Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sari bi bio sjajan, al ni onaj mali Golovin nije loša opcija, zaista dobro izgleda na terenu. Il nek PSG spakuje Matuidija i 50 miliona i Aleksis nek ide!
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      To je pogresno postavljeno pitanje. On ne mora biti bolji. Neka sa svojim atributima i nacinom igre bude onoliko dobar koliko je Ziru bio sa svojim predhodnih sezona i to je to. Arsenal je jaci. Uostalom, argumentuj mi to zasto smatras da Laka nece biti ( "upitno" ) bolji od Zirua, kad si vec tako postavio? Osim sto ga ne gotivis, gdje lezi ta tvrdnja? Statisticki izgleda kao najvece pojacanje u PL ove sezone, al ni sam ne volim statistiku, pa bih rekao da je nacin njegove igre uz vjerovatnu vecu motivisanost prilicno izvjestan upgrade za ekipu.
      Ima to tvoje rezona i postujem stvarno...

      Prva mu je sezona i prostora(bukvalno na terenu) nece imati kao u Ligi 1.Vremena za prilagodbu nema,top placeno pojacanje i od njega se ocekuju instant stvari.Morata,Lukaku i Laka su igraci koji su pod lupom.Eventualni uspjeh ekipe moze da zamagli njihove lose momente u sezoni.

      Sto se tice njega kao igraca ne gotivim ga jednostavno po svom osjecaju djeluje mi kao da ima limite.Covjek je davao golove i ima argumenata da ce uspjeti.Generalno ne volim te izrazito niske spiceve.Sto se tice visine Arsenal tu od veznog reda prema napadu ne stoji dobro valja i o tome povesti racuna.Ne mislim ja za Laku sad nesto teatralno da je prevara,da ce biti los i to nego jednostavno mislim da nece donijeti onu prevagu koja ovom timu treba
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Seri je po meni alternativa ako se Lemar ne završi tesko da mogu objica doci. Iako bi to bilo odlično. Kokelana nema ko da kupi, jednodimenzionalni igrac koji je samo defanzivno orijentisan, kao sto ste rekli kompatibilan samo sa Santijem kojeg necemo gledati ove sezone. On ce imati epizodnu ulogu ove sezone da udje kada bude trebalo da se pojaca defanziva i kao takav moze da posluzi. Elneni je mnogo korisniji i trenutno prva zamena za prvi tandem Xhaka-Ramsey od kojeg mnogo ocekujem ove godine. Jedan i drugi su u svom prajmu Xhaka ima sezonu iza sebe sada se vec prilagodio i smirio strasti mogli bi da izdominiraju. Od njih ce mnogo zavisiti i kako cemo celokupno izgledati.

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
        Last edited by krele90; 26-07-17, 10:34.

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Uostalom, argumentuj mi to zasto smatras da Laka nece biti ( "upitno" ) bolji od Zirua, kad si vec tako postavio? Osim sto ga ne gotivis, gdje lezi ta tvrdnja? Statisticki izgleda kao najvece pojacanje u PL ove sezone, al ni sam ne volim statistiku, pa bih rekao da je nacin njegove igre uz vjerovatnu vecu motivisanost prilicno izvjestan upgrade za ekipu.
          Ne obaziri se Veseli, provokator je to. Njemu je to i cilj, da provocira nas postene clanove ovog foruma. Ali uskoro ce ucutkati Lakagool sve te provokatore

          Comment


          • Ljudi, dacu rodicu nek je zeni, samo ga zovite Lakazet. Manite se kojekakvih varijacija u sufiksu!
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Lakatribina
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • I ti zoveš Manchester United Jedinstvo pa nikom ništa

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                    I ti zoveš Manchester United Jedinstvo pa nikom ništa
                    Pa to je tacan prevod reci United na srpski.

                    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                    Comment


                    • Pa neka onda zove George Busha Djordje Zbun i Iphone JaTelefon
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Pa neka onda zove George Busha Djordje Zbun i Iphone JaTelefon
                        To je odlicna procjena za Busha
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Kako stvari stoje izgleda će Lakaklupa biti jedino šatro pojačanje pored Kolašinca ovo leto.Lemara očigledno ovi manijaci neće da puste bez neke ozbiljnije kinte a mi nismo baš poznati po tome da pucamo toliko para u jedan transfer rok,Marez koji je bio moj pik je u sličnoj situaciji,ovi ludaci iz Lestera traže Romi 50 miliona a nama bi tražili 70 brat bratu.Znajući Arsenal i kako posluje stvarno mislim da je ovo to što se tiče zvučnih pojačanja,eventualno neki ovako prospect i to je to.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ima jos vremena docice barem jos jedno pojačanje. Jedan srednjak mora doci, kada se vraca odbegli Cileanac na pripreme oce igrati na nekoj prijateljskom ili ce odma da uskoči u prvi tim bez ijedne tekme?

                            Comment


                            • U ponedjeljak se vraca.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • I on mi više ide na onu stvar majke mi.Previše smo dobri i popuštamo treba biti malo bezobrazan,dobiješ ugovor hoćeš da potpišeš,nećeš ne moraš.Ponuditi ga klubovima van lige,ako hoće u neki tim iz lige sedi na klupicu godinu dana i ćao zdravo.Ajde bre sad ceo klub celu upravu pravi majmunima.Dal se ovakve stvari dešavaju u Juventusu i Realu...
                                Last edited by Lord Gangarić; 27-07-17, 00:37.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X