Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da smo oteli City mladog veznjaka Sancho. Ne znam mu puno ime
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Jadon. Neki njihov talentovani klinac. Kako god, talente više ne uzimam u obzir, prečesto odu u k!

      Last edited by Ves; 27-07-17, 09:05.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Vratili se englezi i Belerin na pripreme. Znači jos samo odbegli Cileanac i Mustafi i kompletni smo.
        Nadam se da Chembers nece biti prodan iako se prica da su neki premijerligasi spremni da ponude 20 miliona funti.
        Last edited by krele90; 27-07-17, 10:15.

        Comment


        • Ne bih ni ja Cembersa dao. Bolje uzeti 10 miliona za Gabriela. Cembers je homegrown, nije ni blizu svog prajma, tehnicki je bolji igrac i potencijalno trajno rjesenje zajedno sa Holdingom. Gabriel vjerovatno nije naucio ni slova engleskog, ovo sto vidimo je manje-vise njegov maksimum i nesiguran mi je nekako. Medjutim, prilike su da ga Wenger vidi na bekovskoj poziciji, a sjetimo se da osim Beljerina mi tamo u slucaju da se bude igralo sa 4 nazad nemamo igraca. Dzeks i Debusi su otisli prakticno.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment




          • Vratio se

            Comment


            • Jeste vratio se al će opet da se povredi u roku od dva meseca
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Odbijena ponuda za Lemara. Nevidjene cene za igrace Monaka bas toliko da su svi dobri, vreme ce pokazati ali barem neko od ovih preplacenih igraca ce biti floop tu nema sumnje

                Comment


                • Al ga isproziva brat,mada u jednu ruku je i u pravu

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Sve sto je rekao tacno je.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Napokon u tapatalku integrisan Tweeter! Koje olakšanje
                      Ne kontam jel to o Alexisu??

                      Comment


                      • Pa i piše gore Alexis

                        +Lep ovaj plavi dres, je l to drugi ili treći?
                        Last edited by Nerealan; 28-07-17, 10:17.
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Sve sto je rekao tacno je.
                          Sve i da je tacno nije momenat sad za ovakve prozivke, nismo u mogućnosti da se odričemo najboljeg igrača. Na ovaj način ga nećemo zadržati.

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            U realnom svijetu za mene je Alexis shupak dok je za sve ostale on nas najbitniji igrac, zvijezda tima i bla bla bla, a u paralelnom svijetu buducnosti isti ce za sve biti shupak, reinkarnacija Fabregasa, kombinacija Nasrija, RvPa i Klisija i onda cemo ga zajedno slati u pm... Sjedim i cekam.
                            Ne praktikujem citiranje samog sebe, ali ovo je ipak proročanstvo koje se ostvaruje.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Mislim da si pozurio Ves i dalje je neizvesna situacija cak sto vise skoro pa sigurno da ostaje ovo leto. A da li ce konacno ostati ili otici za free zavisi kako odigramo sezonu.

                              Comment


                              • sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X