deluje mi kao neko ko ima takve sposobnosti, da digne ekipu, da podvikne i to. Dalje, trebao je da na pocetku sezone ili bude u rotaciji, da se bori za prvi tim, ili da mozda ode na pozajmicu, sto je bilo manje realno. Tada odu dva kljucna vezna igraca, Cesc i onaj smrad Nasri, a dodje Arteta, koji je daleko blizi box-to-box ulozi nego playmakeru sto su bili Cesc i Nasri. Sav teret je onda pao na Ramseyja, posto je on bio jedini preostali kreativac, jer je Jack zaradio povredu. Vidi se da decko ima talenta, i da ima viziju, to pokazuje ponekim sjajnim potezom, brzim razmisljanjem, doduse nedovoljno cesto, ali da ima materijala-to je sigurno. Ipak, manjak iskustva i nesigurnost zbog povreda i prevelike odgovornosti mu precesto "vezu" noge, pa se potpuno izgubi s loptom. Srecom, Arteta mu sjajno pokriva rupe, pa to nije toliko strasno kako bi moglo da bude.
        I na kraju, trenutno Ramsey trpi kritike vecine navijaca, pa je opet pod psiholoskim pritiskom, i jedino je pitanje kako ce iz svih ovih stvari on izaci. Ako prebrodi sve to, koncentrise se na fudbal, Arsenal i fudbal uopste ce dobiti genijalnog veznjaka, sjajne tehnike i asistencije, sa odlicnim osecajem. Zato svi drzimo fige Ramseyju, istrpimo njegova s**nja i dobicemo jednog odlicnog igraca!
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_19 View Post
          Ramseyju se sve stvari desavaju u pogresno vreme, nekako se uvek namesti. Prvo, doziveo je prelom noge kad je trebao da krene da se bori za prvi tim. Nakon toga, sa nepunih 20 godina postao je kapiten svoje reprezentacije, sto je za neke previse i kad imaju po 30. Automatski je morao da bude vodja i lider tima, to nosi kapitenska traka, a ne deluje mi kao neko ko ima takve sposobnosti, da digne ekipu, da podvikne i to. Dalje, trebao je da na pocetku sezone ili bude u rotaciji, da se bori za prvi tim, ili da mozda ode na pozajmicu, sto je bilo manje realno. Tada odu dva kljucna vezna igraca, Cesc i onaj smrad Nasri, a dodje Arteta, koji je daleko blizi box-to-box ulozi nego playmakeru sto su bili Cesc i Nasri. Sav teret je onda pao na Ramseyja, posto je on bio jedini preostali kreativac, jer je Jack zaradio povredu. Vidi se da decko ima talenta, i da ima viziju, to pokazuje ponekim sjajnim potezom, brzim razmisljanjem, doduse nedovoljno cesto, ali da ima materijala-to je sigurno. Ipak, manjak iskustva i nesigurnost zbog povreda i prevelike odgovornosti mu precesto "vezu" noge, pa se potpuno izgubi s loptom. Srecom, Arteta mu sjajno pokriva rupe, pa to nije toliko strasno kako bi moglo da bude.
          I na kraju, trenutno Ramsey trpi kritike vecine navijaca, pa je opet pod psiholoskim pritiskom, i jedino je pitanje kako ce iz svih ovih stvari on izaci. Ako prebrodi sve to, koncentrise se na fudbal, Arsenal i fudbal uopste ce dobiti genijalnog veznjaka, sjajne tehnike i asistencije, sa odlicnim osecajem. Zato svi drzimo fige Ramseyju, istrpimo njegova s**nja i dobicemo jednog odlicnog igraca!
          Svaka cast na ovom tekstu.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Hvala! Ako imate zelju da pisem za jos nekog igraca, recite, ionako mi je zanimljivo da se time bavim.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=588986

              E ako je ovo istina,onda je ovaj trener najveci mentol,mada ne verujem da ce Persi otici...

              Comment


              • ma ne verujem da ce Wenger dozvoliti da Van Persi ode u Man.citi

                Comment


                • Sada je sve na Vengeru,ako izbore LS,na decurliju,mora da zaboravi,mislim na kupovinumora da kupi proverene igrace,jbt pa oni su poslednju titulu osvojili pre 8-9 godina,samo kada se setim te ekipe...

                  Comment


                  • poslednja titula je osvojena u 2005-oj i to je osvojen Fa kup,a Podolski je od leta i zvanicno Arsenalov e sad koja je cifra u pitanju i koju su mu platu obecli,a bitno je da nam sld sezone bude sto manje povredjenih igraca,a sto je jos bitnije da nam glavni igraci ostanu i produze ugovor sto je vise moguce jer vidi se da imamo ekipu za velika dela ovde u Premier ligi i u evropi

                    Comment


                    • Sitne pare je Arsenal dao odnosno, ce dati..Ima Podolski klauzulu u ugovoru po kojoj je slobodan za 6 milki...E sad, ovo za 100.000 funti nedeljno, nisam nesto siguran u to, ali ko ce ga znati.

                      Vule, problem je sto Wenger ubode sa mladim igracima, pogledaj samo kakav je Ox igrac...Ako bude srece i povrede ga zaobidju, bice zver..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Pa ja znam da on stvara igrace,ali navijaci traze titule...

                        Comment


                        • Ja mislim da ASN sledece godine ide na titulu.

                          Comment


                          • Originally posted by Drogba View Post
                            Ja mislim da ASN sledece godine ide na titulu.
                            Iz tvojih usta u Bozje usi. Uz jos 2-3 pojacanja pored Lukasa imacemo tim koji bi trebao biti sposoban da se bori za titule.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • http://www.bild.de/sport/fussball/po...1792.bild.html

                              Potvrdjeno, Podolski od sledece sezone u Arsenalu.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Odlicno.Persi nema sanse da ode u Siti,znaci 100%,mada ja mislim da ce da produzi ugovor,to bi bilo fenomenalno,uz par pojacanja,i kad se vrate Vilser,Diabi,mozemo da imamo dobar tim.I malo srece ce nam trebati...Muka mi je vise od ovih povreda
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X