Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arhitekta manipulativnih igara i provokacija na forumu je taj Akanovic
    Last edited by Lion; 29-06-17, 12:14.

    Comment


    • Kad neko napise da je Mesut prosjek, ja se stvarno brinem za njihovo mentalno zdravlje.

      Platini poslije finala Svjetskog trazio njegov dres jer je mag, a ljudi govore da je prosjek
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Pa to je bilo tad. Da li ce mu i za ovo SP neko od velikana traziti dres?

        Comment


        • I gaće će mu tražiti kad Mesutara proigra da nađe novi klub!
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Mesutara zna sve sa loptom. To niko ne spori. On ima druge probleme. Real poceo osvajati sve sto se osvojiti moze kako su njega sutnuli.

            Comment


            • Originally posted by Samuraj View Post
              Mesutara zna sve sa loptom. To niko ne spori. On ima druge probleme. Real poceo osvajati sve sto se osvojiti moze kako su njega sutnuli.
              A nije kad su sutnuli Murinja?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                A nije kad su sutnuli Murinja?
                Dobar argument. Priznajem.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  A nije kad su sutnuli Murinja?
                  Bas ne znam ko im je donio titulu i vratio ih u vrh LS, ko je nasao recept za onakvu Barsu
                  sigpic

                  Comment


                  • Mesut je prekucavao u Realu! I bio je miljenik navijača. Sjećam se promocije Bejla, pun stadion, svi skandirali da uprava vrati Ozila.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Bas ne znam ko im je donio titulu i vratio ih u vrh LS, ko je nasao recept za onakvu Barsu
                      U slucaju argumenta "kad je otisao Mesut poceli su sve osvajati", ovaj tvoj je potpuno nebitan.

                      Real od Murinja 3 trenera promjenio.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pa taj Mesut je kod Murinja bio za tri klase bolji igrac nego kod Vengera. Sto je moras priznati cudno, ipak je Venger taj koji izvlaci ono najbolje iz igraca zar ne? U svakom slucaju Murinjo za tri prilicno za njega neuspjesne sezone u Realu uradio deset puta vise nego Venger za 12 godina.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vladane, ne moraš svaku na Wengera okrenuti.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Kad neko napise da je Mesut prosjek, ja se stvarno brinem za njihovo mentalno zdravlje.
                            Nisam napisao da je Mesut prosek i kvazi igrač, nisam ga stavio u tu grupu od pet pomenutih igrača, sa Mesutom je drugi problem ili sa Vengerom, ili sa obojicom, neko sranje jeste jer taj spoj očigledno ne funkcioniše.

                            Comment


                            • Ako Arsenal otjera Mesuta i Vengera narocito mozda i bude nesto od njega.Dok je cika Arsen tu nema posla,covjek je nula od trenera.

                              Comment


                              • Gorane ti od kada si poceo da pljujes Zidanea Real je opasno krenulo ...Veseli sve sam probleme rijesio osim sto mi je Barcelona sve zivce uzela jedno 7 godina maltretiranja

                                Docekao sam konacno hispanizaciju Reala i to daje rezultate tacno je to

                                Ko ne moze podnijeti provokaciju ne treba biti na forumu
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X