Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jack View Post
    Nje nemoguce,al tesko,treba mu utakmica da sto pre zaboravi krah sa reprezentacijom Tako da ocekujem ga i na Rajku
    He he, tu bi vala mogao da preskoči.

    Comment


    • Makakvi dolazi B tim na Maru, ne vredi to ni ici gledati, ja sam i sam odustao od te ideje.

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Makakvi dolazi B tim na Maru, ne vredi to ni ici gledati, ja sam i sam odustao od te ideje.
        Ko hoce nadje nacin, ko nece nadje opravdanje.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Izgleda da ce Mesut produziti ugovor
          To bi bio poslednji zakucani ekser na kovčegu, Venger je bio pretposlednji.

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            To bi bio poslednji zakucani ekser na kovčegu, Venger je bio pretposlednji.
            Samo za tebe moj dobri Gojkic



            Mogao si Evu u mnogo boljim izdanjima da stavis na avatar

            Comment


            • Idolopoklonstvo je loša rabota Princevski.

              Eva je prelazno rešenje, radim onu ribu iz Despacita.

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Idolopoklonstvo je loša rabota Princevski.

                Eva je prelazno rešenje, radim onu ribu iz Despacita.
                Nemam idole.



                Kako bi ovo bila brutalna zamena za Sanceza. Prevodilac ga i ovako mnogo ne ceni, a u Arsenalu bi pokidao

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Alexis ni na klupi, Izgleda da ga je rez.sa Cileom bas zajebo..
                    Nema Ozila,Ramzija a ni Jacka jos u prvih
                    sigpic

                    Comment


                    • Propada tema kao sto nam i klub tone sve dublje.

                      Meni je bas bolno ovo gledati, postajemo prosecna ekipa u svim segmentima.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Upravo tako. Sve je vec receno nema sta da se pise dok se ne desi nešto drastično. Uzasno vodjena tekma od strane Vengera. Vodis 1-0, izgubis 1-2. Morao je Vilser da udje a ne Ozil trebao nam je igtac više na sredini da bi mogli kontrolisati tekmu i naravno povuci malo bekove. Ali necu da se raspisujem kad sve već znate... Mnogo smo tanki kad ne igramo u najacem sastavu.

                        Comment


                        • I nema izgovora, gubitnicki mentalitet, lose odradjen prelazni rok, forsiranje taktike za koju nemamo pravi tip igraca, igraci deluju pogubljeno, a na klupi i dalje izlapela opcija.

                          Stvarno su potrebne VELIKE promene.

                          Valjda ce barem Zvezdu pobediti u cetvrtak da izbegnemo sramotu od drugara koji navijaju za Zvezdu, siguran sam da svi imate takve drugare.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by Tobdzija View Post
                            I nema izgovora, gubitnicki mentalitet, lose odradjen prelazni rok, forsiranje taktike za koju nemamo pravi tip igraca, igraci deluju pogubljeno, a na klupi i dalje izlapela opcija.

                            Stvarno su potrebne VELIKE promene.

                            Valjda ce barem Zvezdu pobediti u cetvrtak da izbegnemo sramotu od drugara koji navijaju za Zvezdu, siguran sam da svi imate takve drugare.
                            Sto bruka pa nismo mi Bate i Keln mi smo Zvezda,bice zanimljivo u odbrani bez Kosa,Mustafija,dal ce forsirati matorog Peru ili ne, za vikend igrate sa Everton tamo, kome gori a vi realno ne smete izgubiti,i sta ce sa ovom dvojicom Ozili i Sancez milism da jedan sigurno nece dolaziti u BG,samo da nas Volkot ne ukanali

                            Comment


                            • Ne postoji veci dokaz da je Wenger izlapio od dovodjenja Dzake, kakav promasaj, tacno me mucnina uhvati kad ga vidim u dresu Arsenala. Sledeci klub ce mu biti FK SKenderbeg.

                              Comment


                              • Wengerov pad je krenuo posle finala LS 2006 to mu je bio neki maksimum ,od tad krece pad koji posledica svega pa i izlapelosti,koji trenutno dostize svoj vrhunac

                                Posto to Kronkeu ocigledno ne smeta,vrv ce biti na klupi AFC dok bude disao, posto obraza nema da sam da ostavku

                                Comment

                                Working...
                                X