Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mesutovo saopštenje je u stilu onoga što prikazuje na terenu.

    Neko bi rekao niti smrdi, nit miriše.

    Potpuno očekivane reči od njega.

    Al ono za FA kupove je pobedilo.

    Comment


    • http://gianlucadimarzio.com/en/wenge...lion-for-lemar

      Toksican trener kojeg bi najbogatiji klub svijeta u sekundi doveo i dao mu zilijardu.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Na sta tacno mislis?
        Btw gledao sam Nemce neki dan i vidi se kako za Nemce kad igra pokazuje vecu zelju nego kod nas.
        U jednoj situaciji je izgubio loptu, sprintao 50m i klizećim startom povratio posjed.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          http://gianlucadimarzio.com/en/wenge...lion-for-lemar

          Toksican trener kojeg bi najbogatiji klub svijeta u sekundi doveo i dao mu zilijardu.
          Samo se ti tjesi...prije nekoliko godina da, ali sada tesko...

          Comment


          • Sta se ja tjesim, bio kontakt pred kraj sezone o tome da on ide u PSG?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Gospode bože

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Lemar? It's true, we offered 100 million but he decided to stay at Monaco.

                Ovo je zato sto je Lemar rekao LFC ili nigde. Mada nama ce dobro doci sledece sezone kad Coutinho ode.

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Lemar? It's true, we offered 100 million but he decided to stay at Monaco.

                  Ovo je zato sto je Lemar rekao LFC ili nigde. Mada nama ce dobro doci sledece sezone kad Coutinho ode.
                  odjednom ste vi pozeljniji klub a kupujete nase odpatke? šalu na stranu preterujete sa ovim ubedjenjima da je Lemar vas, koliko znam imate rezervisanog igraca za sledece leto puno bi vam bilo i Lemara da potpisete.

                  Comment


                  • Originally posted by krele90 View Post
                    odjednom ste vi pozeljniji klub a kupujete nase odpatke? šalu na stranu preterujete sa ovim ubedjenjima da je Lemar vas, koliko znam imate rezervisanog igraca za sledece leto puno bi vam bilo i Lemara da potpisete.
                    Ma daleko od toga da je nas, nego samo kazem da je hteo u LFC ili nista. Mada ukoliko Coutinho ode mogao bi Klopp krenuti po njega.

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      odjednom ste vi pozeljniji klub a kupujete nase odpatke? šalu na stranu preterujete sa ovim ubedjenjima da je Lemar vas, koliko znam imate rezervisanog igraca za sledece leto puno bi vam bilo i Lemara da potpisete.
                      Ma hoće kod Kloppa očigledno. Isto kao VVD i kao što je Ox odbio 220k od Čelsija. Nema to veze s klubom.

                      Comment


                      • Mozemo da nagadjamo samo. Ali ja mislim da je on zamena za Sanceza i da ce se savršeno uklopiti. Ne vidim ga u tom Klopovom sistemu.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Ma hoće kod Kloppa očigledno. Isto kao VVD i kao što je Ox odbio 220k od Čelsija. Nema to veze s klubom.
                          Takvu platu nema ni Azar, ne znam kako neko može da pomisli da mu je Čelsi toliko ponudio.

                          Koliko god vi mislili da Lemar oće samo u Liverpul, nisu se potrudili kao Arsenal da ga dovedu. Mislim da je on njihov u januaru.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako lupate kakvih crnih 220k Čelsi ponudio, Arsenal mu je ponudio blizu 180k Čelsi je manje ponudio a Liverpul još manje. U Čelsi nije otišao samo zato što Konte od njega hoće da igra wing beka a on od te pozicije beži.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Kako lupate kakvih crnih 220k Čelsi ponudio, Arsenal mu je ponudio blizu 180k Čelsi je manje ponudio a Liverpul još manje. U Čelsi nije otišao samo zato što Konte od njega hoće da igra wing beka a on od te pozicije beži.
                              To je nezvanicni podatak koji je izasao u javnost, drugi podatak se nije ni pojavio tako da nagadjas(lupas) samo ti.

                              Ali dobro, eto i da dodje Lemar u Arsenal, sta dobijate time. Evo dosao je Lakazet, i nista.
                              Ne znam sta jos treba da se desi da bi se Wenger povuko.
                              Najjaca mi je bila ona prica da treba da pripremi klub za naslednika.
                              Last edited by Brian McShtull; 03-09-17, 18:35.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                To je nezvanicni podatak koji je izasao u javnost, drugi podatak se nije ni pojavio tako da nagadjas(lupas) samo ti.

                                Ali dobro, eto i da dodje Lemar u Arsenal, sta dobijate time. Evo dosao je Lakazet, i nista.
                                Ne znam sta jos treba da se desi da bi se Wenger povuko.
                                Najjaca mi je bila ona prica da treba da pripremi klub za naslednika.
                                A vaši podatci su zvanični, ma daj molim te. U Čelsiju Azar ima 200k platu a Morata ima 100k i sad mi kažete da će Oxlade da ima 220k ? U Liverpulu jedino se Kutinjo odvaja sa 200k druga najskuplja plata je 120k i to samo Milner i Salah. Firmino ima manje od 100k. U Arsenalu je imao oko 70k i dobijao je 180 (zvanični podatak) i odbio je. Sam je rekao da ga pare ne zanimaju nego neke druge stvari.

                                Arsenal mu je najviše nudio ali prosto ne želi ništa više da ima sa nama, Čelsi je odbio zbog pozicije.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X