Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako City hoce da nudi 80m za Alexisa, ja ne bi razmisljao. Njihov je. Mi dovedemo Mbappea i gasimo ligu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Prodao bi titulu Cityu za 80milja? Fino od tebe

      Comment


      • Ipak je Aleksis veci faktor od Mbapea, makar za sada...vidjecemo za godinu-dvije...

        Comment


        • Zamisli ekipu koja ima napad Mbappe, Lakazet, Mesut, Lemar, Mahrez i Giroud kec iz rukava.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Zamisli ekipu koja ima napad Mbappe, Lakazet, Mesut, Lemar, Mahrez i Giroud kec iz rukava.
            Импресивно, мени се свиђа више Алексис, Сане, Силва, други Силва, Агуеро, Габриел, КДБ, Стерлинг..

            Comment


            • Samo Sanchezu nema prodaje.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Samo da Alexis potpiše ugovor i to bi nam bilo najveće pojačanje ove godine,ako ništa pokazao mu je Wenger da ne planira da se igra ove godine i realno za sada je najbolje odradio ovaj transfer rok.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Lemar ce ista cifra ko Lakazet izgleda biti 52m funti sa bonusima.

                  Alexis i Mesut ostaju.

                  Nece ih prodati.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ovo je neko moje razmišljanje, ne mora biti ispravno. Arsenal će ostati u 3-4-2-1 formaciji, koja po svemu sudeći savršeno odgovara Lemaru. Alexis ostaje do kraja ugovora i praktično se sa Lemarom bori za tu poziciju. Ukoliko Lemar bude približno dobar kao Alexis, ovaj ispada iz prvih 11, što je za igrača koji traži novi aganžman i blizu je 30 baš loša situacija. Njegove opcije su ili da potpiše novi ugovor, što bi moglo uticati i na vraćanje na 4-2-3-1 formaciju, gdje bi Lemar otišao desno, Alexis lijevo, Ozil iza napadača, ili, da čeka januar, obezbijedi se predugovorom sa drugom ekipom i ladi jaja do kraja sezone. Imajući u vidu da on pizdi kad ga Venger odmori jedno kolo, veća je vjerovatnoća da će se potpisati novi ugovor, naročito ako budemo dobro igrali. Atomsfera je čudo, uveliko utiče na odluke igrača.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ako bude odlazio Bajern mi je najrealniji...

                        Comment


                        • Meni je nerealan Bayern jer su rekli da nece placati velike pare za starijeg igraca...

                          PSG mi je bas za njega jer je gladan para
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ako i Lemar potpiše on bi stvarno bio glup da ode,ali realno.U Bajern ne verujem da će ići u PSG-u mu ništa bolje ne bi bilo nego ovde a i ne verujem da bi mu dali 400k nedeljno dok je Siti uslovljen da će ga dobiti za 80 milki tako da ono.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Potpisat ce frajer 280k sedmicno na 3 godine i razgulit iduce sezone za 80m ako se nista ne osvoji.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ovako nekako ja to zamisljam uz potencijalni dolazak Lemara i ostanak Alexisa. Naravno ima tu jos dosta varijanti i opcija gledajuci na širinu i kvalitet kadra. ( Ne znam kakav je Lemar bas defanzivno i koliko moze da pokriva, ali po onome sto sam gledao cini mi se da moze iznjeti mozda koliko i Ox).
                                Moze i Kolasinac na mjesto Lemara a nazad Monreal/Holding recimo, za dodatnu čvrstinu, ma da protiv 70% utakmica u PL po meni ova postavka moze prolaziti glatko.


                                ----------------------Lacazette----------------------

                                ---------Sanchez -------------------Ozil-----------

                                Lemar - Xhaka - Ramsey - Bellerin/Ox

                                ----------Kolasinac - Kosc - Mustafi--------

                                ---------------------------Cech---------------------
                                Last edited by Mario14; 09-07-17, 19:40.

                                Comment

                                Working...
                                X