Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lakazette nije brz igrac tako da ne moze igrati krilo.

    Comment


    • Stvarno mislite da ce ostati Ziru tj .Aki najvise misli..
      Sa ovom novom formacijom koju cemo nastaviti da forsiramo Ziru ne moze da se izbori za prvih 11 pored Lakazeta ,Welbeka (kome je i grejao klupu par meceva) Alexisa i Wolkota ahahah zjb.vam se za Tea naravno
      Al u godini svets.prvenstva ne verujem da ce ostati..
      Odlican fudbaler Ziru nije razocarao nikako kod nas al nije bilo dovoljno..drugi kvaliteti su potrebni timu trenutno i ako se ne bih bunio da ostane jer bi u nekim mecevima bio potreban...
      sigpic

      Comment


      • Haj da sacekamo da se rijesi situacija oko Mbappea.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Haj da sacekamo da se rijesi situacija oko Mbappea.
          Koja situacija?
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Koja situacija?
            Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Nova šokantna vest,duo ponovo uslikan u Šapcu posle Žikine Šarenice (foto i video)

            Spoiler
            Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Šokantno,ovaj duo slikan kod Gangarića u kafiću kako ispija vinjak dok maloletnice povraćaju rakiju u wc-u a Aki drži govor podrške Trampu u bašti (slika i video) 18+

            Spoiler

            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              A ti vidim samo Lion gledaš,mani me bre brate tih vaših flopova poput Mvile i kompanije
              Imam ja arenu sport Gangaricu . Volim da pogledam Lion jos iz vremena kada je igao ovaj majstor, a prenosio SK

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Imam ja arenu sport Gangaricu . Volim da pogledam Lion jos iz vremena kada je igao ovaj majstor, a prenosio SK
                Žuninjo je brat al eto imam i ja Arenu i SK pa ne stignem da odgledam svaku utakmicu Liona mada iskreno najviše sam gledao PSG,da ti nije Mikula neki rod slučajno pa možeš sve da postigneš ?

                A i realno ko gleda Francuze pored Italijana brate mili
                Last edited by Lord Gangarić; 03-07-17, 14:20.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Koja situacija?
                  Situacija ce se znati ove sedmice, jer bi trebalo da se javi na trening u Monaku.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Žuninjo je brat al eto imam i ja Arenu i SK pa ne stignem da odgledam svaku utakmicu Liona mada iskreno najviše sam gledao PSG,da ti nije Mikula neki rod slučajno pa možeš sve da postigneš ?
                    E pa ja nemam SK vec skoro dve godine, tako da Engleze pratim preko neta, uglavnom Arsenal, a Spance recimo ni ne pratim, tako da se nadje vremena za Francuze i Zabare na areni

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Iako izgleda sve jako realno, meni smrdi na fotosop.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        E pa ja nemam SK vec skoro dve godine, tako da Engleze pratim preko neta, uglavnom Arsenal, a Spance recimo ni ne pratim, tako da se nadje vremena za Francuze i Zabare na areni
                        Pa to je druga priča,iskreno Lion sam gledao samo u derbijima i to je tipa nekih 5 utakmica prošle sezone ali redovno ispratim golove na flashscoru to mi je postala navika zadnjih nekoliko godina.Ne hejtujem ja sad Lakazeta dobar je to stoji malo me podseća na Di Natale-a koji je jedan od mojih omiljenih napadača ikada i sviđa mi se što voli da šutira čim se približi šesnaestercu ali brate ove pare su prevelike za njega i po meni ne bi mi igrao napadača pre Žirua,bar ne u PL.Naravno kao krilo bi bio gotivan barem po mom nekom razmišljanju onda bi mogli da pičimo 433 laganice sa njim i Sančezom kao nekim polu napadačima ili inside forwardima .

                        Originally posted by bici View Post
                        Iako izgleda sve jako realno, meni smrdi na fotosop.


                        Ma kakvi bre sve legalno,malo je na ovoj drugoj slici pobeleo po telu ali to je opravdano išao na neka kupanja u ronilačkom odelu pa nije dobio boju ravnomerno
                        Last edited by Lord Gangarić; 03-07-17, 14:30.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Giroud koliko god da je dobar za momente koji pogoduju njegovom načinu igre, toliko je loš za sve ostale situacije. Giroud od prošle sezone je maksimalno iskorišten potencijal i ja bi ga stvarno volio vidjeti u toj ulozi i naredne. To se neće desiti iz dva razloga. Prvi je taj što ide godina svjetskog prvenstva, te mu minutaža slična ovoj iz predhodne sezone neće donijeti mjesto u reprezentaciji. Drugi je što Wenger ne želi da bude dželat ili sudija i što ne može omogućiti i njemu i Lakazetu priliku da se igrom u klubu nametnu reprezentaciji. Volio bih da nije tako, al jbg, dva francuza koja za istu poziciju konkurišu u reprezentaciji neće igrati u Arsenalu!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Ma kakvi bre sve legalno,malo je na ovoj drugoj slici pobeleo po telu ali to je opravdano išao na neka kupanja u ronilačkom odelu pa nije dobio boju ravnomerno
                            Topio si ga u buretu vinjaka koji mu je isprao kozu? A on onako osvescen saznanjem o postojanju vinjaka, pola bureta popio pa nisi mogao i glavu da mu guras u isti vec si mu pri kraju sesije mucenja u sustini samo prao noge u vinjaku? I tu je svaka sansa za prisiljeni potpis propala.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Pa to je druga priča,iskreno Lion sam gledao samo u derbijima i to je tipa nekih 5 utakmica prošle sezone ali redovno ispratim golove na flashscoru to mi je postala navika zadnjih nekoliko godina.Ne hejtujem ja sad Lakazeta dobar je to stoji malo me podseća na Di Natale-a koji je jedan od mojih omiljenih napadača ikada i sviđa mi se što voli da šutira čim se približi šesnaestercu ali brate ove pare su prevelike za njega i po meni ne bi mi igrao napadača pre Žirua,bar ne u PL.Naravno kao krilo bi bio gotivan barem po mom nekom razmišljanju onda bi mogli da pičimo 433 laganice sa njim i Sančezom kao nekim polu napadačima ili inside forwardima .
                              Ne znam sto si se toliko uhvatio za Zirua, do juce si ga osporavao . Da bi se iz Zirua izvuklo ono najbolje, nama u timu ne treba Mesut, nego recimo Grizman, a posto takvih igrackih promena nece biti, jasno je da nam u prvoj postavi ne treba igrac profila Ziru. Ali zato imati manekena kao opciju na klupi je odlicna stvar plus moze zapocinjati tekme protiv bunkerasa. Ja stvarno ne vidim razlog zasto bi se prodavao Ziru usled dolaska Lake, ima mesta za obojicu. Bolje prodati Lolkota, cak bi i Velbeka prodao pre Zirua.

                              Comment


                              • Uh Grizman i Giroud kakav tandem na EP, odavno nisam vidio da se tako dva igrača slažu na reprezentativnom nivou.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X