Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I mozda mu fali trener koji zna makar neke osnove fudbala a ne sarlatan izvikani.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      I mozda mu fali trener koji zna makar neke osnove fudbala a ne sarlatan izvikani.
      Taj sarlatan je osvojio 3 titule PL, jednu bez poraza i 7 FA kupova.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        I mozda mu fali trener koji zna makar neke osnove fudbala a ne sarlatan izvikani.
        Lako je tebi da rokaš Wengericu kad si u NATO-u ne smemo ti ništa
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ne vazi se, to je bilo pre Hrista

          Послато са Tab2A7-20F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Taj sarlatan je osvojio 3 titule PL, jednu bez poraza i 7 FA kupova.
            Vidi stvarno jeste,evo sad provjerih,1998,2001,2004,je osvojio PL.Ja pratim aktivno fudbal tek zadnjih 13 godina pa sam izbjegao taj njegov zlatni period.Sta mu se desilo u medjuvremenu,da nije obolio od Alchajmera,ovo je strasan pad u trenerskoj karijeri tako naglo nakon 2004 te.

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Lako je tebi da rokaš Wengericu kad si u NATO-u ne smemo ti ništa
              Tisina tamo.

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Lako je tebi da rokaš Wengericu kad si u NATO-u ne smemo ti ništa
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Vidi stvarno jeste,evo sad provjerih,1998,2001,2004,je osvojio PL.Ja pratim aktivno fudbal tek zadnjih 13 godina pa sam izbjegao taj njegov zlatni period.Sta mu se desilo u medjuvremenu,da nije obolio od Alchajmera,ovo je strasan pad u trenerskoj karijeri tako naglo nakon 2004 te.
                  Osvajao je tada jer su se samo dva tima borila za titulu. Nesto slicno ovome trenutnom u Spaniji. Neka preuzme Real ili Barcelonu pa ce doci i trofeji. Ili jos bolje, neka preuzme Juventus ili Bayern.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Vidi stvarno jeste,evo sad provjerih,1998,2001,2004,je osvojio PL.Ja pratim aktivno fudbal tek zadnjih 13 godina pa sam izbjegao taj njegov zlatni period.Sta mu se desilo u medjuvremenu,da nije obolio od Alchajmera,ovo je strasan pad u trenerskoj karijeri tako naglo nakon 2004 te.
                    S tim u vezi ne ide da ga nazivaš " izvikanim šarlatanom ". Prikladnije je " izlapjeli starac ", to negdje opisuje tvoju poentu. Čovjek je za sve nepristrasne ljubitelje fudbala za sebe davno zaradio status legende, makar da još 20 godina radi kao menažer i ništa ne osvoji. Ono što je učinio za fudbal ne mjeri se trofejima, a o tome koliko je možda već neko vrijeme poguban za Arsenal se da raspravljati. Moj, vrlo moguće pristrasni subjektivni stav je da nije.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      S tim u vezi ne ide da ga nazivaš " izvikanim šarlatanom ". Prikladnije je " izlapjeli starac ", to negdje opisuje tvoju poentu. Čovjek je za sve nepristrasne ljubitelje fudbala za sebe davno zaradio status legende, makar da još 20 godina radi kao menažer i ništa ne osvoji. Ono što je učinio za fudbal ne mjeri se trofejima, a o tome koliko je možda već neko vrijeme poguban za Arsenal se da raspravljati. Moj, vrlo moguće pristrasni subjektivni stav je da nije.
                      U pravu si,ocigledno je njegova nesposobnost zadnjih 13 godina posljedica demencije,pogrijesio sam kad sam ga nazvao sarlatanom,nisam bio upoznat sa njegovom blistavom karijerom prije nego sto sam poceo da pratim fudbal,moja je greska.

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Ono što je učinio za fudbal ne mjeri se trofejima.
                        Dobro, da kažemo da je tako... Sta je on to učinio za fudbal?


                        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                        Comment


                        • Prakticno je 'izumio' dupli pas u Engleskoj.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Daj brate nemoj vise hahahaahha

                            Послато са Tab2A7-20F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Haj pogledaj par tekmi iz vako 93. pa onda pogledaj par tekmi iz 97.

                              Englezi su buzdovani koje je unistavao dupli pas Wengerovih ekipa.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Dobar je Wenger kakvih ima. Ne treba rizikovati. Moze te zapasti Moyes, ili jos gore, Mourinho.

                                Comment

                                Working...
                                X