Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Arsenal London

    [quote author=dusan1610 link=topic=2670.msg189981#msg189981 date=1288989011]
    Nije, nije, Geret je brzi od Theo-a.
    [/quote]

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3KSc3Xc1RaU[/youtube]

    Comment


    • Odg: Arsenal London

      [quote author=Funkerman link=topic=2670.msg190357#msg190357 date=1289033902]
      [quote author=dusan1610 link=topic=2670.msg189981#msg189981 date=1288989011]
      Nije, nije, Geret je brzi od Theo-a.
      [/quote]

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3KSc3Xc1RaU[/youtube]
      [/quote]

      hail hail &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Odg: Arsenal London

        [quote author=Funkerman link=topic=2670.msg190357#msg190357 date=1289033902]
        [quote author=dusan1610 link=topic=2670.msg189981#msg189981 date=1288989011]
        Nije, nije, Geret je brzi od Theo-a.
        [/quote]

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3KSc3Xc1RaU[/youtube]
        [/quote]

        Promena misljenja. Theo je brzi od Gareth-a.

        Comment


        • Odg: Arsenal London

          Teo bi ga opro da trci u nazad zatvorenih ociju...........xD

          Comment


          • Odg: Arsenal London

            [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg191044#msg191044 date=1289125749]
            Teo bi ga opro da trci u nazad zatvorenih ociju...........xD
            [/quote]

            7@$** &*#GI(]

            Comment


            • Odg: Arsenal London

              Fabianski najveci retard u istoriji arsenala :@ #%d* #%d*
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Odg: Arsenal London

                [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg191237#msg191237 date=1289139520]
                Fabianski najveci retard u istoriji arsenala :@ #%d* #%d*
                [/quote]

                Veci od Almunie nije.

                Uzecemo ovo na kraju,opet pristup ne valja. Morace Persie uci, Chamak se gubi.

                Comment


                • Odg: Arsenal London

                  [quote author=Funkerman link=topic=2670.msg191244#msg191244 date=1289139976]
                  [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg191237#msg191237 date=1289139520]
                  Fabianski najveci retard u istoriji arsenala :@ #%d* #%d*
                  [/quote]

                  Veci od Almunie nije.

                  Uzecemo ovo na kraju,opet pristup ne valja. Morace Persie uci, Chamak se gubi.
                  [/quote]
                  Frajer Chamak promasi zicer sa 2 metra sad #%d*
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Odg: Arsenal London

                    Koscielny za 3 meseca 3 crvena kartona u Arsenalu? (%fsd%&j
                    Ili sam ja loše razumeo?
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Odg: Arsenal London

                      Posle 20 godina navijanja za Arsenal, doslo je vreme da se rastanemo.
                      Ne mogu vise da gledam Francuska govna i poljskog retarda, a Wenger moze da nadje nove igrace i na Kalenic pijaci, i to jos da se cenka. Da nas jebe u zdrav mozak ekipa stocara i probisveta sa severa Engleske?
                      E pa dosta!
                      Nikada vise necu pogledati utakmicu Arsenala dok je Arsen Wenger na celu.
                      Jebo mu ja mater onu debilnu, zar ne vidi da treba da kupi golmana, a ne da veruje da ce klovnovi postati golmani, a ono govno Kosjelni(ili kako god se izgovaralo njegovo prezime, tj Francuza poljskog porekla koji je najveci idiot kikser na celome svetu) moze da se vrati u jebenu francusku i da povede i onog ko ga je doveo, jebo im ja mater glupu. Izvinjavam se svim moderatorima na izlivu ljubavi prema smrdljivim francuzima, ali sto je dosta, dosta je. Sada idem da majcu Arsenala iscepam i da mi sluzi za ciscenje plocica u kupatilu i kuhinji, jer me je sramota da je ikada vise obucem! &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

                      Comment


                      • Odg: Arsenal London

                        Ako si tolko pametan, sto ne odes i ti budes menadzer???

                        Comment


                        • Odg: Arsenal London

                          Nedostatak srece. Vidim da neki okrivljuju Fabianskog, ali on poslednjih par utakmica sasvim utakmica sasvim solidno brani. Odbrana je kriva jer im je Carrol tako lako pobegao.
                          Chamakhu kao da se nije igralo danas. Imali smo par prilika, ali kako sam rekao, nismo imali srece.
                          Nadam se da ce biti bolje vec protiv Wolvesa.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Odg: Arsenal London

                            [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg191313#msg191313 date=1289144503]
                            Posle 20 godina navijanja za Arsenal, doslo je vreme da se rastanemo.
                            Ne mogu vise da gledam Francuska govna i poljskog retarda, a Wenger moze da nadje nove igrace i na Kalenic pijaci, i to jos da se cenka. Da nas jebe u zdrav mozak ekipa stocara i probisveta sa severa Engleske?
                            E pa dosta!
                            Nikada vise necu pogledati utakmicu Arsenala dok je Arsen Wenger na celu.
                            Jebo mu ja mater onu debilnu, zar ne vidi da treba da kupi golmana, a ne da veruje da ce klovnovi postati golmani, a ono govno Kosjelni(ili kako god se izgovaralo njegovo prezime, tj Francuza poljskog porekla koji je najveci idiot kikser na celome svetu) moze da se vrati u jebenu francusku i da povede i onog ko ga je doveo, jebo im ja mater glupu. Izvinjavam se svim moderatorima na izlivu ljubavi prema smrdljivim francuzima, ali sto je dosta, dosta je. Sada idem da majcu Arsenala iscepam i da mi sluzi za ciscenje plocica u kupatilu i kuhinji, jer me je sramota da je ikada vise obucem! &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                            [/quote]

                            Ne, vi ste Londonska aristokratija, a Newcastle su stočari i probisveti.

                            Niste bre imali za dresove, nego ste nosili crvene vunene prsluke preko belih majica. Presedan je bio i promena grba, tobože modernizovan, gde je top na grbu okrenut ka Londonu. Užas. Gde da pucate, ka prestonici, na svoje??? $JS}| $JS}| $JS}|


                            Svi su vam krivi, kad ne pobedite, jedino vam nisu krivi vaši igrači i vaš manager, koji večito gleda ka komšijskom dvorištu a nikad u svojem. Lep fudbal igrate, od noge do noge, do tunela za svlačionice. Verovatno i u istoj igrate na dva dodira. Igrajte, samo vi igrajte....

                            Nemoj nikada više da vređaš niti jedan drugi klub, pogotovo ne moj Newcastle United. Vređaj svoj Arsenal i cepaj majice...
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • Odg: Arsenal London

                              A to "vi" persiras trlababalanu ili govoris za sve tobdzije??? Ko je ovde jos uvredio "tvoj" klub??? A nase igre se mani.........
                              Nasi igraci ne tuku ribe i nisu posecivali sve pandurske stanice od "Newcastla" do Kardifa

                              Comment


                              • Odg: Arsenal London

                                Pobogu ljudi mora se nekad i izgubiti jeste Arsenal veliki klub i sve ali ipak ovo je sport i ja navijam za Arsenal zadnjih deset godina ne zbog rezultata golova pobeda vec zbog stila igra koji igraju ko ne voli Vengera njegova stvar ja zbog njega sam i poceo da navijam i navijacu dokle god se bude igrala ovakva igra jebes trofeje ...
                                peace.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X