Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice vjerovatno kes samo, 30 ili 35m funti. 5 ili 10m Felichevicu i 350-400k Sanchezu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Hahahahahah ja bih Felainija svakako zadrzao, Murinjo isto ali Vudvord izgleda nece. A Mikija ako mozete uzmite
      sigpic

      Comment


      • Ja bih dao i Ozila i Sanceza i Vengera za jednog Marsijala, a ako prihvate u roku od 48 h i Dzaku na poklon

        Comment


        • Mada Marsijala Specijal nešto i ne koristi kako je bog rek'o, a u Arsenalu neće imati konkurencije. Ako ti je miljenik, pusti ga, solidariši se za njegovo dobro.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Ne razumijem Sancheza ako ode u United. Za City mi je bilo jasno, ali ovo nema logike. Izgleda da je zaratio sa saigracima i da mu zato nema povratka.

            Comment


            • Sad citam i ja za Obamejanga, auuu kakav bi to bio potez [emoji3] iz keca u dvojku

              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by PRINCIP View Post
                Ja bih dao i Ozila i Sanceza i Vengera za jednog Marsijala, a ako prihvate u roku od 48 h i Dzaku na poklon
                Ako das Dzaku onda moras i da im doplatis .... tako da sve zavisi od toga koliko si love spreman da im ponudis.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                  Ne razumijem Sancheza ako ode u United. Za City mi je bilo jasno, ali ovo nema logike. Izgleda da je zaratio sa saigracima i da mu zato nema povratka.
                  Prije 2-3 mjeseca Lehman ga je ganjao na treningu da mu kosti slomi. Bould ga zaustavio.

                  Kritikovao Sancheza, ludi Jens, a ovaj mu odbrusio "Zacepi, sta ti znas, ti si samo golman"

                  S Remzikom ne prica vec mjesecima, Oxa je zlostavljao na treninzima i poslije tekmi. Giroudu je probao nesto tersat, ovaj ga samo pogledao i vise mu nije pisno. Jack ga je napao nakon tekme sa Sautemptonom. U dobrim odnosima je bio sa Hektorom, Xhakom i Walcottom.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Aki tebi mora da je mnogo dosadne dok pravis pauzu od ucenja, pa smisljas ovakve price, divim ti se. Drago mi je da si odvojio malo vremena da nas posetis, uvek je lepo nasmejati se.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Aki tebi mora da je mnogo dosadne dok pravis pauzu od ucenja, pa smisljas ovakve price, divim ti se. Drago mi je da si odvojio malo vremena da nas posetis, uvek je lepo nasmejati se.
                      Ko te sta pitao?

                      https://www.theguardian.com/football...pped-liverpool
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Prije 2-3 mjeseca Lehman ga je ganjao na treningu da mu kosti slomi. Bould ga zaustavio.

                        Kritikovao Sancheza, ludi Jens, a ovaj mu odbrusio "Zacepi, sta ti znas, ti si samo golman"

                        S Remzikom ne prica vec mjesecima, Oxa je zlostavljao na treninzima i poslije tekmi. Giroudu je probao nesto tersat, ovaj ga samo pogledao i vise mu nije pisno. Jack ga je napao nakon tekme sa Sautemptonom. U dobrim odnosima je bio sa Hektorom, Xhakom i Walcottom.
                        Ko ti javlja sve ove informacije?

                        Neka je zaratio sa manekencicima koje boli ona stvar za rezultate.

                        Comment


                        • Sanchez je najveca kurva u historiji kluba. Boli njega tuki za rezultate, to je najveca obmana na svijetu.

                          Covjek je trazio 400k sedmicno od Arsenala, a nudili su mu 300k i oko 5m bonusa za potpis. Ovaj odbio. Nema problema.

                          A sad cete vidjet kolka je kurava, jer ce prec u United, iako je sve dogovorio sa Cityem sa bolesnim uslovima. United ce mu dati bonus za potpis, platit ce agenta 10 m i njemu ce dat skoro 400k sedmicno. Sve je u parama. Cuo sam vrhunski trac da je Sanchez u finansijskim problemima, samo ne kontam kako, ali vazda mi je cudno sto zivi u jako maloj kuci i ne vozi bijesan auto.

                          Alexis Sanchez igra za pare, nemoj da vam neka ko fol strast na terenu zamagli oci, uvijek bilo i uvijek ce biti i ima vrhunskog agenta, nesto slicno kao Riaola.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Da oce svi iz Arsenala tako za pare igrati, osvojila bi se liga lagano.

                            Comment


                            • Uvijek, ali uvijek isto.

                              Nevjerovatno tačan obrazac ponašanja.

                              Comment


                              • Svi oni igraju za pare. Samo sto se vidi da je nekima pored para stalo i do uspjeha na terenu, dok drugima nije. Smijesno je Sanchezu nesto prigovarati oko toga kad je gotovo uvijek najborbeniji na terenu.

                                Comment

                                Working...
                                X