Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mbappe ce biti bolji od Henrya.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Mbappe ce biti bolji od Henrya.
      Nece zavrsice kao Krkic.

      Comment


      • Što reče Ivan i Krkić je nekad bio novi Mesi
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Mbape ce biti odlican, al onaj Dembele ce biti rame uz rame sa Dajbalom i Nejmarom.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Henry s 18 godina je bio prosjecno lijevo krilo sa vrhunskim potrncijalom.

            Ovaj mali je kompletan igrac s 18.

            Ako ode kod Wengera, zvjer ce poobarat sve rekorde golova u PL.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Mbappe nije potencijal,on je igracina vec sada i to pokazuje iz utakmice u utakmicu...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Manje više brate mili nemoj i ti sad biti bukvalista,od 20 navedenih igrača ti se sad uhvatio za jednog Origija i bukvališi mi sad i ti Origi i baš nije na tom nivou(dok ostali koje sam naveo iz Belgije jesu) ali opet se ubraja u talente i ima solidne sezone iza sebe,poenta posta je da mi Princoni prodaje priču da Francuska od jednom ima mnogo više talenata samo zbog dobre sezone momaka iz Monaka i jednog Pogbe.a ja sam sad naveo jedno 20 igrača od kojih njih 10 sigurno igra na istom ako ne i boljem nivou od Pogbe i ostalih momaka iz Monaka ali ajde sad je hajp da se Monako diže u nebesa i Mbape ispada novi Anri sa jednom sezonom iza sebe.
                Јебига, алергичан сам на Оригија па сам зато реаговао
                Јасна ми је поента твоја, али Ориги је баш критичан.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Mbappe nije potencijal,on je igracina vec sada i to pokazuje iz utakmice u utakmicu...
                  Vidi čo'eka!? Dobro si se sjetio da svratiš.

                  A je 'l de Dembele Borusijin bolji? I, šta misliš ti, ovako nepristrasno i objektivno, hoće nam ko doći?
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Cuj Akan nepristrasan po pitanju Wengera
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Op op paz ovo

                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Gangara je u pravu sto se tice jedne stvari, rezultati francuskih klubova su skrenuli paznju na njih i to je igracama diglo cene za par miliona.
                        Pa to niko i ne spori da im je skucila cena zbog rezultata klubova kojima su i sami doprineli svojim partijama

                        Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Brate evo ti primer Belgija Pogba je 93. godište i evo samo ću oko tog da se vrtim.Hazard,De Brujne 91,Lukaku 93,Kurtoa 92,Karasko 93,Origi 95. o čemu dalje da pričamo eto ti pet igrača koji su gotovo isti kvalitet kao Pogba a tu su generacijski.O Mbapeu neću da pričam dok ne poveže dva,tri sezone na ovom nivou.

                        Nemačka , Mustafi 92,Draxler 93,Čan 94,Gece 92,ter Štegen 92,Sane 96 itd itd.Bukvalno je ovakva situacija u gotovo svakoj ligi i sad reći kako odjednom Francuska ima više talenata zato što su klinci iz Monaka uzeli Ligue 1 i to njih 3,4 koji su da kažeš klinci u ekipi od 11 je stvarno smešno, i ovo da bi dali sve talente za jednog Pogbu koji nije ni u top 3 igrača Premijer Lige na svojoj poziciji Jedini igrači za koje bi se neko odrekao svih talenata jesu Mesi i Ronaldo a ne ishajpovani Pogba kog inače gotivim kao igrača ali ovoliko dizanje u nebesa nije normalno.
                        Krhki su ti argumenti moj Gangarije kada si ti u talente krenuo da ubacujes i igrace od 26 godina, ali imaju i Francuzi vrhunskog predstavnika i u tom godistu recimo Grizmana na primer . I ne znam zasto neces da govoris o Mbapeu, a govorio bi o Oridjiju i Karasku koji si jos podveo pod nivo Pogbe .. Ne znam ni zasto ti smetaju klinci koji su uzeli titulu i zasto ih svrstavas medju prosecnim klincima i ovim starijim

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni View Post



                          Krhki su ti argumenti moj Gangarije kada si ti u talente krenuo da ubacujes i igrace od 26 godina, ali imaju i Francuzi vrhunskog predstavnika i u tom godistu recimo Grizmana na primer . I ne znam zasto neces da govoris o Mbapeu, a govorio bi o Oridjiju i Karasku koji si jos podveo pod nivo Pogbe .. Ne znam ni zasto ti smetaju klinci koji su uzeli titulu i zasto ih svrstavas medju prosecnim klincima i ovim starijim
                          Pa nema ti Pogba 18 godina brate,dve godine je mladji od Azara i De Brujnea nekih a od nekih je cak i stariji 2 i vise.Tu je generacijski sa svima nisam spominjao fudbalere koji su 5 godina stariji ili mladji nego samo po 2 .Nemam nista protiv njih samo to ne znaci da Francuska ima vise talenata od ostalih zemalja zbog ovog hajpa koji se sad desava a na koji si ti naleteo kao klinka od 15 godina sto nalece na hajp da je muzika Raste,Ane Nikolic i ostalih autotune pevaca dobra.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangara View Post
                            Pa nema ti Pogba 18 godina brate,dve godine je mladji od Azara i De Brujnea nekih a od nekih je cak i stariji 2 i vise.Tu je generacijski sa svima nisam spominjao fudbalere koji su 5 godina stariji ili mladji nego samo po 2 .Nemam nista protiv njih samo to ne znaci da Francuska ima vise talenata od ostalih zemalja zbog ovog hajpa koji se sad desava a na koji si ti naleteo kao klinka od 15 godina sto nalece na hajp da je muzika Raste,Ane Nikolic i ostalih autotune pevaca dobra.
                            Pa ti ako pomeras granicu na po dve godine, docices uskoro i do Bufona . Legitimno je ako smatras da Francuska nema najtalentovaniju repku, ali bi to tvoje misljenje bilo osnovano tek ako bi naveo koja to druga zemlja ima vise talenta

                            Comment


                            • A zasto ste protiv Lacazettea? Ja mislim da vrijedi pokusati sa njim ako se ne dovede Mbappe. Giroud i Welbeck su pokazali da nisu napadaci za najvece domete.

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Vidi čo'eka!? Dobro si se sjetio da svratiš.

                                A je 'l de Dembele Borusijin bolji? I, šta misliš ti, ovako nepristrasno i objektivno, hoće nam ko doći?
                                Bravo Veseli jer po pitanju Wengera ja sam objektivan uvijek bio nema tu nista licno

                                Ne znam vala tezak izbor,ali uzimajuci u obzir da su to dva igraca koja mogu vrlo jednostavno igrati skupa ne bi ih puno poredio jer su obojica TOP

                                Dodao bih u vremenu miliona da dovodjenje Kolasinca za dzabe je fenomenalan potez pa i da sjedi na klupi...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X