Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo to, bio 2,5 godine u engleskoj i nije savladao jezik. Generalno ti brazilci se ne zadrzavaju dugo u Engleskoj...

    Comment


    • Počinje da se pominje Draksler kao moguće pojačanje...

      Izor je Tajms
      Last edited by Dejan78; 17-08-17, 19:16.
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • I bolje da ide Gabriel, meni se od pocetka nisu svidjale njegove partije, dok mi je Chambers ok i definitivno ima vise potencijala. Takav neko nam treba u vezi poput Nzonzija, Wilshere ako ostane mislim da ce ga AW forsirati na poziciji iza napadaca u rotaciji sa Ozilom.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Bog!

          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Potez uopšte nije logičan pogotovo u ovoj formaciji gde imamo 3 štopera i gde svi pravi štoperi tojest centralni bekovi a ne bočni mogu da dobiju minutažu

            Last edited by Lord Gangarić; 17-08-17, 22:56.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Gangaricu oce se slaviti za vikend 100 gol manekena? Ili da odlozimo za LPool? [emoji16]

              Comment


              • Originally posted by krele90 View Post
                Gangaricu oce se slaviti za vikend 100 gol manekena? Ili da odlozimo za LPool? [emoji16]
                I 101.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Bramal, Vilok i Nelson promovisani u prvi tim!




                  http://metro.co.uk/2017/08/18/arsena...squad-6861258/
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Podrzavam ovog malog Nelsona, bice pakleni igrac i očekujem da bude starter u Ligi Evrope i Fa Cupu!
                    Oce li Mustafi sutra u startnu postavu ili opet klupa pa da strahujemo koliko cemo golova primiti? I da li cemo zabiti vise nego sto primimo?

                    Comment


                    • Koliko sam čitao po netu trebalo bi da igra Mustafi, takođe priča se da bi verovatno trebali da vidimo tandem Žiru,Laka od početka
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ako ce igrati njih dvojica u ovoj formaciji, ja bi Ozila odmorio. Tacnije i njega i Velbeka. Pokusati sa Lakom i Ivobijem iza Zirua, mali zasluzije da igra prema svemu prikazanom do sada.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Zar je stvarno neko pljuvao po Santiju? Ja se ne sjećam. Imenuj da streljamo.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Brat Aki prvi, kaže zna samo pas u nazad Nego Ves smiri malo doživljaj, ovoliko postova nisi napisao u poslednje dve godine koliko si zadnja dva dana
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Bogme jeste se pljuvalo malo,nije sad da je on pruzao uvek top partije budimo realni,imao je i on momente sivila,promene pozicija itd,ne kazem da sam ga ja pljuvao,jos mi se zivi nego eto...

                                Inace bese sutra Ziru ako da gol,bice 100 tj.50 kuci,50 u gostima

                                Gang da vadi sakrivene otrove koje cuva za posebne prilike
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X