Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odigrali kako sam i ocekivao, mozda najbolje odigran mec ove sezone.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Sastav za Barnli
        sigpic

        Comment


        • Ma i bolje ,da se ekipa uigrava bez njega kad ce vrv da ode u januar u (MU,Barsa),on bi ovaj mec odigrao nezainteresovano po obicaju,napalio se za Spurse,bice mi zanimljivo dal ce i kako odigrati sledece nedelje

          Mozda je treba Wilshiru da da sansu od starta

          Comment


          • Wilser ocigledno nece videti start uskoro ,Ma Mesut je ok bio sa ovom dvojicom,ako cemo tako moze i ALexis da ostane na klupi da se uigramo i bez njega Nadam jos jednom dobrom partijom Mustafija,on mi deluje da moze da bude lider jednog dana,samo da smanji neke glupe kikseve



            Last edited by Jack; 26-11-17, 13:35.
            sigpic

            Comment


            • Svaka cast legijo stranaca!!!

              Pa da nas vise dobijete. Dosadi vise da nas sudije pobjedjuju.

              Comment


              • Kilavo danas, od sredine do napada,al 3 boda bitna jedino,trio nazad opet odlican,valjda ce napad u sredu da proradi


                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Vidim da je Venger izjavio da ce Ozil i Sancez ostati i nakon januarskog prelaznog roka u Arsenalu. Zanimljivo.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Vidim da je Venger izjavio da ce Ozil i Sancez ostati i nakon januarskog prelaznog roka u Arsenalu. Zanimljivo.
                      Mislis vidis na postu iznad bilo bi zanimljivo da postoje neke sanse da ostanu obojica,al ovako Mesutu dajem 50posto da ce da potpise..Osvajanje L.E i neko top 3 mesto bi svakako pomoglo,za tu LE manje verujem...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne, video sam na netu malopre. Blokiran mi Tviter na poslu pa ako si vest podelio preko tog medija ne vredi - ne vidim
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Vratio se Mesut
                            Last edited by Jack; 29-11-17, 18:54.
                            sigpic

                            Comment


                            • ......On Alexandre Lacazette's half-time withdrawal: "It is an injury, it looked like a groin injury so he might be out for a while.


                              sigpic

                              Comment


                              • Ramsey je vec duze vreme u dobroj u formi. Ovakav nam treba, sve radi, svuda ga ima, potpuno je sazreo kad igrač. 5 asistencija
                                Ozil pokazao da moze da se bori i sprinta stvarno sprinta nazad da osvoji loptu i sve dok je tako nista mu se progovoriti ne moze za napad. A i tu se popravio skupio je i on 5 asistencija.
                                Aleksis kao da jos uvek trazi formu, polako dolazi sebi i zaukava se od njega ocekujem tek da proradi mozda vec protiv jedinstva.
                                Ziru ili Velbek ce biti starteri u toj takmi. Ko god bude mislim da je spreman da zamene Lacu. Odbrana u punom sastavu sjajna jedna od najboljih u ligi samo je problem cim jedan od njih ne igra nastaje pravo rasulo. Odma i Cech bolje izgleda. I ajde jos jednom neka mi dodje neko i napise kako ova formacija nevalja i kako nemamo 3 stopera i igrace za nju...
                                Last edited by krele90; 30-11-17, 09:51.

                                Comment

                                Working...
                                X