Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raspored za narednu sezonu:
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Dembele me odusevio. Njega pokupiti i Kostu za Sanceza!
      Originally posted by Princoni View Post
      Ja bih pre ovim parama jurio Moratu i Dembelea iz Dortmunda, nego li Mbapea. Mnogo je ovo za jednog klinca
      Mene je on redovno odusevljavao u Dortmundu, brutalan potencijal ima i opravdano je usao u tim sezone u bundesu.

      Comment


      • U timu sezone je i Kolašinac. Ne znam je li ko ovdje spominjao, a red je da se kaže. Smatra se najboljim lijevim bekom u prošloj sezoni u bundesu. Dembele igra podjednako dobro i lijevom i desnom, savršen bi bio za krilne pozicije i ako Aleksis ostane. Ne znam samo koja mu je cifra? Nekih 45 miliona funti, nije manje garant.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Po medijima se prica da Barsa mora platiti 80m da ga dovede pa ti vidji.

          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

          Comment


          • Dosta vise se prati Bundesliga od kad je Nemacka osvojila World Cup pa tako i Wengerica i do sada je lepo pogadjao transfere iz te lige pa cak i iz njihove reprezentacije.Jedini izuzetak je eto bio Podolski koji je stvarno mogao vise da se forsira ali nije.Pasce jos koji transfer ali samo polako,Kolasinac je doveden onako frajerski i pametno nisu se pucale velike pare i nisu se silili kao sto se neki klubovi iz nase lige sile pa onda im igraci flopuju .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Malo je to Ves s obzirom da su cene igraca otisle u pm. I ja sam citao skoro da su Barsi trazili 80 miliona. Vengerica od kada je prestao da se bazira na kupovinu igraca iz Francuske, Francuzi se preporodili, nikad vise talenata . Zato su Nemci i Spanci zatajili

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Malo je to Ves s obzirom da su cene igraca otisle u pm. I ja sam citao skoro da su Barsi trazili 80 miliona. Vengerica od kada je prestao da se bazira na kupovinu igraca iz Francuske, Francuzi se preporodili, nikad vise talenata . Zato su Nemci i Spanci zatajili
                Nisi u pravu Francuska je uvek imala talente gotovo isto koliko i sad samo što je slabo izvodila te talente na velika vrata.Pogledaj njihove vezne igrače od 30 godina možeš ih nabrojati koliko hoćeš ali nisu toliko u svetlima javnosti zbog slabog uspeha francuskih klubova u Ligi Šampiona.Sad kad se PSG malo progurao zajedno sa Monakom više su pažnje posvetili njima i zato im je cena skočila.Slična priča sa Nemačkom od kad su osvojili Svetsko i slična priča sa Barselonom kada su dominirali Evropom pa su im kupili klince i retko koji je nešto uradio posle 25. godine.Sve je tu stvar potražnje čak sam ubeđen da Holandija ima isto ako ne i više talenata od Francuske ali eto nisu toliko popularni u tim većim takmičenjima i ne privlače toliko pažnju.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Hahahahahah Juve ponudio 4 m eura za Woju klauna.

                  U vremenu kad Pikfordi idu za 30m, Woja je bar isto toliko

                  Mi imamo retardiran tim pregovaraca. Otkaz svima.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Nisi u pravu Francuska je uvek imala talente gotovo isto koliko i sad samo što je slabo izvodila te talente na velika vrata.Pogledaj njihove vezne igrače od 30 godina možeš ih nabrojati koliko hoćeš ali nisu toliko u svetlima javnosti zbog slabog uspeha francuskih klubova u Ligi Šampiona.Sad kad se PSG malo progurao zajedno sa Monakom više su pažnje posvetili njima i zato im je cena skočila.Slična priča sa Nemačkom od kad su osvojili Svetsko i slična priča sa Barselonom kada su dominirali Evropom pa su im kupili klince i retko koji je nešto uradio posle 25. godine.Sve je tu stvar potražnje čak sam ubeđen da Holandija ima isto ako ne i više talenata od Francuske ali eto nisu toliko popularni u tim većim takmičenjima i ne privlače toliko pažnju.
                    Imala je uvek talente ali ne na ovom nivou i u ovom broju, a pri tome nebitna je meni njihova cena za celu pricu. Ovo je pre svega rezultat fudbalskog saveza Francuske jer Francuska vec godinama unazad je osvajala takmicenja u mladjim kategorija. Pa tek onda klubova, a tu pre svega mislim na Monako koji je resio glavni problem francuske repke na prethodnom euru, a to su bekovi u vidu Mendija i Sidibea.

