Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto sve se crta Perišić u United a za njega losa zamena Alexis Neka ide Alexis ako ce se dovesti Lemar i Mbappe

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    Comment


    • Razocarao Princ sa salom na stranu, covjek bi pomislio da je mnogo vise kul od toga
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Razocarao Princ sa salom na stranu, covjek bi pomislio da je mnogo vise kul od toga
        Vlajko, pa ti daj neki bolji predlog pa ga mozda uzmem u razmatranje

        Ako Sancez ide onda nema bolje zamene od Perise

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
          Kazu ako njega ne dogovore onda se ide po Mahreza.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Ice se do 50m funti za Lemara, ako ne bude Monaco pristao ide se po Mahreza za tu cifru.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Poceli i mi da preplacujemo od ove godine Marez ni u ludilo ne vredi toliko ...

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                Comment


                • U realnom svijetu za mene je Alexis shupak dok je za sve ostale on nas najbitniji igrac, zvijezda tima i bla bla bla, a u paralelnom svijetu buducnosti isti ce za sve biti shupak, reinkarnacija Fabregasa, kombinacija Nasrija, RvPa i Klisija i onda cemo ga zajedno slati u pm... Sjedim i cekam.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • I u realnom i u paralelnom univerzumu ja bi prodao Alexisa zadnji dan prelaznog i planirao zivot bez njega.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Lemar ce igrati za Arsenal, ne za sebe.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Ja ne verujem koliko ne gotivite Alexisa, najboljeg igraca ekipe. Ne znate da cenite ono sto imate.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Ne samo ekipe, nego lige... A to da igra za sebe je teska glupost jer je bio najbolji asistent prosle sezone ne samo najbolji strelac. Sad ce doci Aki da kaze koliko je puta izgubio loptu na sredini terena driblajuci

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment




                            • U nevjerovatnom drustvu je.

                              Evo koliko stete je nacinio svom klubu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Slobodno dodaj i interceptions,tackling, dribling i dobijeni dueli. Plus dodaj golovi i asistencije. Pa ti nece biti tesko i zaključiti kako dobro komenzuje taj los segmet svoje igre

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                                Last edited by krele90; 07-07-17, 21:09.

                                Comment

                                Working...
                                X