Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Nego Ves smiri malo doživljaj, ovoliko postova nisi napisao u poslednje dve godine koliko si zadnja dva dana
    Radim za kompom već danima. Neki projekat, nešto. I trudim se da zabušavam maksimalno, a gdje drugo to postići nego na forumu?
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Nego, Draxler, da ili ne? Svi uveliko pisu da smo zainteresovani. Sad ono potvrde neke pouzdane nema, al vrlo je moguce, jer PSG se mora i želi riješiti nekih igrača.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Da naravno,gotivio sam ga dok je igrao u Salkeu,kao da je stvoren za Arsenal,Wnger ga ceni isto,uklopio bi se lako ,plus mlad je jos ,a vec iskusan moze se reci ,Em ne znamo sta ce biti sa Alexisom,i Ozilom sledece god.
        Ipak bas nemam predstavu koga stvarno dovodimo,nista se kokretno vise ne spominje,al blizi se kraj roka,a treba nam srednjak ko lebac,da ne kazem i CB
        Odbili smo pozajmicu izgleda za Mustafija,inter ga hoce,kud i on da ide,to nikako realno nije bilo
        sigpic

        Comment


        • Ja još ne vjerujem da je neko htio Mustafija, i to na pozajmicu. Lik nam je uz kapitena najbitniji defanzivac + nedavno je došao i to za ogromne pare. Pa ko još šalje na pozajmicu igrača kojeg je prije samo godinu dana doveo za 40 miliona eura!?
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Ma to si upravu,mozda su i gluposti,sky javio Nego nije bas da smo briljirali na defanzivnom delu prosle sezone,Dobri su bili Koselni i Monreal najvise,pa praznina pa Mustafi ,ima vremena on da dokaze ulozeno,da se privikne jos malo itd
            sigpic

            Comment


            • To nema smisla. Mustafi je imao solidnu prvu sezonu nije on Aka Mangala pa da ide sledeću sezonu na pozajmicu, Mustafi lako može da dostigne nivo Kossa koji nam je ubedljivo najbolji defanzivac zadnjih 10 god od one zlatne generacije.

              Comment


              • Mustafi je odigrao perfektno prvi deo sezone, onaj period kada nismo gubili uopste kada je on igrao, spojio je sigurno 3-4 meseca na veoma visokom nivou. Kada su krenuli slabiji rezultati i njegove partije su opale.

                Trebaju nama jos 2-3 pojacanja sigurno i onda mozemo mirno u novu sezonu, a po meni najkriticniji smo na stoperu i DMC, nece moci Xhaka i Remzi sami izgurati celu sezonu, Cazorle nema, Wilshere staklen, a Kokelan i Elneni nisu taj kalibar.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Zvanicno

                  Comment


                  • Elneny nije igrac za kojeg se moze imati neki čvrst stav. Prosto nije niti jednu priliku da igra upropastio, a istina nije ni jednom ni briljirao. A nije ni dobijao sad neku veliku minutažu. On iako već u prajmu još uvijek može postati vrhunski igrač, tj. pokazati se kao takav. Međutim, on nije tip igrača koji je nama potreban. Treba nam oldskul DM da otvori malo prostora Xhaki i to je to. I slažem se da je to najslabija pozicija. Jbt, s ove tačke gledano mi još nismo Vijeru zamijenili. Xhaka je više Fabregas iako smo mislili da je on taj. Diabi je bio taj, al ga nije bilo. Le coq ima strogo naznačene sposobnosti kojih je malo i sve što izvan toga pokušava mučnina je gledati i pokazuje koliko je zapravo nedisciplinovan postao. Volkota i Le coqa treba unovčit i taj novac uložit u vrhunskog veznjaka.

                    Mi ne bismo ni sa Santijem bili drastično bolji, jer Santi jeste ćaća, al on radi 90% posla na sredini i treba mu neko da završi onih 10% prljavog posla i tu se Le Coq savršeno nameće. Dakle, Xhaka, a pogotovo ne Rambo ne mogu sa Santijem u paru. Samo mali nabrijani. Zato kažem nije veliki upgrade njegovo prisustvo. Ali Santi - WC DM ili Xhaka - WC DM, pa čak i Remzi - WC DM su veliki upgrade. S tim da je Santi naravno toliki maher da je sposoban igrati i sa Kokelanom. Sad izmaštajte kako bi izgledao u kombinaciji sa nekim defanzivno orjentisanim igračem koji zna fudbala.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Kad ste već kod Mustafija, hoće li igrati ovo kolo? Znam da nije bio dovoljno spreman, valjda mu je bilo dovoljno 7 dana?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Kad ste već kod Mustafija, hoće li igrati ovo kolo? Znam da nije bio dovoljno spreman, valjda mu je bilo dovoljno 7 dana?
                        Trebalo bi da igra.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Kad ste već kod Mustafija, hoće li igrati ovo kolo? Znam da nije bio dovoljno spreman, valjda mu je bilo dovoljno 7 dana?
                          Stranicu iza ove smo bas to komentarisali. Garant pitas zbog fantazija

                          Comment


                          • Neverovatno koliko su ga brzo zgotivili svi Kolašinac bombaja !

                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by krele90 View Post
                              Stranicu iza ove smo bas to komentarisali. Garant pitas zbog fantazija
                              Da,da

                              Prošlo kolo sam se ispalio za njega na fantaziju, a za Ivobija na draftu. Ispalio me Venegrica strašno...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Bez iznenađenja

                                sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X