Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što dovoljno govori da nije Wenger krivac za krizu. On je samo medijator svega i samim tim na udaru navijača i javnosti. Da se razumijemo, i ja sam zato da oni ide. Ali fora je u tome što sam siguran da je i on! Samo što Arsen nije htio dopustiti da se desi ovo što se očito bez obzira na njegovo prisustvo događa. Wenger pokušava spasiti klub od propasti, izvlači koliko može od Kronkea, ali očito da su problemi sve dublji i dublji.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Jos samo Ozila da se rešimo. Za njega Dortmund navodno zainteresovan. I onda u napadu da gledamo Ziku i Lacu, levo i desno kriloo, stopera i mc pazarimo. Draksler, Marez, Seri, i stoper. I imamo jedan novi arsenal za 4-4-2
      Last edited by krele90; 29-08-17, 10:46.

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Što dovoljno govori da nije Wenger krivac za krizu. On je samo medijator svega i samim tim na udaru navijača i javnosti. Da se razumijemo, i ja sam zato da oni ide. Ali fora je u tome što sam siguran da je i on! Samo što Arsen nije htio dopustiti da se desi ovo što se očito bez obzira na njegovo prisustvo događa. Wenger pokušava spasiti klub od propasti, izvlači koliko može od Kronkea, ali očito da su problemi sve dublji i dublji.
        Ma nije kriv. Dokle vise sa ovom demagogijom . Nikakav sistem igre ne postoji, igrace mesa na pozicijama tako da ni oni vise ne znaju gde igraju. Svaki igrac mu stagnira ili nazaduje. Svake godine vodi ekipu na pripreme i vraca je nepripremljenu u London, pa za Arsenal je onda i bolje da nema priprema. Pogubljen covek hoce Mustafija da proda a on mu najbolji stoper uz Kosa. Na onoj klupi na svakoj tekmi trese se kao p. Pa ubedjen sam da bi svaki trener iz PL izvukao vise iz ove ekipe. Ovo njegovo bitisanje na klupi je postalo krajnje mucno i mora da ode.

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Ma nije kriv. Dokle vise sa ovom demagogijom . Nikakav sistem igre ne postoji, igrace mesa na pozicijama tako da ni oni vise ne znaju gde igraju. Svaki igrac mu stagnira ili nazaduje. Svake godine vodi ekipu na pripreme i vraca je nepripremljenu u London, pa za Arsenal je onda i bolje da nema priprema. Pogubljen covek hoce Mustafija da proda a on mu najbolji stoper uz Kosa. Na onoj klupi na svakoj tekmi trese se kao p. Pa ubedjen sam da bi svaki trener iz PL izvukao vise iz ove ekipe. Ovo njegovo bitisanje na klupi je postalo krajnje mucno i mora da ode.
          Razumijem u potpunosti tačku sa koje posmatraš sve ovo, al probaj se postaviti na njegovo mjesto. Naravno da ne mogu da tvrdim ništa, samo se vodim idejom da Wenger želi najbolje za klub.

          Kao prvo, da je Wenger glavni problem, onda jedan Žiru ne bi htio ostati u Arsenalu, kao ni mnogi drugi. I za Oxa sam siguran da nije htio otići, ali znaće se više kad tad.
          Drugo, zamisli da je Wenger otvoreno odabrao stranu i kao i svi ostali stao uz Usmanova, kako bi se Kronke tek onda ponašao? Mislim da Profa samo pokušava naći kompromis koji je najbolji za ekipu, jer njegovo suprostavljanje Kronkeu ne znači nužno da bi ovaj otišao, a tad bi nastao haos. Čini se da je nastao svakako sad.
          Dalje, veliki je problem što je ovo što ja pišem postalo i igračima jasno i u toj atmosferi je bilo jako teško raditi do sada, a sad očito nemoguće. I onda zamisli ti se boriš za klub, kidaš na svim frontovima da učiniš najbolje, vidljivo si sretan kad god ti se otvori prilika da uzmeš velikog igrača, i onda ti na kraju utakmice jedan Mustafi krene palamuditi o tome kako ovako ne ide. Još znaš da je u pravu, ali nema pojma koliko si ti svjestan toga.

          Na kraju krajeva, da svi vi branite Wengera ja bih osuo po njemu, takav sam. Nije stvar u kontriranju već u zdravoj kritici, i tu nema nikakve demagogije. Ja samo pokušavam razumjeti najveću legendu Arsenala i čovjeka koji je za klub učinio više nego bilo ko. Moguće je da griješim. Razmišljam ja i o tome. Možda je stvarno izgubio kompas, posenilio, proradila mu sujeta, hoće po svaku cijenu da osvoji trofej i u toj namjeri gura klub u ambis. Možda. Ali treba sagledati i druge mogućnosti. Ipak je to Arsene Wenger!
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Arsenal hoce Aguera za Sancheza.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Razumijem u potpunosti tačku sa koje posmatraš sve ovo, al probaj se postaviti na njegovo mjesto. Naravno da ne mogu da tvrdim ništa, samo se vodim idejom da Wenger želi najbolje za klub.

