Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BREAKING: Alexis Sanchez has reportedly handed in a transfer request.


    The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

    Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

    Liverpool loves you Matip

    Comment


    • Originally posted by Lallana20 View Post
      BREAKING: Alexis Sanchez has reportedly handed in a transfer request.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sad lijepo da sjednemo i gledamo kako Ox dominira engleskim fudbalom u nekom drugom klubu.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Alex Oxlade Chamberlain za 6 godina u klubu 6 golova.
          Puno bolji je u reprezentaciji. Ne zna Wengerica da ga koristi niti ga ovaj postuje. Vidjet ces kad proigra kod Contea.

          Daleko od toga da smatram Oxa nekom klasom. Ali je jos uvijek mlad i Englez je, sto je plus za sve klubove u Premiershipu.

          Comment


          • Gledam na twiteru pišu kako je Ox precenjeni mediokritet, da se ne lažemo nije ni meni drago što on ide čak mi je i krivo što ide u Čelsi ali nećemo da se lažemo da je mediokritet. Opasan je fizički, ima tu neku žar i hrabrost i da šutne i da predribla i da preuzme stvar u svoje ruke kada treba ali eto sklopom okolnosti Arsenal ove decenije nije bio toliko zdrav za razvoj fudbalera i imali smo dosta čudnih odluka u odabiru formacija, igrača tako da se prosto nije snašao kako je mogao.

            Bilo kako bilo neka mu je srećno u Čelsiju.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Bas sam malopre gledao neko poredjenje vadili razne parametre izmedju OX-a i Mozesa,ispao Ox bolji u skoro svim, doduse za ne puno, zivo me zanima kako ce igrati pod Conteom

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Podrzavam odluku da se proda Ox. Nije postojao nijedan razlog da se drzi u timu zamenljiv igrac koji nece da produzi ugovor. Nadam se da ovo znaci i da se odustaje od ove 343 formacija osim ako Venger ne planira da mu po desnog boku igraju Belerin i Nelson kao zamena za Oxa.

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni View Post
                    Podrzavam odluku da se proda Ox. Nije postojao nijedan razlog da se drzi u timu zamenljiv igrac koji nece da produzi ugovor. Nadam se da ovo znaci i da se odustaje od ove 343 formacija osim ako Venger ne planira da mu po desnog boku igraju Belerin i Nelson kao zamena za Oxa.
                    Nikad nemoj da zaboravis ljubimca Wengerice,kako me podseti Jack danas,kad sad uskoci na mesto Ox-a

                    Teo Volkot
                    Last edited by 61563; 29-08-17, 01:00.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Nikad nemoj da zaboravis ljubimca Wengerice,kako me podseti Jack danas,kad sad uskoci na mesto Ox-a

                      Teo Volkot
                      Ako ostane ova formacija, Volkot sigurno nece igrati na mesto Oxa. Mada, kakav je manijak Vengerica, ko ce ga znati

                      Comment


                      • Vrijeme je da se vratim na staru poziciju od pocetka ljeta.

                        Prodati Sancheza, dovesti Lemara i Mahreza, stopera i veznjaka i uzivat u zivotu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Eeee kad je to trebalo uradit. Ali de da vidimo, hoću da gledam kako igrači ginu na terenu, pa makar završili 11. na tabeli!
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Moji tripletari srozase vas dusmani...

                              Kraj augusta on prodaje igrace.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ponovo se potvrdilo da je najveci igrac Arsenala Olivije faking Giorud.

                                Covjvek hoce da igra za Arsenal, a mogao je otici bez problema.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X