Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem da cete prodati Mustafija bilo bi suludo jer ste tu po meni (stoperi) najslabiji,a i kome Interu ? A VVD mislim da je to gotova prica i da ce on u LFC,99%...tako da ne verujem da cete ikog dovoditi sem mozda Barklija a prodati OX-a....ovo sa Gibsom je realno i ocekivano al to je i dobra prodaja,jer je doveden Kolasinac...sa druge strane suludo mi deluje da ne dovedete nikog pozadi al koliko vidim Wenger kaze da je zadovoljan ekipom.

    Comment


    • Originally posted by Dimitrije View Post
      Ja se plasim da ce zamena biti Dzoni Evans, opet se spominje ovih dana.
      Evans, Manolas( njega je Venger hteo i proslo leto ali na kraju ipak dosao Mustafi) i VVD, to se pise Naravno sve spekulacije.

      Comment


      • Mustafi se najbolje pokazao od svih pojacanja od proslog leta. Ako nekoga treba prodati jeste Dzaka koji je mozda i najgore pojacanje u istoriji kluba ako se uzme za koliko je doveden, a sta je doprineo klubu. Prvu sezonu mu nisam zamerio jer je svakome potrebna adaptacija. Ali sa kakvim glupostima je krenuo u drugu sezonu je neprihvatljivo i izgleda da nije problem u adaptaciji nego u glavi. Mora se ici na Serija.

        Comment


        • Mislim da griješiš u vezi Xhake, i ako se ispostavi tako, ništa ne brini, napomenuću te da mu se ovdje javno izvineš.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Pokazao Princonovic koliko i o fudbalu pojma nema.

            Mustafi nije opravdao sekunde ulozeni novac.

            Mi prodamo Xhaku, ugasit klub jer nema potrebe da igramo lopte.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Nadam se da ste prepoznali njegov sarkazam Ceo forum tipuje na liverpool
              Ja sam ozbiljan, mislim da smo se dosta istrosili prethodne 2 nedelje i psihicki i fizicki. Mane "Black Suarez" je igrao skoro svaki minut, bez njega ovaj Liverpul nema sta da trazi protiv Arsenala, igrace Mane ali pitanje koliko ce moci da odigra. Plus Arsenal u najjacem sastavu, Lacca, Sancez, Ziru previse je to u ovom trenutku za odbranu Liverpula...

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ja mislim da je samo navijaci AFC sutra misle da mogu nesto napraviti ,uzeti bod,sve drugo bilo bi iznenadjenje veliko, tipa pobeda Arsenala,al dobro Adam je ozbiljan

                Realno je LFC dobije

                Comment


                • Problem je i to što su mišljenja uglavnom zasnovana na igrama iz predhodnog kola. Još ekipe nisu dobile konačan oblik. Ono što nas najviše brine je činjenica da ove negativnosti nisu nešto novo, već dobro poznati problemi koji se vuku odavno...
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Arsenal je za 2 kola stvorio 38 sansi, s obzirom na Liverpooolovu odbranu bit ce tu sansi. Samo pitanje je ko ce manje primit.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Mislim da griješiš u vezi Xhake, i ako se ispostavi tako, ništa ne brini, napomenuću te da mu se ovdje javno izvineš.
                      Nemam problem da priznam gresku, samo sto do sada svakoga koga sam osporavao u Arsenalu nije pokazao nista suprotno.

                      Comment


                      • Inace taj vrhunski Mustafi nije ni poziv Lowa dobio za repku.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni View Post
                          Nemam problem da priznam gresku, samo sto do sada svakoga koga sam osporavao u Arsenalu nije pokazao nista suprotno.
                          eci peci pec ...
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Pokazao Princonovic koliko i o fudbalu pojma nema.

                            Mustafi nije opravdao sekunde ulozeni novac.

                            Mi prodamo Xhaku, ugasit klub jer nema potrebe da igramo lopte.
                            Ja bih ipak sacekao oktobar.Nakon toga moze.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Inace taj vrhunski Mustafi nije ni poziv Lowa dobio za repku.
                              Najgluplje poredjenje, eno kod nas Sergej Milinkovic Savic ne biva pozvan u reprezentaciju, Adem Ljajic takodje nije bio do sada pozivan, a kakve sve njuske igraju pre njih.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Srbija se inace moze porediti sa Njemackom repkom.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X