Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tobdzija View Post
    Evo da pitamo javno fanove ostalih klubova iz PL da li bi zeleli u svom timu majstora poput Alexisa cisto da Aki shvati koliko gresi.
    Ne hrani trolove.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Nije to hranjenje, bas me zanima njihovo misljenje, retko koja ekipa ne bi pozelela igraca tipa Alexis Sanchez, a mi ga pljujemo.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ima nas Juniore i ja ga cijenim,ali ne bas previse

        Ne bih bas volio da mi se oko njega kroji tim
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Koji fudbalski ekspert. Strašno.

          Comment


          • Da vam objasnim odnos Akija i Alexisa.

            Znate ono kad ima neka cura koja vas nervira toliko da bi joj glavu otkinuli, ali s druge strane vam je dobra u sušti drama vam se sviđa. Ne daj bože da je vidite s nekim drugim frajerom ubili bi i nju i njega odmah. Tako i Aki, kritikuje Alexisa a ovaj mu non stop vadi živac jer je nadubudan. Ali da Alexis ode u City, Aki bi se vjerovatno razočarao u život, sve bi mu lađe potonule.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Ne voli moj Junior Alexisa jer je razmazen i nema neke sklonosti ka kolektivu i klubu uopste
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ne voli moj Junior Alexisa jer je razmazen i nema neke sklonosti ka kolektivu i klubu uopste
                Vidi se ko me zna

                Ja jesam ogroman egomanijak, ali ekipa je uvijek na prvom mjestu kada je ekipni sport u pitanju. Nema tersanja svima drugima kad ti igras isto katastrofa, vec suti i dizi ekipu, a ne tersat kad ne dobijes loptu par minuta.

                Odlican fudbaler, ali previse mana ima da bi ga sad volio nesto vrhunski.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ne, ne kažem da voli. Ali mislim da ga ne želi vidjeti u nekom drugom klubu mimo Arsenala.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Ja vise cijenim Mesuta od Alexisa i uvijek bi birao Mesut>Alexis.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ja vise cijenim Mesuta od Alexisa i uvijek bi birao Mesut>Alexis.
                      2 totalno razlicita tipa igraca,nema sta tu da se bira izmedju njih dvojice,nijednog neces zameniti ni priblizno njihovim sposobnostima,svako daje svoj deo,nadam se da ostaje Alexis,ako ne ,najebem mu se svega pogotovu ako predje u City

                      Ne svidja mi se sto jos visi sve u vazduhu jos,bas iritira,ako trazi neku nemogucu cifru na koju ni bajern ne bi pristao,jes da nisu moje pare al zajebi,putuj
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ne.

                        Alexis je sebicno djubre koje kad ne dobije loptu par minuta, pocne da tersa po terenu, onda dodje na centar i primi loptu, okrene se i sacekaju ga 3 grmalja, otmu mu loptu i vozdrica. Ili proba neki holivudski potez koji prodje u 10% slucajeva, a u 1% slucajeva padne go iz takvih situacija, znaci od 1000 pokusaja, samo 10 budu golovi.

                        Edit:

                        Giroudu sam sabrao statistiku i za repku slucajno. 3 gola i 2 asistencije manje onda.
                        Najbolji asistent ekipe sebicnjak? Hahaha..

                        Jeste on imao uzasan period kad se Arsenal raspadao, gubio je loptu na sredini dosta, al je jedini barem nesto pokusavao, dok je Ozil bio na novogodisnjem odmoru, poceo je i Bozic da slavi..

                        Ne znam jesi li pratio igre Alexisa u Udinezeu, Barsi ili reprezentaciji, vjerovatno nisi, mozda neki youtube top10golova. Po tvojoj prici izgleda da ga ne pratis ni u Arsenalu, komentarises njegovu igru u periodu kad se cijela ekipa raspadala..navodis primjere iz najgorih utakmica Arsenala ..

                        Last edited by Pusjo; 07-07-17, 23:44.

                        Comment


                        • Posto si ga ti pratio u Barceloni daj mi reci jel smio onako da tersa kad mu ne doda loptu Messi/Iniesta/Xavi
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ma kakvi, pojma ja nemam. Nista ne gledam.

                            Treba nama jedan Jens Lehman u ekipi, njemu ni Henry nije smio pisnut, a Jens bez pardona njemu saspe sve u lice. Kakav Alexis, sisa jedna, izgubi loptu tersa Remziki jer mu je kao smetao, a bio 10 metara od njega i nije dao pas kad je imao 3 ciste opcije.

                            Najjace mi bilo tersao u svlacionici Ox-u sto nema dobru zavrsnicu, ko si brate ti da tersas nekome, ili mu pomozi ili suti.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kakvo tersanje? Tersao je u tom periodu kad se Arsenal raspanuo totalno, tersao je svako u ekipi, nije jedini.


                              Originally posted by AK47 View Post
                              Posto si ga ti pratio u Barceloni daj mi reci jel smio onako da tersa kad mu ne doda loptu Messi/Iniesta/Xavi

                              A dje njima da tersa..
                              Last edited by Pusjo; 08-07-17, 00:01.

                              Comment


                              • Originally posted by Pusjo View Post
                                Kakvo tersanje? Tersao je u tom periodu kad se Arsenal raspanuo totalno, tersao je svako u ekipi, nije jedini.
                                Ne lupetaj, hljeba ti.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X