Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Da baš je često igrao LMF daj bre Ves nemoj trabunjati više života ti ..U Arsenalu odigrao dve utakmice i to kad je Ozil došao i kad je Venger skontao da Santi mora da igra da je greota da sedi na klupi,ista priča i u Viljarealu i u Malagi čovek odigrao jednu utakmicu na LMF u sezoni možda ne i toliko..
    Izguglaj malo, života ti, pa ćeš vidjeti ko trabunja.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Igrao je ali mu nikada primarna pozicija nije bilo krilo i nije doveden kao krilo brate mili dal ste realni

      Originally posted by Princoni View Post
      Tebra ovaj sajt ako je tačan ja sam vanzemaljac
      Last edited by Lord Gangarić; 10-07-17, 15:47.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Voja 99% prelazi u Juve,Gibsara,Debuši i Đenka takođe na izlaznim vratima
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • 14 miliona se prica da ce biti placeno za Scesnog, mnogo je to...
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Igrao je ali mu nikada primarna pozicija nije bilo krilo i nije doveden kao krilo brate mili dal ste realni



            Tebra ovaj sajt ako je tačan ja sam vanzemaljac

            Sujeta i ignorisanje činjenica i dokaza tipični su za ljudsku rasu.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              14 miliona se prica da ce biti placeno za Scesnog, mnogo je to...
              Statisticki drugi najbolji golman vam lige za 14m eura. Smijesno.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Sujeta i ignorisanje činjenica i dokaza tipični su za ljudsku rasu.
                To možda u tvom slučaju kao i hronična depresija i konstantno nezadovoljstvo.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Wenger se dosta više okrenuo njemačkoj školi zadnjih godina. Ne samo kad su fudbaleri u pitanju, već evo sad i sa Lemanom i Mertom. Možda i zbog toga što je francuzima skočila cijena, al čudi da se to nije ranije desilo, ipak su njemu njemački jezik i kultura bliski, odrastao je okružen njemcima i francuzima. S druge strane, gubi se polako ta britanska baza, nad Džekom je veliki upitnik, Ox nikako da ispuni taj potencijal, sa Remzikom nikad ne znaš na čemu si, Gibbs odlazi, Dženks takođe, Velbek je u opasnosti da dobije malu minutažu. I koliko god mi je drago zbog švaba, a trebalo nam je to, ne sviđa mi se nikako ovo sa britancima.

                  Ima li po vama uopšte realnih ( i nadasve kvalitetnih ) kandidata sa ostrva za pojačanja na potrebnim pozicijama?
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment




                  • To je to

                    Comment


                    • Kad vidim da neko napise da je nad Xhakom veliki upitnik, dodje mi pravo da se bacim kroz prozor.

                      Igrac sa najvise potencijala u Arsenalu trenutno, a vec vrhunski fudbaler, odgovorno tvrdim.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Kad vidim da neko napise da je nad Xhakom veliki upitnik, dodje mi pravo da se bacim kroz prozor.

                        Igrac sa najvise potencijala u Arsenalu trenutno, a vec vrhunski fudbaler, odgovorno tvrdim.
                        A gdje, Aki, ko? Ukazuj, taguj, citiraj, da ga i ja propisno iznapadam! Samo fudbalske neznalice i ignoranti ne vide potencijal u Grantitu, ima jaran i kohones i znanja!
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Procitao sam Dzaka umjesto Jack. Moja greska

                          Sorry

                          Britanci su buzdovani, veze oni nemaju, nazalost.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Da Dzaka je klasa od igraca a Sancez je istrosen i precijenjen

                            Comment


                            • Nije problem što si ti nešto pogrešno pročitao, problem je što si se uhvatio za to, ignorišući poentu posta. Problem je što se lik odmah već u sledećem postu uhvatio za Alexisa, kao da nismo već dovoljno i o njemu. I problem je što ova tema funkcioniše na taj način. Ja sam izveo savim jednostavnu konstataciju i postavio legitimno pitanje oko nadolazećeg problema, još namjerno boldirao konkretno pitanje, znajući u kom modu ljudi ovdje funkcionišu, a od komentara na isto sam dobio samo, i to naknadno, u okviru izvinjenja: " Britanci su buzdovani, veze oni nemaju, nazalost.".

                              Ovaj forum kao da služi za liječenje kompleksa i hranjenje ega, svi ga nešto prisvojili, lično doživljavaju manje više svaki komentar. I naravno, kad neko ovako kao ja kukumače, mrači i patetiše, sasvim se logično pitanje nameće: " Zašto, brate, ako ti je toliko loše, jednostavno ne napustiš forum i riješiš jedan problem u životu? "

                              Jbg, navikao sam na njega. Nisam nešto superaktivan, al dugo sam već tu i redovno čitam ako me već mrzi pisati. A naleti period, u odsustvu smisla izgubim volju. Elem, čitam zato što je osim gorenavedenih psiholoških seansi svrha ovog foruma i dijeljenje informacija. I to je ok. Tviter sam ugasio, portale ne posjećujem, što da se cimam kad imam ovdje sve na jednom mjestu. Al, ispravite me ako griješim, akumulacija informacija do kojih svako iole pismen može doći sa dva klika ne bi trebala biti osnovna, pa ni sekundarna svrha foruma? Vjerujem da bi to trebale biti zdrave rasprave nadgledane od strane kakvog sposobnog medijatora, ankete, analize i uošte stalna razmjenjivanja mišljenja, a ne isključivo činjenica, špekulacija, informacija i ličnih frustracija.

                              Ja sam na ovom forumu doživio da redom svi koji su se trudili držati ga kvalitetnim prestanu pisati. Doživio sam da se najgotivniji lik ovdje pretvori u osobu koja samo čeka da se neko suprostavi njegovom mišljenju da bi ga istog momenta izvređao na ličnom planu. I ne mogu ga kriviti previše. Čovjek se prilagodio. Kontam da vas velika većina ni ovo neće pročitati, a i oni koji budu, prije će tražiti razlog ličnog neslaganja nego li svrhu napisanog.
                              Last edited by Ves; 11-07-17, 07:48.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Opet Ves i njegova zona sumraka,kao da sam došao na opelo majke mi

                                Da se vratimo na temu,gledam ove slike sa turneje i vidim da žešće forsiraju Mertezakera i Velbeka.Sad za Pera je priča da će da preuzme da vodi klince kad se završi sezona dok mi za Velbeka nije ništa jasno Ne vidim magiju kojom bi Velbek igrao sledeće sezone možda jedino kada bi Žiru otišao
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X