Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idi begaj, Dušane, nije mi do šale. Remzika je umjetnička duša, njemu za miligram discipline treba lobotomija. Nije Xhaka toliko loš, čak je i odličan sa svojim dugim pasovima, al jbg kad je za ove kraće na predškolskom nivou. A mimo toga, nije ono što smo očekivali. Više je nalik ovim igračima što već imamo, a mi tražili Kokelanovu verziju za profesionalni fudbal. Kažem, N'Zonzi bi nam legao...
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Remzi je uvijek imao izuzetno kretanje. I u onom periodu kad nije znao dodati loptu... Ne želim da se ovo pretvori u " za i protiv Remzija " raspravu. Da nije Girouda, Remzi bi bio najveće razuvjeravanje mog suda o nekom igraču. I trenutno je izuzetan. Ali. Jesi li gledao Jacka? Kakav čovjek uticaj ima? Kakvu razliku pravi. Tačno vidiš kako njegov smijer kretanja i pasovi iskaču iz generisanog ponašanja svih drugih Arsenalovih igrača. Tvrdim da je na istoj poziciji trenutno bolji igrač. Slažem se, bilo bi zanimljivo probati ih zajedno od početka. Naravno, ne u liniji, već da jedan bude ispred. Međutim, ni to nije poenta. Remzi odličan, Jack još bolji i opet loša realizacija. Predvidljivi napadi. Jalovi.
      Zašto bi morao da biraš? Mislim, suludo je izbaciti Remzija, koji igra u super formi, da bi na terenu imao mrzovoljnog Sančeza, koji igra samo da bi odradio.

      Ako mi veruješ, u onoj formaciji sa 3 pozadi, ja bi trenutno pre stavio Remzija na AMC umesto Sančeza. Dzaka-Jack sredina, a napred Remzi-Ozil i Laka u špicu.

      Dzeka nisam gledao, nisam nešto ni imao priliku. I kad se povredio Remzi, govorio sam da je Venger puko ako mu pre Wilšira bude igrao Elneni. Sreća pa nije bio to slučaj.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Apsolutno! Meni Sančez ne bi igrao uopšte u bilo kojoj formaciji. Mislim da je on taj koji guši igru. Najviše lopti izgubi, najviše šansi upropasti. Ja samo kažem da odustvo Remzija nije problem loše igre. Možda bi odsustvo Sančeza bilo rješenje.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Dobro je, nisam jedini koji smatra da Sancez gusi igru trenutno. Uzasna forma.

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Apsolutno! Meni Sančez ne bi igrao uopšte u bilo kojoj formaciji. Mislim da je on taj koji guši igru. Najviše lopti izgubi, najviše šansi upropasti. Ja samo kažem da odustvo Remzija nije problem loše igre. Možda bi odsustvo Sančeza bilo rješenje.
            Slažem se. Problem deluje dosta dublji od neigranja jednog igrača. Ne verujem ni da bi neigranje Sančeza rešilo skroz problem, ali bi poboljšalo igru svakako. Pitanje je samo da li Venger to sme da uradi...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Po meni Ramsey ima najveći uticaj na nasu igru pogotovo kad igra u ovakvoj formi kao ove sezone. Trenutno nam je najbolji asistent, ima neverovatan radius kretanja njega ne mozes locirati na terenu i odrediti koja je pozicija. Samim tim nasa igra postaje nepredvidiva. Ulazi u sanse, doduse dosta i promasuje ali probija linije i cini odbranu nestabilnom sad je odnedavno skontao da moze malo vise da dodaje i upošljava druge, tako da po meni nas najbitniji igrač ove sezone ključ za stabilnost.


              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

              Comment


              • Nesto manje vremena imam za utakmice u poslednje vreme, gledao sam protiv Southamptona i W.Hama u gostima, protiv Newcastla u subotu nisam. Ono sto se moze primetiti da se sanse stvaraju, ali u zavrsnici ili je los prijem u 16-ercu ili mnostvo poteza vise umesto da se sutne.

                Sancheza gotivim mnogo, ali jeste u losoj formi, mogao bi komotno da odmori jednu utakmicu. Ozil se popravio mnogo, a o Wilsheru da ne govorim, koliko sam ga pljuvao nekada, sada bas dobro igra.
                Odbrana je meni bas bas tanka.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Zašto nam fali Remzi? Ne sporim da trenutno igra dobro, ali, statistički, koji to segment naše igre potvrđuje da nam on fali? Naprotiv. Jack ga je momački zamijenio na njegovoj poziciji. Ima više uticaja na samu igru, više šansi kreiramo, više prostora osvoja Vilšir i veći se višak stvara. Al to Arsenalu nije bio problem, ma ko da je u prvih 11. Jer, opet statistički, nama je realizacija najveći problem.

                  - Unilad S.

                  Ovo su cifre od prije zadnjeg kola. Imamo 2 vrhunska napadača različitog stila igre, nevjerovatan napadački potencijal i kreativnost u vezi, koju već decenijama niko ne može sporiti Arsenalu. Al eto, nešto nam fali. Motivisanost nije. Kvalitet nije. Muda, tu i tamo. Lucidnosti? Nepredvidljivosti?
                  Disciplina,motivisanost cesto,posto u poslednje vreme pokazemo zube sa jacim timovima,igra se i,itd,,i vidi se u igacima to,a osrednji,tipa ko prekljuce,bukvalno neki put pozelim da gubimo da bi igrali fudbal...
                  Ovu sezonu nekako da preguramo,veliki remont ekipe na leto ocekujem,mnogo imamo pitanja tu,al sa tobom se slaem sve u vezi Jacka..Svakako trebaju nam i on i Ramzi kad je na "svugde ga ima mode"
                  sigpic

                  Comment


                  • 1/4 protiv WH,Teo kapiten Kolasinac startuje,znaci u petak moguce Najls da ce poceti

                    sigpic

                    Comment


                    • Ne znam zasto radi ovo sa Kolasincem. Kolasinac meni najbolji bio veceras, a Walcott ubedljivo najgori. E Kolasinac mu centrira, ovaj sam pred Hartom i umesto da primi loptu ili lepo udari glavom lik masi ceo gol sa 11m. A nikog oko njega, sam kao duh.

                      Ostali su odigrali ok, Giroud i Kokelan izasli pre vremena zbog istegnuca zadnje loze.

                      Sad docekati petak, ocekujem paklenu utakmicu sa Liverpulom i mislim da ne bi trebalo da izgubimo, ali odbrana me najvise brine, nece valjda Maitlend Nails cuvati Salaha...
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ziru sigurno ne igra u petak a verov.i duze



                        Originally posted by Tobdzija View Post
                        Sad docekati petak, ocekujem paklenu utakmicu sa Liverpulom i mislim da ne bi trebalo da izgubimo, ali odbrana me najvise brine, nece valjda Maitlend Nails cuvati Salaha...
                        Verov.oce,pa i njih verov,odbrana najvise brine,mislim da je red Alexis da se probudi,dobar bi mu bio tajming,par meseci kasnije al ajde ,daj sta das
                        Teo..
                        sigpic

                        Comment


                        • Last edited by Jack; 20-12-17, 20:33.
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Jbt ovaj Dzaka izgleda Vengerov vanbracni sin. Pitam se sta bi on trebalo da uradi oa da ga Vengerica ostavi na klupi.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Koliko se meni svidja tim Arsenala ne mogu da opišem... Žao mi samo što je Venger na klupi. Mislim da bi sa Simeonem ili Levom pogotovo lagano svake godine bili konkurentni za titulu.

                                Comment

                                Working...
                                X