              Kao prvo, da je Wenger glavni problem, onda jedan Žiru ne bi htio ostati u Arsenalu, kao ni mnogi drugi. I za Oxa sam siguran da nije htio otići, ali znaće se više kad tad.
              Drugo, zamisli da je Wenger otvoreno odabrao stranu i kao i svi ostali stao uz Usmanova, kako bi se Kronke tek onda ponašao? Mislim da Profa samo pokušava naći kompromis koji je najbolji za ekipu, jer njegovo suprostavljanje Kronkeu ne znači nužno da bi ovaj otišao, a tad bi nastao haos. Čini se da je nastao svakako sad.
              Dalje, veliki je problem što je ovo što ja pišem postalo i igračima jasno i u toj atmosferi je bilo jako teško raditi do sada, a sad očito nemoguće. I onda zamisli ti se boriš za klub, kidaš na svim frontovima da učiniš najbolje, vidljivo si sretan kad god ti se otvori prilika da uzmeš velikog igrača, i onda ti na kraju utakmice jedan Mustafi krene palamuditi o tome kako ovako ne ide. Još znaš da je u pravu, ali nema pojma koliko si ti svjestan toga.

              Na kraju krajeva, da svi vi branite Wengera ja bih osuo po njemu, takav sam. Nije stvar u kontriranju već u zdravoj kritici, i tu nema nikakve demagogije. Ja samo pokušavam razumjeti najveću legendu Arsenala i čovjeka koji je za klub učinio više nego bilo ko. Moguće je da griješim. Razmišljam ja i o tome. Možda je stvarno izgubio kompas, posenilio, proradila mu sujeta, hoće po svaku cijenu da osvoji trofej i u toj namjeri gura klub u ambis. Možda. Ali treba sagledati i druge mogućnosti. Ipak je to Arsene Wenger!
              Da on zeli najbolje klubu, on bi otisao, ali mu to ego ne dozvoljava. Ne moze preplasen covek da vodi nijedan kolektiv, msm. moze, ali ne uspesno. Ne znam Ves da li si svestan da bi Arsenal iz 3 kola imao 0 bodova da nije bilo preokreta protiv Lestera. Tim je u 3 kola primio 8 golova i onda je Mustafi kriv kada se pobuni, pa ne bi se bunio da mu nije stalo. I sta ako je Ziru odlucio da ostane? Za sta je merodavan taj parametetar? Pa nije Mesi. Kao da je mogao da ide u neke bolje klubove, trazili ga WH i Marsej. I uopste nije bitno stanje u klubu van sportskog sektora, jer prethodno vlada potpuno rasulo u sportskom sektoru. Ono je uzasno na kom nivou je pao tim. Tacno ce i od Zvezde da izgube kao sto subili od Dinama. Sramota je da ti pojedini igraci igraju onako nonsalantno a ti ih guras iz utakmice u utakmicu. A tek je glupost da izvedes 11 igraca na teren od kojih trojica nece ni da produze ugovore. Jedino je restart resenje. Ova sezona je vec propala i ne nadajte se nicemu. Dobro ce biti i ako klub bude sedmi na kraju sa Vengerom.

              Comment


              • @Princoni Ne krivim ja Mustafija. Naprotiv. Rekao sam odmah da nam upravo takvi trebaju u ekipi! Samo, za Wengera je to izdaja i zato mu je odmah dopustio da ide. Ako je on kao trener mogao toliko dugo trpiti upravu i vlasnika radeći najbolje moguće, ko si ti da kao igrač koji je proveo tek sezonu prijetiš odlaskom jer si ukapirao da ovako ne može?! I ne bih ja baš rekao da je neuspijeh sportskog sektora predhodio raspadu ovog administrativnog dijela. Naprotiv. Uprava leži na grbači Wengerovog poslovanja i crpi resurse koje im ovaj obezbjeđuje istovremeno tražeći način da u takvim uslovima obezbijedi klubu fudbalske uspjehe, pa makar i u vidu FA kupa, za kojim nam trenutno svima puca q!

                Slažem se, potrebna je revolucija. Da recimo Usmanov kupi klub od kauboja, a isti nek se kandiduje za predsjednika SAD-a, pa nek ga Aki veliča za koju godinu. Mahreza i Nzonzija/Serija da dovedemo, zadržimo Mustafu i vratimo se na normalnu 4-2-3-1 formaciju. Da Wenger najavi promjenu pozicije za narednu sezonu i da se krene u pripremu kluba za novog trenera. Odmah ga pronaći i biti u stalnoj komunikaciji s njim. Naravno pustiti sve koji ne žele igrati za Arsenal i naći im adekvatne zamjene.
                Last edited by Ves; 29-08-17, 11:43.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Jedino resenje je odlazak i Kronkea tj da proda klub,al mislim da nece sve do tacke dokle vidi da moze da raste vrednost AFC i zarade,e sad kad je to mozda ajnstajn ekonomista zna,kad ce to biti,i naravno Wenger u penziju jos odvano .Trebao je lepo da ode po osvajanju FA,ipak sve ima svoje granice nije nam zivotni vek 300 godina,treba restart ko on kad je dosao iz Japana pa napravio revoluciju i totalnu promenu stila igre

                  I da najveca legenda AFC je Herbert Cepmen covek je bukvalno stvorio veliki klub od AFC..dok jeste Wenger u ovom da kazem novom dobu

                  Moja greska, 8 golova meni je u glavi da ste vi primili 4 od Lisica podsvesna zelja vrv
                  Last edited by 61563; 29-08-17, 12:48.

