Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sta imate protiv Lacazetta, bolji je od Girouda, a bolji i od Welbecka. Giroud nije tip napadaca sa kojim se uzima titula i napadaju ozbiljne stvari, pogotovo u ligi kao sto je PL. Za jokera je odlican, ali za prvog napadaca ne.

    Lacazette sa druge strane moze sam sebi da napravi sansu, ima dobar sut, brz je, finu zavrsnicu, a i u prethodne 3 sezone je cini mi se uvek preko 20 golova postizao u Francuskoj ligi. Tako da ovaj transfer bi nam pomogao, nikako odmogao. Ne znam kakve vi mete prizeljkujete pa niste zadovoljni njime.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Lakazet je najbolji moguci transfer ako necemo da ugusimo Velbekovu karijeru. To da ima MALO bolju zavrsnicu od Denija su nebuloze. Lik je ubica. Naravno, Velbek ima neke druge prednosti i volio bih da vidim upravo to, nadmetanje njih dvojice, bez rizika da se jedan forsira i povrijedi. Ja zaista vjerujem u Velbeka. I mislim da je Lakazet pravi pogodak za tim Arsenala.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • To za gusenje Welbeckove karijere je bezveze, lik je vise povredjen nego sto igra, a i opet je bolje imati opciju vise u napadu, bili to njih dvojica i borili se za minutazu, nego se oslanjati na nekog tipa Yaya Sanogo.

        Sta nam je sa Walcottom? Ima li sanse da on napusti klub ovog leta?
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Olivije Giroud je sa Belhandom odveo raspali Monpelje do titule.

          Ovaj ima 3 puta bolji vezni red iza sebe i ne moze ni do kupa da dodje.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Jest. Samo Ziru je odigrao jednu odlicnu sezonu, prije toga ga nije bilo. Ovaj igra konstantno dobro vec pola decenije, daje svake sezone 20+ golova, medju 3 najbolja strelca bude nakon svake. Dakle, to sto Lion ne osvaja nista je najmanje do njega.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Ta sezona Montpellierea je bila nesto slicno Leicesterovoj prosle godine. Jednostavno im se sve poklopilo.

              Lacazette je dosta bolji finiser od Girouda i Welbecka a to je nesto sto ovom timu treba.

              Comment


              • Samo Lakazet

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Aki debelo grijesis za Lacu.

                    Volio bi da ga dovedete pa da vidis o kakvom se igracu radi. Ti ga usporedjujes sa Welbekom.

                    Arsenal have been told to pay £48.7m plus £10.6m in add-ons if they want to sign Lyon striker Alexandre Lacazette.
                    Last edited by Rossonero; 13-06-17, 18:04.

                    Comment


                    • Dobar je Lakazet,eksplozivan ,takav tip nam i treba,i nema mnogo slobodnih opcija inace,realnih tj. Nego ja sam ubedjen da je on izjavio pre da zeli da igra samo za tm koji igra LS,sad ne znam dal se on tu nesto pita,ili jos bolje da mu ne kazemo da smo 5ti zavrsili
                      sigpic

                      Comment


                      • Laka Zet greje klupu i na prijateljskoj tekmi velikom Oliju
                        Takodje i Ox u startnoj kod Engleza i to na MC

                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                        Last edited by krele90; 13-06-17, 20:01.

                        Comment


                        • Izvede ga umesto Koščelnog za bezveze sad.Neki penal sviran Engleskoj i crveni Varaneu na pravdi boga.Jbg probao Dešamp da fura neku 442 ali slabo to ide trenutno
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ma sta slabo domiraju sa igracem manje, koliko su samo losi englezi, samo ova totenhemova veza malo radi nesto ali to zato sto ih najavise Ox ne moze igrati u sredini sto smo i znali

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment


                            • Pa kad su ludaci bolje igraju sa 10 igraca nego sa 11
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Dembele me odusevio. Njega pokupiti i Kostu za Sanceza!
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X