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      Imala je uvek talente ali ne na ovom nivou i u ovom broju, a pri tome nebitna je meni njihova cena za celu pricu. Ovo je pre svega rezultat fudbalskog saveza Francuske jer Francuska vec godinama unazad je osvajala takmicenja u mladjim kategorija. Pa tek onda klubova, a tu pre svega mislim na Monako koji je resio glavni problem francuske repke na prethodnom euru, a to su bekovi u vidu Mendija i Sidibea.
                      Ja ti kažem da gotovo svaka država ima takve igrače,možda ne na toj poziciji ali ima.Poenta je samo da nisu toliko skautovani i ne priča se o njima zato što ne pobeđuju na velikim takmičenjima.Tako je bilo sa Brazilom i njihovim talentima,Španijom,Nemačkom itd itd.Nema Francuska ništa više talenata nego što je imala pre 10 godina samo ti se tako čini zato što ih više gledaš trenutno zbog uspeha Monaka i PSG-a.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Ja ti kažem da gotovo svaka država ima takve igrače,možda ne na toj poziciji ali ima.Poenta je samo da nisu toliko skautovani i ne priča se o njima zato što ne pobeđuju na velikim takmičenjima.Tako je bilo sa Brazilom i njihovim talentima,Španijom,Nemačkom itd itd.Nema Francuska ništa više talenata nego što je imala pre 10 godina samo ti se tako čini zato što ih više gledaš trenutno zbog uspeha Monaka i PSG-a.
                        I ako zanemaris Psz i Monako, imas od mladjih: Pogbu, Dembelea, Tolisoa, Kondogbiu, Komana, Marsijala, Varana, Umitija, Zumu

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni View Post
                          I ako zanemaris Psz i Monako, imas od mladjih: Pogbu, Dembelea, Tolisoa, Kondogbiu, Komana, Marsijala, Varana, Umitija, Zumu
                          Imaju svi brate,izaberi državu isto toliko ću ti nabrojati igrača na tom nivou.Ali naravno oni nisu plaćeni koliko Marsijal i Pogba pa niko ne obraća pažnju na njih .Evo ti primer Sautempton kakvu je generaciju izbacio,u Italiji takođe imaš brdo mladih igrača,Nemačka isto a o Španiji da ne pričamo
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangara View Post
                            Imaju svi brate,izaberi državu isto toliko ću ti nabrojati igrača na tom nivou.Ali naravno oni nisu plaćeni koliko Marsijal i Pogba pa niko ne obraća pažnju na njih .Evo ti primer Sautempton kakvu je generaciju izbacio,u Italiji takođe imaš brdo mladih igrača,Nemačka isto a o Španiji da ne pričamo
                            Pa hajde navedi neku zemlju i te velike talente kada vec tvrdis da ih svi imaju, nece ti sigurno biti tesko

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              Pa hajde navedi neku zemlju i te velike talente kada vec tvrdis da ih svi imaju, nece ti sigurno biti tesko
                              Sad ispade jedino Francuska ima talente Evo ako ćemo da se pucamo tim ludačkim ciframa Veratti,Donnarumma,Pelegrini,Rugani,Petagna,Barell a su samo neki što sam ja zapamtio i što mogu da ih se setim sad.Engleska ili ti samo Sautempton jedna generacija,Luke Shaw,Ox,Čembers,James Ward onda ovi drugi Loftus Cheek,Stones,Sterling,Dele Ali,Dier itd
                              Last edited by Lord Gangarić; 14-06-17, 15:24.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Sad ispade jedino Francuska ima talente Evo ako ćemo da se pucamo tim ludačkim ciframa Veratti,Donnarumma,Pelegrini,Rugani,Petagna,Barell a su samo neki što sam ja zapamtio i što mogu da ih se setim sad.Engleska ili ti samo Sautempton jedna generacija,Luke Shaw,Ox,Čembers,James Ward onda ovi drugi Loftus Cheek,Stones,Sterling,Dele Ali,Dier itd
                                Gangaro, nije rec o cistom nabrajanju talenata, vec o kvalitetu tih talenata. Taj Rugani je najtalentovaniji stoper na cizmi, a greje klupu u Juventusu, sa druge strane imas Varana koji igra u prvoj postavi Reala.Verati i Donaruma da, ali ove ostale zabare koji si pobrojao i ne mogu bas da se porede sa potencijalima iz francuske repke. Mada moram priznati da si neka mnogo zvucnija imena propustio da pomenes.

                                Od tih Engleza jedino Dele Ali ima znacajniju ulogu u svom timu.

                                Comment

                                Working...
                                X