                  Comment


                  • Nece ga prodati iz vise razloga:

                    1. Veoma zdrav cash flow
                    2. Ogromna cijena nekretnina(stadion)
                    3. Cijena dionica Arsenala su porasle za 25% u prosjeku zadnjih 10 godina.

                    Jedini astronomska ponuda koja bi Arsenal ucinila najskupljim klubom na svijetu bi ga natjerala da proda. Znaci 3 ili 3.5 mlrd funti valuacije ukupne vrijednosti kluba, a on ima. 69%.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Nece ga prodati iz vise razloga:

                      1. Veoma zdrav cash flow
                      2. Ogromna cijena nekretnina(stadion)
                      3. Cijena dionica Arsenala su porasle za 25% u prosjeku zadnjih 10 godina.

                      Jedini astronomska ponuda koja bi Arsenal ucinila najskupljim klubom na svijetu bi ga natjerala da proda. Znaci 3 ili 3.5 mlrd funti valuacije ukupne vrijednosti kluba, a on ima. 69%.
                      Ok slazem al jel postoji vreme kad ce da krene recimo period da deonice vise nece rasti neka tacka maximuma,ili ce bukvalno klub rasti neslucenom brzinom ekonomski da ga nikad nece prodati,sem ako neko pljusne ponudu tipa Neimar,tj neki pijani seik

                      Comment


                      • Niko ne zna sta ce se desavati sa vrijednoscu kluba, ono sto se zna da finansijska struktura je napravljena kao da je Fortune 500 firma. Samo je sistem plata vrlo los, ostalo je vrhunski odradjeno.

                        Zbog toga sam ja maksimalno ljut. Zamisli ima 1/4 mlrd funti u banci, stoje na gomili i neces da ih trosis. Igraci su sredstva, mozes ih prodati kasnije.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sto bi se reklo ebali ste jeza u ledja...izgleda da ce i Kronke na neki nacin uci jednog dana u legende kluba,ali negativne sad gledam 1947 godiste ,a tip je koji nece da sam ode i mislim sa poprilicno velikim egom,moze da gura u AFC bar jos 10g

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            @Princoni Ne krivim ja Mustafija. Naprotiv. Rekao sam odmah da nam upravo takvi trebaju u ekipi! Samo, za Wengera je to izdaja i zato mu je odmah dopustio da ide. Ako je on kao trener mogao toliko dugo trpiti upravu i vlasnika radeći najbolje moguće, ko si ti da kao igrač koji je proveo tek sezonu prijetiš odlaskom jer si ukapirao da ovako ne može?! I ne bih ja baš rekao da je neuspijeh sportskog sektora predhodio raspadu ovog administrativnog dijela. Naprotiv. Uprava leži na grbači Wengerovog poslovanja i crpi resurse koje im ovaj obezbjeđuje istovremeno tražeći način da u takvim uslovima obezbijedi klubu fudbalske uspjehe, pa makar i u vidu FA kupa, za kojim nam trenutno svima puca q!
                            Ako je to za Vengera izdaja, onda je za Mustafija obmana jer ga proslog leta sigurno nisu ubedjivali da predje u cirkus od kluba, vec kluba sa najvisim ambicijama. I cime uopste mozes da potvrdis pricu da je Venger trpeo upravu? To je samo tvoja pretpostavka. I to da uprava sedi na njegovoj grbaci je proslost jer Venger vise ne pravi od klinaca top igrace, pa da ih prodaje. Njegove zvezde su skupo placene, a on nema rezultate.

                            Fiksni, saberi jos jednom i dobices osmicu.

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              Ako je to za Vengera izdaja, onda je za Mustafija obmana jer ga proslog leta sigurno nisu ubedjivali da predje u cirkus od kluba, vec kluba sa najvisim ambicijama. I cime uopste mozes da potvrdis pricu da je Venger trpeo upravu? To je samo tvoja pretpostavka. I to da uprava sedi na njegovoj grbaci je proslost jer Venger vise ne pravi od klinaca top igrace, pa da ih prodaje. Njegove zvezde su skupo placene, a on nema rezultate.

                              Fiksni, saberi jos jednom i dobices osmicu.
                              Da da ispravio sam se,napisah greska...a to za Mustafija i ja se slazem da je obmanut ako mu je na pocetku leta receno da ce se dovesti pojacanja konkurnetna za titulu ,i doslo se 3 dana pred kraj roka i nista,razumem ga u potpunosti

                              Comment


                              • Mustafija je kupio Gazidis.

                                Wenger je htio Manolasa.

                                Gabriel, Perez, Mustafi sva trojica su identifikovani od strane StatDNA firme koja je u vlasnistvu Arsenala.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X