Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Konačno napadač kakav doliči Arsenalu!

      Ne može se reći da je baš u nekom užem izboru medju najboljima, recimo top 5, ali realno veoma lako može to da postane, jedna stepenica ga dijeli od toga.
      53m + bonusi, sasvim realna cifra gledajući današnje tržište i plus u kakvoj smo situaciji, bez LP, trebamo biti presretni što smo ga doveli, a još imao je neke ponude Liverpoola i Utd-a.

      Sad samo još da Alexis ostane i na konju smo, a dalje šta bude. Ako kojim slučajem nas napusti, džaba sve.

      Što se tiče Lacazett vs Giroud :
      Dobri su obojica, ali mi je bolji onaj koji više odgovara Arsenalovom stilu igre - znači Lacazette.
      Potpuno različiti su tipovi napadača i stvarno bi volio da ih imamo oba u timu, znači da Giroud ostane, jer stvarno je zahvalan napadač, ima iskustvo, daje drugačiju dimenziju u igri u odnosu na ostale i stvarno sve je manje ovakvih napadača kao on. Zadržati po svaku cijenu.

      Kao da sam ja pisao...
      http://www.espnfc.com/club/arsenal/3...on-for-arsenal

      Comment


      • Nemojte se zanositi, Mancester da ga je htio sigurno bi dosao prije nego u Arsenal. Nema on sta da trazi u Murinjovom sistemu, ali prije samo mjesec dana je isla prica da zeli u Mancester ili Liverpul, a ne u Arsenal. Jedina opcija mu je ostala Arsenal od PL klubova i to je to. I to je ok, klupski transfer rekord, igrac kojem ce biti dobro u Arsenalu, odnsono kojem bi bilo dobro u nekadasnjem Arsenalovom sistemu, sad je veliko pitanje, jer Venger ni sam cesto ne zna kako zeli da igra.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Nemojte se zanositi, Mancester da ga je htio sigurno bi dosao prije nego u Arsenal. Nema on sta da trazi u Murinjovom sistemu, ali prije samo mjesec dana je isla prica da zeli u Mancester ili Liverpul, a ne u Arsenal. Jedina opcija mu je ostala Arsenal od PL klubova i to je to. I to je ok, klupski transfer rekord, igrac kojem ce biti dobro u Arsenalu, odnsono kojem bi bilo dobro u nekadasnjem Arsenalovom sistemu, sad je veliko pitanje, jer Venger ni sam cesto ne zna kako zeli da igra.
          Ozil je izabrao Arsenal, Alexis takodje. Doveo je Lakazata bez LS iako je ovaj govorio da ga zanima samo tim sa LS.
          Koliko god vi sprdali Vengera ima veliko postovanje igraca. I to je činjenica.

          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

          Comment


          • LAKI ZET!

            Da ne poverujete koliko sam nalozen da krene nova sezona posle ovog transfera, jer prizeljkujem ga u timu vec 2-3 sezone, i konacno mi se zelja ostvarila.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Jos Mahrez, koji bi bio idealan po toj desnoj strani. Onda mozete da pucate na titulu. A holderi valjda odrade svoj posao tokom sezone.

              Comment


              • Nista bez veznjaka.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • I trenera
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ako Wenger osvoji titulu sa Coqelanom nema boljeg trenera na planeti.

                    Sto znaci da je sama pomisao da ce osvojiti titulu sa Coqom, nemoguca.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Trebali ste da jurite Tolisso-a, koji je otiso u Bayern za relativno male pare kakve se traze u danasnje vreme za iole talentovane igrace.

                      Comment


                      • Arsenalov igracki kadar je sasvim ok, Venger ih ne prati.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Trebali ste da jurite Tolisso-a, koji je otiso u Bayern za relativno male pare kakve se traze u danasnje vreme za iole talentovane igrace.
                          Nije ga Barcelona mogla uzet prije Bayerna, a da ga mi pokusamo.

                          Serri je meta koliko ja znam, ali se prevelika cifra spominje, ne vjerujem da ce to da plati.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Marez je jebivetar, gde je bio do 2016 i gde je 2017. Jedna vanzemsljska sezona gde su se sve zvezde poklopile nije dovoljna.

                            Nisam za ovaj transfer, treba ići na Lemara ili Fekira i naravno na Bapea ako se ima love, a ima se, može se.

                            Rabio iz Psž bi bio moj izbor za sredinu, ali nije realno da Arsenal uzima Psž-u igrače iz 11. Kakve francuzi imaju mlade igrače, bruka.

                            Ne znam kakva je situacija sa Matuidijem, cenim da se on već malo smorio tamo i da bi mu prijala selidba preko kanala.

                            Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

                            Comment


                            • Meni najdraze sto mi se Goran vratio
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Nije ga Barcelona mogla uzet prije Bayerna, a da ga mi pokusamo.

                                Serri je meta koliko ja znam, ali se prevelika cifra spominje, ne vjerujem da ce to da plati.
                                Kakva crna Barcelona, on bio skro pa Juventusov igrac, ali Marota odustao u poslednjem trenu jer je doslo do promena planova tj kakva ce formacija biti i nije nam takav tip igraca vise bio potreban. Tek je posle Bayern nastupio na scenu i tamo ej zavrsio. Vi ga niste ni pogledali isto kao ni Barsa.

                                Comment

                                Working...
                                X