Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav odgovor je Ian Wright dao Ozilu!

    Stop hiding behind Alexis Sanchez and sign a contract!
    http://www.bbc.co.uk/programmes/p05f...linkname=sport
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Smesno je sta Ozil radi, ne bi smeo u usta da stavlja najvece legende ovog kluba, dobro mu je odgovorio! Dosta mi je vise i Ozila i Sanceza. Lepo bi ja njih malo na klupu ostavio dok ne produže ugovor, makar na god dana a u dogovoru sa njima bili bi prodati sledece leto. Ionako nam je sezona unistena, ima igraca koji zele da se bore za ovaj klub.
      Kao ovaj batica koji sedi na klupi
      Last edited by krele90; 04-09-17, 08:56.

      Comment


      • Ja sanjam zdravog i spremnog Jacka!

        edit: Evo i prvog oglašavanja Wengera nakon debakla.

        http://www.bbc.com/sport/football/41...linkname=sport
        Last edited by Ves; 04-09-17, 09:36.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Ja sanjam zdravog i spremnog Jacka!
          Isto ,ne mogu da to opisem koja me euforuja uhvatila kad je ono razbijao kao klinac,vec Sam ga video kao kapitena ,vodju itd,Sad jesam skeptik,Al verujem da jos ima u njemu nesto,samo povrede da ga zaobidju,videcemo,drago mi da je ostao,i ako su ga trazili...
          sigpic

          Comment




          • Last edited by Jack; 04-09-17, 17:12.
            sigpic

            Comment


            • Samo da povrede ne zezaju Vilšericu to bi takva zverka bila. Ovako sam pesimista oko njegove karijere samo zbog tih buđavih povreda.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Sead proglašen za igraca meseca, verovatno bi OX dobio tu laskavu nagradu da je ostao sa nama ovako nema smisla

                Comment


                • July: Arsenal reject £10m for Kieran Gibbs & decide £52m is too much for Lemar. August: Arsenal accept £7m for Gibbs & bid £92m for Lemar.

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni View Post
                    July: Arsenal reject £10m for Kieran Gibbs & decide £52m is too much for Lemar. August: Arsenal accept £7m for Gibbs & bid £92m for Lemar.

                    To je uprava uradila. Wenger vise nema moc kada su transferi i struktura u pitanju.

                    On je dao spisak igraca, oni su napravili sta? Nista.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Loše, jako loše smo poslovali. To je veći problem nego sama pojačanja. Da smo, recimo, eto doveli Laku i Kolašinca, produžili ugovore sa primadonama, prodali Gibsa za cenera, Pereza za 15 recimo, ovo ostalo kako jeste, pa eto i ostali bez Oxa, koliko god ga ja volio, mogli bi reci da smo se pojačali, da je prelazni bio dobar i u novu sezonu ući sa objektivnom nadom da ćemo konkurisati za titulu i vrlo vjerovatno se vratiti u LP. Ovako, iako igrački kadar nije ništa drugačiji, a ipak je raspad sistema, niko ne vjeruje u ovu ekipu, pa ni igrači i Wenger, što je najgore. Izgleda samo Gazdis i Kronke imaju pozitivan stav.

                      Nego, ajmo neke prijedloge kojim pogrdnim imenom ćemo Kronkea zvati, inače ste kreativni, a za njega ništa???
                      Last edited by Ves; 05-09-17, 21:07.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Cile se rasapada.

                        Mogli bi da se ne kvalifikuju.

                        Sanchezu je bolje da proigra i potpise ugovor inace bi mogla njegova draga drzava da ostane bez Svjetskog jer je glavni igrac van forme.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Cile se rasapada.

                          Mogli bi da se ne kvalifikuju.

                          Sanchezu je bolje da proigra i potpise ugovor inace bi mogla njegova draga drzava da ostane bez Svjetskog jer je glavni igrac van forme.
                          Baš sam ih gledao pre neko veče zaginuo sam celu noć. Baš su loši i što je najgore cela ekipa igra loše nema jednog pojedinca ili eventualno dva da se istaknu. Uhvatilo ih neko sivilo
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Alexis Sanchez razocaran saigracima i selektorom reprezentacije Cilea. Zatrazio je transfer u Argentinu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Cile se rasapada.

                              Mogli bi da se ne kvalifikuju.

                              Sanchezu je bolje da proigra i potpise ugovor inace bi mogla njegova draga drzava da ostane bez Svjetskog jer je glavni igrac van forme.
                              Hoce li Ozil produziti?

                              Comment


                              • Ozil je bio dogovorio verbalno ugovor u Kini, ali nije nista potpisao, isto kao i Messi sa Barcom.

                                Sad nakon ovih katastrofa, niko ne zna, sta ce biti.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X