Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Jbt ovaj Dzaka izgleda Vengerov vanbracni sin. Pitam se sta bi on trebalo da uradi oa da ga Vengerica ostavi na klupi.
    To je i najmanji problem ,jer ce uvek biti tako,al sto voli da se igra sa odbranom pa tako nam klasicni i u dobroj formi levi bek na klupi,drugi na poziciju CB,a ovaj sto igra levog beka,je isto to ko i ja sto sam rukometas,,nadam se da cu pojesti vnogo za ovo ,ako pokida mali i dobijemo
    sigpic

    Comment


    • Ova formacija sa 4 nazad ne pije vodu. Previse je busno nazad nema discipline. Bekovi su nam previsoko. Nista ne valja ovo danas da nas nije u*** tih 5 min kad su nam poklonili 2 gola, doživeli bi poraz. Nemam vise volje da komentarišem. Lakazet nam je odsecen i mora da izmislja pasove i proigravanja. Očekujem da se vratimo na 3 stopera ako nam Monreal nije otisao na duze..

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

      Comment


      • Ali nesto me muci zadnjih par godina...kad god nismo u borbi za trofeje mi(ovdje na forumu) dizemo igrace u nebesa, kao da je vazno imati najboljeg igraca kod nas...to najbolje je po misljenju forumasa...bio je Koss najbolji stoper, za Beljerina ste trazili brda i doline, Ozil i Sancez kradje vijeka, Ceh zlatna rukavica...samo bjezite od realnosti da smo prosjecan Evropski klub

        Comment


        • Originally posted by seskfabregas View Post
          Ali nesto me muci zadnjih par godina...kad god nismo u borbi za trofeje mi(ovdje na forumu) dizemo igrace u nebesa, kao da je vazno imati najboljeg igraca kod nas...to najbolje je po misljenju forumasa...bio je Koss najbolji stoper, za Beljerina ste trazili brda i doline, Ozil i Sancez kradje vijeka, Ceh zlatna rukavica...samo bjezite od realnosti da smo prosjecan Evropski klub
          Pa neki igraci su imali masu odlicnih tekmi u zadnjoih par godina,tipa Beljarin,koji je stao nacisto,isto i Ozil ,pa Alexis ona sezona,Koselni takodje,ne znam do koga je ako naprosto stanu,ne treba biti slep ,ako prikaze neko seriju odlicnih paritjia logicno da ce se hvaliti igrac,isto tako i kritikovati kao sad polovinu koji kao da ih boli racku kad ce da im dune da odigraju nesto kako valjda tipa sinoc nekih 15tak min.i to je to,Wenger je previse blag prema njima,nema on muda da ostavi Alexisa i Dzaku na klupu,Ceha itd...
          sigpic

          Comment


          • Poceo Arsen da menja formacije iz nedelje kako mu dune,oce sneg napolju

            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Gdje je ovo fin tim, sunce ti ljubim, dva balavca u startnoj postavi! 2 su scenarija moguća: ili nas trpaju ili se igra na gol više.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Totalno mršava odbrana.

                  Video sam Čelzijev tim i verovatno će igrati sa trojicom na sredini. Nema ni Pedra ni Williana, a obojica su u odličnoj formi. Deluje da će Konte da se zatvori, kao i u većini derbija ove sezone.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kao što rekoh, trpanje ili utakmica na gol više. Da su ušle one stative i da su Laka i Morata pogodili šta je trebalo ( naročito ovaj drugi ), bilo bi 7-8 golova. Realno, od ova 4 postignuta za mene je jedan neregularan, tako da je pravedan rezultat 2-1. A mimo toga što je utakmica bila vrhunska zabava, odbrana Arsenala je zaista jedna teška muka za gledati. Nema Kosa i Monreala, jasno mi je, ali, makar i da Mustafi fali, klub kao što je Arsenal ne smije sebi dozvoliti da sa ovakvom odbranom igra najbitnije utakmice. Ušas i Čembers kao oličenje istog!

                    edit: Pri tom ne mislim da su ova druga dvojica odigrali nešto bolje. Čemba je imao nesreću da je Azar napadao po njegovoj strani, al onaj drugi gol je zajednička krivica Holdinga i Mustafe!
                    Last edited by Ves; 04-01-18, 08:13.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Samo u najjačem sastavu odbrana lici na nešto, kad fali jedan ili 2 od standardnih štopera, utakmica je predodređena na 3+. Neki igrači moraju na pozajmicu ali naravno nece otici jer Venger nece pojačati tim u zimskom roku. Holding, Chambers, Ivobi, Volkot moraju da dobiju negde minute da bi bilo neke koristi od njih kad zatreba da odigraju. Chembers je imao dobar period ali mora da igra, nama treba stoper pod hitno i to svi vide osim Venger koji klinac je prodavao Gabriela kad nije obezbedio zamenu to mi nikad nece biti jasno.
                      Sledeca stvar Xhaka mora na klupu, jer ne moze svaku da igra, tacno se vidi kako ga umor savlada i ne moze da izdrži. Dakle jedan DM podhitno tipa Nzonzi.

                      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                      Comment


                      • Ne znam kakvo vi misljenje imate o Koselnom, ali meni je on (ajde da se ogradim na konkretno ovu sezonu) trubadur.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Pa i morao bi se ograditi na ovu sezonu jer je Kos u predhodnih nekoliko među najboljim štoperima lige - dakle svijeta. E sad, šta je uzrok teško je reći. Ne znam za druge primjere uticaja promjene formacije na klasične štopere, tj. on je počeo padati kako smo mi počeli igrati sa tri nazad.

                          A što se generalno situacije tiče, Krele je manje više rekao, N'zonzija dovesti, Xhaka na klupu. I štopera krštenog, em nam treba sve i kad je ekipa u fulu ( a nije nikad ), em mora još jedan vrhunski štoper ako ćemo s trojicom nazad. Volkota prodati, odavno to pričam. Dalje, mnogi su za pozajmice al nikako Ivobi. On ima sasvim dobru minutažu i igra više nego solidno, pozajmica bi mu unazadila karijeru.
                          Last edited by Ves; 04-01-18, 09:56.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Dobili smo novo pojačanje Mavropanos novi sef skauting službe koji je dosao iz Dortmunda ga je pratio. Ulaze se u budućnost ne ide se u trku sa ostalima, mada ja mislim da ce se prosuti neki ozbiljnije pare ove god ako ne sad onda na leto ipak godina WC (prosli put nam je stigao Alexis). I dalje je prioritet produzenje ugovora Ozila i Vilsera, pa i Remzija. Volkot se dogovorio sa Sotonom, neka ide nema smisla da sedi kod nas.
                            Mogao mi Venger da baci oko na Mareza.

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment


                            • Pare nisu problem, Arsenal ima love i to su puni. Samo je pitanje zele li da se otvore za neko ozbiljnije pojacanje sada u januaru.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Nadigra te ekipa koja je 14 puta izgubila u 2ligi,na stranu sto nas i sudije fino jebuckaju,al sraman pristup od menadzera do pojedinaca,ne mogu da docekam dan kad cu Teu da vidim ledja,a i par njih jos, koliko nas je ponekad mucno gledati ,strasno
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X