Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci bacenih 45mil u bunar.
    Ne pratim uopste kalco, poslednjih 10god, tako da stvarno ne znam.
    Last edited by Brian McShtull; 18-06-17, 21:04.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Lakazet je ok napadac, ali prodati Girouda i dovest Lakazeta, to je smrtna kazna.

      Lakazet je Welbeck koji zna dat go, nista drugo, a Welbeck je za njega maratonac kolko trci i trudi se.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Zdrav Velbek koji zna dat go je manje vise idealan napadac, pa ti vidi ...
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Pa kad bi popravio finishing bio bi Aubemeyang 2.0.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Da li je realno da uporedjujete Girouda i Lacazetta samo na osnovu toga sto ovaj igra pre njega u reprezentaciji? To poredjenje uopste nema logike. Lacazette je mnogo korisniji napadac, jer brzi je, prodorniji, sam sebi moze prodorom stvoriti sansu. Uz Ozila, Alexisa bi sipao samo tako. Giroud je dobar za jokera, ali za prvog napadaca po meni definitivno ne.

            Za razmenu nisam, jer duga je sezona potrebna je rotacija, ali sam itekako za to da dodje Lacazette!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Koristiću se Akijevim zaključcima.

              1. Lakazet je Velbek koji zna dati gol.
              2. Velbek kad bi popravio finishing bio bi Abumejang 2.0

              Dakle, Lakazet je praktično duplo bolji od Abumejanga ( 2.0, jelte ) koji je sam po sebi klasa.

              Ništa ne tvrdim, samo logički povezujem zaključke.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Lakazet je Welbeck koji zna dati go, a manje trci. Za njega je Welbz maratonac.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pozitivno je sto mogu zajedno igrati
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ja ne verujem, kao da se radi o nekom anonimusu uz Francuske druge lige, pa Yayu Sanoga niste ovako hejtovali kao Lacazetta.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Kad neko trazi 60m za igraca, ocekujes da taj igrac bar ima bolju statistiku od jednog takozvanog manekena Girouda u 3-4 puta laksoj ligi.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Lakazetea zelim vec toliko dugo da sam realno postao subjektivan. Ali objektivno nema nekog valjanog argumenta zasto ga ne bi trebalo dovesti. Ovo oko reprezentacije i slabije lige ne pije vode. To smo vec raspravili i ne bih ponovo.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Ma Lakazet ima samo bolju zavrsnicu i brzi je, sto za napadaca i nije toliko bitno, bitno je da je Ziru lepsi, e to je bitno za napadaca

                          Comment


                          • A jesi vidio kako je Mbapper ( od sad tako pisem jer vec 8 put greskom dodajem to " r " ) sladak? Njam, njam ...
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Od svih najvise cijenim fanove Arsenala a pogotovo Vengerove fanove,ljudi imate zivce kao konji,svaka vam cast.

                              Comment


                              • Ja bih Lakazeta bas voleo da vidim. Previse igraca u Arsenalu prvo misli kako da doda, da uposli saigraca ili da dribla nego da raspali po golu, a Lakazet je upravo takav igrac. Fale nam golovi i on je covek koji postize golove, a Venger nek bude trenerski mag pa u zavisnosti od protivnika moze da rotira napadace.

                                Comment

                                Working...
                                X