Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sramotna igra, pristup, ama bas sve. Porazavajuce je sto smo mi na poslednje 3 utakmice napravili 4 penala.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Od kojih je 1 bio mozda pravi penal

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

      Comment


      • King Kao da je juce bilo a ne 6 godina
        Last edited by Jack; 09-01-18, 19:20.
        sigpic

        Comment



        • sigpic

          Comment


          • Sky Sports prenosi da nam Kokelan ode u Valenciju za 12 miliona.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Aki je verov.sad najvise srecan

              Gotovo

              sigpic

              Comment


              • Izgleda nam dolazi Anceloti na leto. Navodno verbalni dogovor postignut 10m po godini.

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                Comment


                • Aj molim te idii i ti al mogli bi 30 izvuci ide uz ove lude cene u poslednje vreme
                  Last edited by Jack; 11-01-18, 15:33.
                  sigpic

                  Comment


                  • A Teo mislim da ide sigurno samo je pitanje gde, Soton je u igri bio kao najozbiljniji ,a sad se ukljucio i Everton
                    A ovo oko Carlita i Wengera,dok Arsen sam ne kaze da ide,nista dotle,mada se bas spekulise oko Ancelotija,bilo bi to dobro za AFC naravno ako mu daju i pare za transfere koje zeli

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      A Teo mislim da ide sigurno samo je pitanje gde, Soton je u igri bio kao najozbiljniji ,a sad se ukljucio i Everton
                      A ovo oko Carlita i Wengera,dok Arsen sam ne kaze da ide,nista dotle,mada se bas spekulise oko Ancelotija,bilo bi to dobro za AFC naravno ako mu daju i pare za transfere koje zeli
                      Mi samo samo dajemo vreme ,ne pare
                      Nadam se da ce Alnceloti stvarno doci,a posle par godina Arteta se zacementirati neko vreme,mislim da ce biti top menadzer,uci od najboljeg trenutno
                      sigpic

                      Comment


                      • Prodati Kokelana koji je jedini pravi DM u ekipi iako nije bio u prvom planu mi je totalno nejasno, Arsen kaze da ce ga Najls zameniti, Volkota ce verovatno Nelson zameniti i eto mladi neka se pokazu. A Aleksisa ćemo zadzati pa ćemo ga na leto pustiti za džabe i traziti zamenu u godini kada ce tek cene da polude zbog WC. Bravo Arsene i upravo...

                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                        Comment


                        • Pominje se neki Malcolm iz Bordeauxa, nikad cuo za igraca, u pitanju valjda neki Brazilac 22 godine.

                          Ako se vec radi remont ekipe neka se promeni i menadzer.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            Prodati Kokelana koji je jedini pravi DM u ekipi iako nije bio u prvom planu mi je totalno nejasno, Arsen kaze da ce ga Najls zameniti, Volkota ce verovatno Nelson zameniti i eto mladi neka se pokazu. A Aleksisa ćemo zadzati pa ćemo ga na leto pustiti za džabe i traziti zamenu u godini kada ce tek cene da polude zbog WC. Bravo Arsene i upravo...

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                            Da sam na mjestu Vengera ni ja Sančeza ne bih prodavao sada u januaru, ipak treba izboriti top 4, liga kup i ligu Evrope, a bez njega bi to teže išlo. A 25 miliona koliko bi uzeli za njega su male pare za Arsenal.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Da sam na mjestu Vengera ni ja Sančeza ne bih prodavao sada u januaru, ipak treba izboriti top 4, liga kup i ligu Evrope, a bez njega bi to teže išlo. A 25 miliona koliko bi uzeli za njega su male pare za Arsenal.
                              Bas to...,Arsenalu sad nista nece znaciti 25,30miliona,a Alexis sam moze da donese 6 bodova ,koji bi mozda falili za LS ,i koja ce opet da nadoknadi sve pare koje bi smo dobili za njega
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tobdzija View Post
                                Pominje se neki Malcolm iz Bordeauxa, nikad cuo za igraca, u pitanju valjda neki Brazilac 22 godine.

                                Ako se vec radi remont ekipe neka se promeni i menadzer.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X