Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pusjo View Post
    Odigrao dobro u23 utakmicu, najbolje jos to lose da odigra..
    Ovdje se konstantno dizu igraci koji pokidaju protiv nekih šarlatana, i onda kad dodje iole jaci tim, krenu muke.

    Trenutno Arsenal ima najgoru sredinu od top 6 timova, Venger je totalno poludio ako misli da mu Dzaka drzi sredinu.
    Ti fino prodaj televizor, nema potrebe vise da gledas fudbal. Mene sramota koliko ne znas. Jos samo nek se Mesut pljune, pa da bude party.

    Arsenal u prva dva kola stvorio 38 sansi, ni jedan klub nije stvorio ovoliko sansi. Od tih 38, Mesut je stvorio 10 komada.

    Arsenal mora kupiti stopera, ako ne kupe, najebali smo. Fino kad ce Mbappe u PSG, lijepo dat pare koje su se cuvale za njega na van Dajka i imat ces najjacu odbranu lige.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • @Pusjo

      Xhaka je sigurica, ne brinem se ja za njega. A što se Džeka i dominacije nad malim timovima tiče, apsolutno si u pravu. Sjetim se uvijek Nou Kampa i male Barselone, kako je majstor izdominirao!
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Jack Wilhsere je predobar fudbaler sa staklenim clancima.

        Njegov prijem lopte Remzika treba da studira dan noc. Remzika je bolji fudbaler, ali Jack u formi je isto tako nevjerovatan fudbaler.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Remzika je bolji fudbaler, ali Jack u formi je isto tako nevjerovatan fudbaler.
          Nikad nije bio i nikad neće biti bolji, a kamoli nevjerovatan. Rambo je, što si i sam jednom primjetio, odličan u free roli, i jedino tako, za sve ostalo je prosjek. Jack s druge strane je world class igrač, al džaba mu kad ne igra.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Ja nikad necu zaboraviti kako je Ramsey igrao 2013/2014, sve do povrede tamo negde u januaru ili decembru. Bio je najbolji igrac PL tad ubedljivo, ali Suarez se vratio posle suspenzije i poceo da melje.
            Ne znam oce ikad doci do tog nivo opet, iskerno, voleo bi da dodje.

            Comment


            • JW sve sto je uradio je ta jedna tekma protiv Barse, ali on odavno nije na tom nivou. Dok Ramsey je takodje pretrpeo neke strasne povrede u svojoj karijeri pa je opet nevidjeno napredovao i ispunio svoj potencijal a JW ce vecito ostati upamcen kao najveci talenat sa ogromnim potencijalom ali nažalost upropasten.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ti fino prodaj televizor, nema potrebe vise da gledas fudbal. Mene sramota koliko ne znas. Jos samo nek se Mesut pljune, pa da bude party.

                Arsenal u prva dva kola stvorio 38 sansi, ni jedan klub nije stvorio ovoliko sansi. Od tih 38, Mesut je stvorio 10 komada.

                Arsenal mora kupiti stopera, ako ne kupe, najebali smo. Fino kad ce Mbappe u PSG, lijepo dat pare koje su se cuvale za njega na van Dajka i imat ces najjacu odbranu lige.
                Prodam ti ga za 200e, treba ti jedan tv, ili ti je dovoljan twitter i youtube?

                Originally posted by Ves View Post
                @Pusjo

                Xhaka je sigurica, ne brinem se ja za njega. A što se Džeka i dominacije nad malim timovima tiče, apsolutno si u pravu. Sjetim se uvijek Nou Kampa i male Barselone, kako je majstor izdominirao!
                Jeste, izdominirao je, bjese to prije 7 godina.

                Comment


                • Originally posted by Pusjo View Post
                  Prodam ti ga za 200e, treba ti jedan tv, ili ti je dovoljan twitter i youtube?
                  Kakva cijena takav i kvalitet, jasno je sad zasto pojma o fudbalu nemas.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Jer ne koristim twitter?

                    Comment


                    • Vala ako je Vilser ovako reagovao, ovaj start na njemu je cist bezobrazluk i krajnje nepotreban. Takav katakter je poreban ovom timu, a ne tamo neke dzake koji zapocinju napade protivnika

                      Comment


                      • Jack je rođeni vođa, da ne kažem kapiten, i mi to svi dobro znamo. Takav karakter je potreban ali tokom igre, ne nakon prekida.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Aki sta kazu tvoji izbori sto se tice transfera ko su mete do kraja i oce li Volkot biti prodat, pa da gledamo malog Nelsona makar na klupi?

                          Comment


                          • Kos i Sancez ce biti spremni za Liverpul. Nije da sam bas odusevljen sto ce Sancez igrati iako nije produzio ugovor, a najverovatnije ni nece, ali s obzirom da mu nije dovedena adekvatna zamena, bolje neka igra Sancez kome istice ugovor nego li da gledamo Velbeka kako promasuje nemoguce.

                            Comment


                            • Ma stanje u klubu je karina.

                              Navodno su se Ivan i Wenger zakacili oko Wengerovog premisljanja, vjerovatno po pitanju Lemara.

                              Uprava hoce da proda Oxa i Mesuta, ako ne potpisu, Wenger nece.

                              Po trenutnom, za nas je prelazni zavrsen.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Lose strateski pripremljen prelazni rok...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X